17 Nisan , 2024, 01:45:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaynananla Tatile Çıkarmısın!

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 12 Ekim , 2010, 05:19:02

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: pisicik - 12 Ekim , 2010, 11:48:09
konu başlığının adını cimri pinti saygısız bencil biriyle tatile çıkar mısın diye değiştiriyorum :BangHead: :BangHead: :BangHead: :violent1: :violent1:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

pisicik

Alıntı yapılan: pırıl - 12 Ekim , 2010, 11:51:49
kızlar
ben ilk zamanlar hiç sesimi çıkartamıyodum eşime böle sessiz sessiz oturuyodum bende habersiz tatil planları vs.görümcemden duyuyodum falan.sonra ben bi gözümü açtım :toothy10:
ay şimdi neler diyorum hiç sesi çıkmıyo eşimin demekki sustuğum için üstüme geliyodu.hatta neler nelerdiyorum burda yazmim ayip olur :ehi:
yüce rabbim bana böle bi cesaret verdi deli cesareti misali ama iyide geldi şükürler olsun :ehi:

onun adı ne biliyo musunnn cinnetten önce son durakkk :k06: :k06: bence eşinde anladı o yüzden sen ne desen kabul diyoo :k06: :k06: :ehi: :ehi: :toothy10:

pisicik

Alıntı yapılan: selin_27 - 12 Ekim , 2010, 11:55:03
valla en güzeli seninki. benim kaynanacııııığıımmmm da saolsun beni herkese kötüler. sonra bana hep hakaret eder ve çok normal sayar yaptıklarını. geçen hafta yine bi saçmladı bende eşimle telde konuşurken ağladım bayğğı. eşimde senden ne istiyo yaaa dedi ben ona bi arayıp sorayım dedi. neyse gece aramış kızmış. kaynanacıııığııımmm da ağlamış ben bişey demiyom demiş. kadın şimdi eşimle konuşmuyoooo :laughing7: pislik
aman konuşmasın pis şeyy..ama iki gün sonra duygu sömürüsü yapmaya başlar bak tecrube konuşuyor..sonra analık bilmem ne başlar bıdı bıdı..üfff hepsi aynı tornadan mı çıkma bunların yaaa :violent1: :violent1:

pırıl

canım şimdi kendide kızıyo ailesine haklısın haklı olduğun çok şey var diyo :ehi:
eskiden olsa sürekli şikayet ediyosun benim ailem okadarmı kötü derdi :toothy10:
şimdi anladı neyin ne olduğunu ama çok üzüldüm ben o ayrı :crybaby2:

pisicik

kızlar ben yemeğe çıkıyorum..hepimize kaynanasız günler diliyorummmm :amin: :amin:

vuslat

12 Ekim , 2010, 12:10:37 #35 Son düzenlenme: 12 Ekim , 2010, 12:14:17 vuslat
ayyyy alah yazdıysa bozsnnn kaynanaylaa tatilmiiii  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:  
 bizimki çok niyetli değil çağarmak tatil berab.... desekk anındaaa olur derrr ha bire işittiriyo zaten çok bebeğe bakarım geleyim ama ardınada ekliyo ben öle bilmem ne yere gitmem şöle olması lazımm ayy alahımmm sanki yalvarıyoruz gel diye bide onun seçtiği yere gidiezzz ıyyyyyyyyyyyyyy  zaten hep dibimde yan dairede yeterinde görüyorum bi tatilim var kafa dinledğim onamı klmışşş 

ayy bu aradaaa umreye gitmeye niyetlendk hanımefendi bende geliem dedi bi tonda kadın taktı peşimize biz umreye gidiorz bunlar kaybolr die gidiyorum bende s,zde gelin diye diyeee.. hafif nalet insan nolcekkk   :k06: :k06:

[/ur

--elif--

konu başlığı kaynanalar olunca sayfalar alıp başını gidiyorr  :ehi:  :ehi:  :ehi:
yavv ne dertli insanlar varmış ALLAH yardımcınız olsun kızlarr  :amin:  :amin:
o insanlarada merhamet versin  :amin:

aklıma bişey geldi bigün kayınvalidemle gelin-kaynana ilişkisini konuşuyoruz dediki;
KAYNANAYLA GELİNİN ARASINA MUHABBET YAZILIRKEN KALEMLERi KIRILMIŞ  o yüzden anlaşamazlarmış :ehi:  :ehi:  :ehi:

esma...

2 yıldır gıdıyorum kımse kımseye karısmadıgı surece sorun yasanmaz tatıle gıdıyoruz daaaaa

bebişim616161

Alıntı yapılan: pisicik - 12 Ekim , 2010, 11:41:56
benimde oğlum olacak inşaallah,Allah'a hep bana benim gibi gelin ver diye dua ediyorum şimdiden.walla kaynanamın yanındada diyecem bakalım ne diyecekkk :ehi: :ehi: kesin sokacak bir laf bulur ama ben diyeceğimi demiş olacağımmm :k06: :k06:
kesin ayy çok lazım allah ım senn gibisini birdaha ewimize sookmasın sen neiyisin ki kendine de aynısından istiyorsun dşyecek amn amn versinde anla benm senden ne çektiğimi  bak gör böle der kesin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

pisicik

:k06: :k06: bende şöyle bastıra bastıra aminn anlarsın işte demesini bekliyorummm..gıcıkkk şeyyyy :violent1: :violent1:
eşim beni ilk tanıştırdığında hiç utanmadan yanımda eşimin kulağına eğilip bula bula bunu mu buldun demiştiiii pisssssssss......iğrenç insan yaaaa...

Balböceği

Allah korusun ben tovbe ettim anlayin iste  :violent1: :violent1:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

SiRiNe

βαlκιz

çıkardım yani tatile baglı  :ehi: kaynanamla yolculuk edenin canı sıkılmaz
dırdır konuşur bi bakmışın yol bitmiş  :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

HASRET!M S@N@

önceden olsa sev eve giderdim ailce ama simdi hiçbirinin yüzünü görmek istemiyorum bana u son zamanlarda cok büyük kötülükler edip iftiralar attılar hiç beklemezdim yıkıldım herkese kaynanam kayınbabam cok iyi cok memnunum cok düşünceliler derken dünyamı yıktılar bir saatte bütün hayatım değişti neyse ya uzun hikaye daha acısı cok yeni hatırladıkca kötü oluyorum