Acaba Hamilemiyim

Başlatan charlatz, 12 Ekim , 2010, 16:26:30

« önceki - sonraki »

charlatz

Merhaba arkadaşlar ben sitede yeniyim bi küçük sorum olucak..
Öncelikle 19 yaşındayım bir sevgilim sevgilimle 10 eylül'de ilişkiye girdik sonra 1 Ekim ve 8 ekimde de ilişkiye girdik gelelim soruma..
adetimin bittiği gün 8 eylül ve hala adet olmadım. Sevgilimle iliskiye girerken korunmadık ama spermlerinide icime bırakmadı hatta hiç boşalmadı bile ama korkum zevk suyundan hamile kalırmıyım diye. Adetimin gecikmesinin sebebini düzensiz olduğu icin düsünüyorum gercekten cok düzensiz ama yinede korkuyorum bide baya bi stres yaptım bazı olaylarda oldu canım cok sıkıldı hatta dünden itibaren bugünde karnım ara sıra ağrıyo adet olucak gibi hissediorm ama yinede korkuyorum sizce bisey olurmu ?

HASRET!M S@N@

valla bilmiyorum cok istiyorsan bir test yap cıkar sonu yada kan testi kein sonu

charlatz

bugün ve yarın hic zamanım yok persembe günü anca alabilirim o güne kadarda icim icimi yiyo.. ve hiç bir hamilelik belirtisi yok adet gecikmesi dısında

Lă_Tăhzen!

ÖNCELLİKLE BOYLE BIR ILISKIYI EVLILIK DISI BIR ILISKIYI TASVIP ETMEDİGİMİ BELİRTMEDEN GECEMEYECEGIM DUA ETTE BARİ HAMILE OLMAYASIN

charlatz

tek yaptığım dua etmek zaten kesin bişey söylenemez dimi

bebişim616161

Alıntı yapılan: charlatz - 12 Ekim , 2010, 16:26:30
Öncelikle 19 yaşındayım bir sevgilim sevgilimle 10 eylül'de ilişkiye girdik sonra 1 Ekim ve 8 ekimde de ilişkiye girdik gelelim soruma..
adetimin bittiği gün 8 eylül ve hala adet olmadım. Sevgilimle iliskiye girerken korunmadık ama spermlerinide icime bırakmadı hatta hiç boşalmadı bile ama korkum zevk suyundan hamile kalırmıyım diye. Adetimin gecikmesinin sebebini düzensiz olduğu icin düsünüyorum gercekten cok düzensiz ama yinede korkuyorum bide baya bi stres yaptım bazı olaylarda oldu canım cok sıkıldı hatta dünden itibaren bugünde karnım ara sıra ağrıyo adet olucak gibi hissediorm ama yinede korkuyorum sizce bisey olurmu ?
ya git allah askına zina yapmıs ssimdide hamilemiyim die korkuyor ailen biliyormu peki sunu bil anneni biliyo olsam çoktan haber vermiştim kızın zina etmiş die haber verirdim  insallah ve insallah hamileindir umarım da yaptıkların ortaya çıkar amin

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♥♥♥bebişim616161♥♥♥ - 12 Ekim , 2010, 16:44:09
ya git allah askına zina yapmıs ssimdide hamilemiyim die korkuyor ailen biliyormu peki sunu bil anneni biliyo olsam çoktan haber vermiştim kızın zina etmiş die haber verirdim  insallah ve insallah hamileindir umarım da yaptıkların ortaya çıkar amin

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: AY ALLAH SENI IYI YAPSIN GULMEKTEN BI HAL ALDIM  :toothy10: :toothy10: HALA GULUYORUM ZOR YAZIYORUM  :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

bizler o kadar ugrasiyoruz, hamile kalamadik gitti. sen gibilerde Allah bilir daha ilkinde hamile kalirsiniz  :cildir:
umarim hamile degilsindir, zaten boyle carpik iliskilerden dolayi posette bebekler, cami avlusunda bebeklere rastlaniyor.

buarada ya madem korunmayi bilmiyorsun neden iliskiye giriyorsun. madem iliskiye giriyorsun neden korunmuyorsun? Allah islah etsin sizleri.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

bebişim616161

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 12 Ekim , 2010, 16:45:52
Alıntı yapılan: ♥♥♥bebişim616161♥♥♥ - 12 Ekim , 2010, 16:44:09
ya git allah askına zina yapmıs ssimdide hamilemiyim die korkuyor ailen biliyormu peki sunu bilu anneni biliyo olsam çoktan haber vermiştim kızın zina etmiş die haber verirdim  insallah ve insallah hamileindir umarım da yaptıkların ortaya çıkar amin

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: AY ALLAH SENI IYI YAPSIN GULMEKTEN BI HAL ALDIM  :toothy10: :toothy10: HALA GULUYORUM ZOR YAZIYORUM  :ehi: :ehi: :ehi:
ya gülünecek ne var ama kız zina yapmıs şimdide ne yapıcam die alıyor zevkini yasarken iyiydi oh oldu kendim hamile olsam bukadar sevinmezdim herhalde ohh ya vallahi söle seyleri okuyorum dengem bozuluyo illede camii avlularınamı atalım hastane tuvaletinde doğurup kaçalımmı ki bizimde çocuğumuz olsun nebilim yaa bozulduğum zevk suyumdan korkuyorum diyo bak zevk almsıki suyundan bahsediyor insallah hamilesindir allahım o duyguya yasat bu arkadasımıza annelik duygusundan mahrum kalmasın amn insallah hamile haberleirni verirsin

bebişim616161

senn bir eşin yine konu açmıstıki hamileyim sewgilim kabul etmiyor benden değil diyor umarım sevgilin senide öle eder :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

fulish

arkadaşlar merhaba..ben 23 eylülde adet gördüm ama şuan hamilelik belirtileri var..kasıklarım ağrıyo kramp giriyo çok...çok halsizim hem yatmak istiyorum..temmuzda hamile kalmadan öncede aynı böyleydim ama bebeğim düşrü:(((test yapsam daha erken mi sizce??
bebeğim tutun hadi annene

mutluluk

allahım yarabbim ben evlendiğim günden uğraşıyorum hamile kalmaya olmuyor.bu insanlar nasıl böyle hemen hamile kalıyor anlamıyorum ya.allahım bizide hamile bıraksın.aminnnnnnnnnnnnnnnn

mutluluk

canım erken olmazmı test için.ama yinede sen bilirsin.

HASRET!M S@N@

daha cok erken canım sen bilirsinde

fulish

bende biraz erken die düşünüyorum ama çokda sabırsızlanıyorum....çıkmadığı zamanda çok üzülüyorummm:(:(:(:(
bebeğim tutun hadi annene