Kaynananla Tatile Çıkarmısın!

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 12 Ekim , 2010, 05:19:02

« önceki - sonraki »

pırıl

insan kıtlığı var sanki de kaynanamla tatile gidicem :ehi: o gitsin görümcemle ana kız oh mutlu mesut yapsınlar tatillerini

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: pırıl - 12 Ekim , 2010, 17:14:36
insan kıtlığı var sanki de kaynanamla tatile gidicem :ehi: o gitsin görümcemle ana kız oh mutlu mesut yapsınlar tatillerini
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

tubali

bn kaynanamlaa degil tatile cıkmayı tuvalete bile cıkmam

Balböceği

βαlκιz

2 gün arabayla biyerlere gittik geldik
hiç konuşmuyo neyseki
ama eşim arabadan iniyo biyere giriyo
bi başlıyo konuşmaya nefes almadan aboooo
hastalandı ya çok konuşuyo  :ehi: :ehi: neyse bıraktık görümceme  geldik
sesi kısılmıştı görümcem diyo sesine noldu
bende yavaşca eşime dedimki nolucak arabada öyle çok konuştuki
oda duydu gülüyo  :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

çıkmasına çıkardım ama o bize ayak uyduramazdı sanırım zaten rahatsız biyerden biyere gitmesi çok zor onun için işkence olurdu

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

kayınwalidemi çok sewerim ama eşimle oglumla gitmek dururken nie onunla gidiyimki..istemezdim heralde..

vuslat

Alıntı yapılan: balkız - 27 Ekim , 2010, 23:31:46
2 gün arabayla biyerlere gittik geldik
hiç konuşmuyo neyseki
ama eşim arabadan iniyo biyere giriyo
bi başlıyo konuşmaya nefes almadan aboooo
hastalandı ya çok konuşuyo  :ehi: :ehi: neyse bıraktık görümceme  geldik
sesi kısılmıştı görümcem diyo sesine noldu
bende yavaşca eşime dedimki nolucak arabada öyle çok konuştuki
oda duydu gülüyo  :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

benimki de değil 2 gün 10 dakikada 32 laf sokar 40 tane işe burnunu sokar  okadar beceriklidir yani  :k06: :k06:

[/ur

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Eşimle tatilimi yapardım önce tabi öncelik eşime tabiki...sonrada deniz falan olmasada başka güzel bir ortamda tatil yapmak isterim niyeki oda benim annem o beni yavrum diye bastıkça herzamn öz annem gibi...tontişim o benim kıyamam... oğlundan öte tutar beni seviyorum be napim niye tatile çıkmiyim...oooyyy.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

şipidik şipidik yüzen balik

aaaaa dert mi lazım bana ayyyy Allah yazdıysa bozsun felç olurum ben onun yanında sıkmaktan kendimi durup durup laf sokar bana ben de cevap vermiyim diye çenemi sıkarım alt çenem üst çenem birbirine geçer ayyyyy çene felci olurum onun yanında kalbim tutar anaaammm midem bozuluuuuuuuurrrrrrr tip tip bakıomu die yandan bakmaktan şaşı olurum daa ıyyyyyy bünyem dengem bozulurrrrr banane o gelirse ben gelmem :):):)

KONYALI

:icon_scratch:
konu cok guzel olmus ama ben kararsız kaldım :toothy10:
iyidir ama patavatsızdır, ama eşimin yanında yapamaz sıkar biraz....
ama su yondende hakkını yıyemem, yazın yazlığa yanına gideri birkaç gün...elimi sıcak sudan soguk suya sokmaz, kahvaltıdan sonra bagıra cagıra denıze yollar bızı..ve yalnız....gorumcemlere falan der onlar karıc koca gıtsın bırakın...aksam yemekten sonra carsıya ınıcez derız..siz gidin der gelmez...halbuki bilirimki içi gider..gezmeye bayılıyor cunku..bende bazen derım gel beraber gezelım bazen kocişimle giderim...

ama tatil konusunda genede kararsız kaldım :suclu: :suclu:

βαlκιz

kaynanam hastanede yatıyo şuan
morali düzelsin diye çıkardım valla  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

vuslat

Alıntı yapılan: balkız - 08 Kasım , 2010, 05:34:41
kaynanam hastanede yatıyo şuan
morali düzelsin diye çıkardım valla  :sad1:

:icon_thumright: melek kalpli arkadaşım benim... galiba kayınvaliden çok şanslı  ;)

[/ur

βαlκιz

:opucuk: dayanamıyorum ya ne kadar sinirlensemde
hasta sonuçta şimdi hastanede yazık   :y25: