28 Mart , 2024, 12:32:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaynananla Tatile Çıkarmısın!

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 12 Ekim , 2010, 05:19:02

« önceki - sonraki »

pisicik

Alıntı yapılan: selin_27 - 12 Ekim , 2010, 11:30:08
kızlar  ben kaynanacıııığımmlaaa doktora gittim. doktor dediki daha kalp atışları belli değil. bende o arada biraz üzüldüm çünkü başka doktorlar şu güne dutyarız falan demişlerdii. bende neden hala duyamıyoruz diye üzülüyorum hatta ağladım da biraz. bu akıllı da kayınbabam aramıştı. ona ne dese beğenirsiniz :cussing: diyo ki hastaneye gittik bebek var mı yok  mu daha belli değilmiş demesin mi!!  :cildir: çıldırdım yaaaaaaaa!!!!!!! ağzını hayra aç anne dedim. yani ben böle bi kadınla tuvaleete bile gitmem

:k06: :k06: ay hiç gülesim yoktuuu..tuvalete bile gitmem :ehi: :ehi:
al benden de o kadar..kendilerinde laf sokma hakkını nerden buluyorlar anlamıyorum,kimsin sen yaaa :violent1: :violent1:
daha şimdiye kadar bir kez saygısızlık etmedim,büyüktür deyip sustum ama artık dayanamıyorum.sevmiyorum kendini, kendinden çok soğuttu bir kere :violent1: :violent1:

çağınım

pisicik

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 12 Ekim , 2010, 11:31:18
bayıla bayıla cıkarım  :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8:

ne güzel yaa..böyle kaynanalara kaynana denmez anne edenir...ahh ahhh çok yaralıyım walla yaa

pırıl

bu geçtiğimiz yaz görümcemle gitmiştik tam bir kabustu benim için.önümüzdeki senede kaynanam vs beraber gidelim demiş görümcem eşim demiş allahtan biz gelemeyiz sakin tatil istiyoruz diye.ayyy düşünmesi bile beni geriyo hele kaynatamın bizle olduğunu düşünemiyorum.hergün osuratsız  yüzlerini görmekten bıktım bide tatilemi giderim onlarla.allah yazdıysa bozsun :amin:

pisicik

benimde oğlum olacak inşaallah,Allah'a hep bana benim gibi gelin ver diye dua ediyorum şimdiden.walla kaynanamın yanındada diyecem bakalım ne diyecekkk :ehi: :ehi: kesin sokacak bir laf bulur ama ben diyeceğimi demiş olacağımmm :k06: :k06:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

Alıntı yapılan: pisicik - 12 Ekim , 2010, 11:41:56
benimde oğlum olacak inşaallah,Allah'a hep bana benim gibi gelin ver diye dua ediyorum şimdiden.walla kaynanamın yanındada diyecem bakalım ne diyecekkk :ehi: :ehi: kesin sokacak bir laf bulur ama ben diyeceğimi demiş olacağımmm :k06: :k06:
de valla  :laughing7: :laughing7: kesin çk bozulur ama benimki gibiyse o da laf sokar hemen. ıyyyyyyyyy snir oluyorum yaaaaaaaa!!!!!

pırıl

ben seviyodum aslında hepsini.ama bi insan bukadar uğraşmaz kendini soğutmak için.hiç içlerine almadılar beni.sanki kabul etmediler.hele kaynatam kız kaynatalar sevilir ama ben adamı görünce suratımı çeviriyorum çünkü aynısını bana o yapıyo.günün birinde belki imkanımız olurda uzaklaşırız ordan nerdeee :amin:

pisicik

Alıntı yapılan: pırıl - 12 Ekim , 2010, 11:40:32
bu geçtiğimiz yaz görümcemle gitmiştik tam bir kabustu benim için.önümüzdeki senede kaynanam vs beraber gidelim demiş görümcem eşim demiş allahtan biz gelemeyiz sakin tatil istiyoruz diye.ayyy düşünmesi bile beni geriyo hele kaynatamın bizle olduğunu düşünemiyorum.hergün osuratsız  yüzlerini görmekten bıktım bide tatilemi giderim onlarla.allah yazdıysa bozsun :amin:

tatil bu ya adı üstünde ta-tilll... bütün yıl çalışmışın bi on günün hayaliyle onuda berbat etmeye kimsenin hakkı yok..walla geçen sene eşim tutturdu annemle çıkalım diye..direndim  çok şükür olmadı.bu senede aynısı olacak,ay her yıl bunun mücadelesini vermek istemiyorum yaaa..Allahım sen bizleri koru ya rabbimmmm... :amin: :amin:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

pırılcım seni tebrik ediyorum görümce olayı daha da bi kabus. o işe hiç girmiyorum bile ben

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

Alıntı yapılan: pisicik - 12 Ekim , 2010, 11:45:12
bu geçtiğimiz yaz görümcemle gitmiştik tam bir kabustu benim için.önümüzdeki senede kaynanam vs beraber gidelim demiş görümcem eşim demiş allahtan biz gelemeyiz sakin tatil istiyoruz diye.ayyy düşünmesi bile beni geriyo hele kaynatamın bizle olduğunu düşünemiyorum.hergün osuratsız  yüzlerini görmekten bıktım bide tatilemi giderim onlarla.allah yazdıysa bozsun :amin:

tatil bu ya adı üstünde ta-tilll... bütün yıl çalışmışın bi on günün hayaliyle onuda berbat etmeye kimsenin hakkı yok..walla geçen sene eşim tutturdu annemle çıkalım diye..direndim  çok şükür olmadı.bu senede aynısı olacak,ay her yıl bunun mücadelesini vermek istemiyorum yaaa..Allahım sen bizleri koru ya rabbimmmm... :amin: :amin:
amiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn

pisicik

konu başlığının adını cimri pinti saygısız bencil biriyle tatile çıkar mısın diye değiştiriyorum :BangHead: :BangHead: :BangHead: :violent1: :violent1:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

Alıntı yapılan: pisicik - 12 Ekim , 2010, 11:48:09
konu başlığının adını cimri pinti saygısız bencil biriyle tatile çıkar mısın diye değiştiriyorum :BangHead: :BangHead: :BangHead: :violent1: :violent1:
:ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: pisicik - 12 Ekim , 2010, 11:48:09
:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

pırıl

kızlar
ben ilk zamanlar hiç sesimi çıkartamıyodum eşime böle sessiz sessiz oturuyodum bende habersiz tatil planları vs.görümcemden duyuyodum falan.sonra ben bi gözümü açtım :toothy10:
ay şimdi neler diyorum hiç sesi çıkmıyo eşimin demekki sustuğum için üstüme geliyodu.hatta neler nelerdiyorum burda yazmim ayip olur :ehi:
yüce rabbim bana böle bi cesaret verdi deli cesareti misali ama iyide geldi şükürler olsun :ehi:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

valla en güzeli seninki. benim kaynanacııııığıımmmm da saolsun beni herkese kötüler. sonra bana hep hakaret eder ve çok normal sayar yaptıklarını. geçen hafta yine bi saçmladı bende eşimle telde konuşurken ağladım bayğğı. eşimde senden ne istiyo yaaa dedi ben ona bi arayıp sorayım dedi. neyse gece aramış kızmış. kaynanacıııığııımmm da ağlamış ben bişey demiyom demiş. kadın şimdi eşimle konuşmuyoooo :laughing7: pislik