27 Nisan , 2024, 18:32:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yapışkanlı folyo

Başlatan asum, 15 Ekim , 2010, 11:15:55

« önceki - sonraki »

DER!N

Dairesel bir şeyler kaplanabilir mi diye merak ettim.  :k06: Dokusuna bakmadan sanırım bir şeyler üretemeyeceğim.
Şimdilik şu mama kutuları var, bir de ahşap toplarım var dekoratif bir şeyler renk renk yapıp selenin odasına asarım diye aklıma geldi muhtemelen boyayacağım onları.

AککORTįє

yapışkanlı kısmını açmadan kesebilirsin istediğin şekilde sonra açıp yapıştırabilirsin

bunlar duvar kağıtlarının yapışkanlı olanı aynı öyle rulo haline satılıyor

asum

ewet ya bende yatak odamın mobilyalarına yapıcam kara karfa düşünüyodum ziraa yuvarlak kısımları oldukça fazla teşekkürler ilknurcum kesip yapıştırmak oldukça mantıklı :flowers:

AککORTįє

AککORTįє

Alıntı yapılan: asum - 15 Ekim , 2010, 12:54:52
ewet ya bende yatak odamın mobilyalarına yapıcam kara karfa düşünüyodum ziraa yuvarlak kısımları oldukça fazla teşekkürler ilknurcum kesip yapıştırmak oldukça mantıklı :flowers:

:-*

asum

nette yapılmış hallerini gördükçe daha çok hevesleniyorum
ama bunu daha uygun fiyata bulmam gerekiyo küçük alanlar olsa sorun değilde büyük alanlarda olmaz
yapı marketlerde pahalı :tongue3:

мiŁenα.

teyzoşum mutfagını ve yatak odaısını komple bunlardan yapıştırdı yeni gibi oldu ..

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

wuuu hemen almalıyımm süperr
eşime söylicem alsın hemen  :occasion14: :occasion14: öğrendigim iyi olduu  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

ilknur o mutfak senin mutfagınmı sizmi yaptınız folyoyla
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Bende orta sehbama yapistirmistim  :k06: :k06:

AککORTįє

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 15 Ekim , 2010, 21:03:43
ilknur o mutfak senin mutfagınmı sizmi yaptınız folyoyla

yok canım onları netten aldım. benimkileri 1 yıl kullandım sonra sıkıldım çıkardım
[/i]

βαlκιz

bende alıcam en kısa zamanda çok güzel bişeymiş yaa

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 15 Ekim , 2010, 22:34:24
bende alıcam en kısa zamanda çok güzel bişeymiş yaa

Benim eltimgilin wc kapilari camli komple buzlu cam

kayinco gittimis almis bunlardan onlu arkali yapistirdi komple kapi gibi duruyor cam  :k06:

βαlκιz

:k06: :k06: ya benim dolaplarda sorunum yok kapılara yapıcam boyancaktı boyamak yerine bundan olmazmı olur  :icon_scratch: eşime söyledi bulursam alırım dedi
bide çocukların dolabı var onu renkli yaparım belki  :laughing7: he bide koltuklarımın kolları demir onlarda olursa yaparım  :muzz: :muzz: sevdim bunu yaa hemen bulmalıyım

nesrin_beyza&berrin

Tüm Bauhose ve Koçtaşlarda D-c fix adında bulabilirsiniz.