Kaynananla Tatile Çıkarmısın!

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 12 Ekim , 2010, 05:19:02

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Kaynananla Tatile Çıkarmısın!   :ehi: :ehi: :ehi:

__nil__

bebeğim olduğunda biz eşimle denize girip gezerken ona bakçağına söz verirse neden olmasın :ehi: :ehi:

pırıl

derbeder

tatil yapmak: relax olmak..
kaynana yaninda relax olabiliyorsa insan neden olmasin  :k06:

ama ben istemem, kalsin  :laughing7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

vallaha da billaha da çık-maaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm :k02: :k02: :k02:

derbeder

Alıntı yapılan: selin_27 - 12 Ekim , 2010, 10:19:37
ahada buyuk konustun  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

arzu ediyorum ki beraber tatıle cıkmayalım onlarla birlikte ama mevbur kalırsam cıkarım ki cıkmıstım gerşye yuzumun hertarafını kaplayan sıvılceler kalmıstı bı muddet anı olarak ve psikolojımın bozulması  :suclu:

IşılL

her yıl mutlaka çıkıyoruz kayınvalidemle tatile ve inanın bundan çok keyif alıyorum. benim kayınvalidem biraz farklı ve gerçekten mükemmel biri.

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

ya
Alıntı yapılan: angel81 - 12 Ekim , 2010, 10:34:38
Alıntı yapılan: selin_27 - 12 Ekim , 2010, 10:19:37
ahada buyuk konustun  :k06:
yaaaaaaaaa git beni katil eder tatilde. gitmem yaaaaaaaaa zaten şu an yanımda beni delirtiyoooooo!!!!! ama aslında bu kadın bana sabrı öğretiyo valla ama yavaş yavaş.

AyNi

çıkarım, hatta seneye kayınvalidemi ve kayınbabamı kaplıcalara götürmek istiyoruz ve eğer nasip olursa umreye de gitmek istiyoruz...

bebişim616161

ben çıkarım ebnmn kayınvalidem öle kötü insan değil beni bıktıracak şekilde hatta tatile onmun yanbına gideriz beni ew işi bile yaptırmaz aman yorulma die sağolsun yin e ben zorlarım ama içini bilemem tabii

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

Alıntı yapılan: AyNi - 12 Ekim , 2010, 11:17:16
çıkarım, hatta seneye kayınvalidemi ve kayınbabamı kaplıcalara götürmek istiyoruz ve eğer nasip olursa umreye de gitmek istiyoruz...
ya aslında ben de uzakta olunca kaynanamı kayınbabamı çok seviyodum. çok şanslıyım diyodum. sonra biz onların evinde 3 ay kaldık. orda kaynanamın huyları değişmeye başladı. bana karşı sürekli laf sokmaya başladı. sonra benim tayinim çıktı eşimden ayrı uzağa gittim. kaynanam da benimle geldi. ama burda da huyu daha da değişmeye başladı. üzülüyorum yaptıklarına hamileyim de.o nedenle onunla uzun zaman görüşmek istemem yani çok laubali olduk şimdi. bence ailelerle her zaman bi remiyet olmalı

pisicik

Allah yazdıysa bozsun..dağlara taşlara..ben ırak olsun hawailerde tatil yapsın...
ayy bahsi bile içimi daralttı yahuu

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

kızlar  ben kaynanacıııığımmlaaa doktora gittim. doktor dediki daha kalp atışları belli değil. bende o arada biraz üzüldüm çünkü başka doktorlar şu güne dutyarız falan demişlerdii. bende neden hala duyamıyoruz diye üzülüyorum hatta ağladım da biraz. bu akıllı da kayınbabam aramıştı. ona ne dese beğenirsiniz :cussing: diyo ki hastaneye gittik bebek var mı yok  mu daha belli değilmiş demesin mi!!  :cildir: çıldırdım yaaaaaaaa!!!!!!! ağzını hayra aç anne dedim. yani ben böle bi kadınla tuvaleete bile gitmem

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»