28 Mart , 2024, 20:24:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileyim, Evde Nasıl Bir İş Yaparak Para Kazanabilirim

Başlatan ponçik, 04 Ekim , 2013, 15:19:48

« önceki - sonraki »

ponçik

Selam arkadaşlar
Çoğunuzun bildiği gibi ikinci bebeğime hamileyim ve doğumdan sonra işten ayrılmayı düşünüyorum.
İki çocuk iki kat masraf demek , dolayısıyla eve de bir şekilde destek olmak istiyorum.
Evde otururken ne tür bir iş yapabilirim  :dontknow: tavsiyelerinizi bekliyorum  :hello:

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

nelss

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

iki cocuklan bir is yapabilirsen ne mutlu sana  :k06: gercekten zormus yada ben daha alisamadim  :dontknow: :dontknow: gerci senin kizin büyük cok sorun olmaz
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

iklima

ben pierre cardin ve dore yapım
pierre ardinin kârı iyi ama ürünlerin çoğu olmuyor stokta stok sıkıntisı var
doreninse kari pek yok avon oriflamedan daha kârlı olsa da
katalogla ürün satmak dışında aklıma gelen bişey yok
ben anaokulu öğretmenligi yaparken de devam ediyordum ama bu hamilelik beni çok zorladi hiç bişey yapcak halde değildim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Halkla ilişkiler mezunuyum ama işimi yapmıyorum pek çok kişi gibi  ;D
Daha önceleri takı tasarlayıp satıyordum, şimdi heryerde 1 TL.ye takılar var  :-\
Keçeden bişeyler yapıp sattım ama ona devam etsem siparişle ancak iş çıkıyor.
http://annesininhobileri.blogspot.com/2012/12/kardan-adaml-cam-agacl-kap-susleri.html
Hali hazırda olması evde yer bırakmıyor, heryer tıklım tıklım, ona da eşim kızıyor , bu sefer yaptıklarımı hediye etmek zorunda kalıyorum  :suclu:
Şuan avon temsilcisiyim, şirketteki arkadaşlarım alıyorlar ama ayrıldıktan sonra çevrem o kadar geniş olmayabilir ???
Pierre cardin de dediğin gibi stok olmuyor kaç kişiye rezil oldum, birde belli bir limit altında sipariş kabul etmiyor o çok sinir bozucu  :violent1:
en iyisi bebeğimi hayırlısıyla kucağıma bir alayım da sonra bakayım bu duruma  :laughing7:

**fatoş**

bende çok deneidm ama malesef evde iki çocukla değil çalışmak evi temiz tutmak bile çok zor sürekli elinde bezle gezen biri olarak yakında isyan bayraklarını kaldırıxam yapan varsa helal olsun çalışabilen :ehi:

babysticker

Evde ek iş yaparak para kazanmaktan kastınız sadece fiziki işler mi bilmiyorum ama internette de oldukça güzel fırsatlar var. Anket doldurarak, reklam izleyerek, değerlendirmede bulunarak ve bunun gibi işler yaparak para kazanabileceğiniz siteler internette oldukça fazla. Bu sitelerden pek çoğu firmada yeni olduğu için güven problemi yaşayabilirsiniz ancak iyi firmaları ayıklayan bir rehbere denk geldim. https://www.blogacmak.com/para-kazanma-siteleri/ adresinden ulaşabileceğiniz rehberde, bahsettiğim yöntemlerden çok daha fazlası itinayla ele alınmış. Siz de bu ve bunun gibi rehberleri inceleyerek evde internetten para kazanma deryasına adımınızı atabilirsiniz.