15 Mayıs , 2024, 10:24:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Anne ve babanız severek mi evlendi görücü usulu mü?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 12 Ekim , 2010, 05:15:55

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Anne ve babanız severek mi evlendi görücü usulu mü?  ::)

__nil__

severek evlenmişler çok güzel bi hikayeleri var.babam istanbula askere gidio,orda haftasonu bi futbol klübüne yazılıoo klüpte annemlerin evin orda..annemi görüo beğenio uzaktan..sonra annemde izmire kendi ananesine vs.  sıksık ziyarete gidiormuş.izmirde bisürü arkadaşı varmış.arkadaşlarının biride halammış meğer.babam bigün izmirde halamın yanında annemi görünce hemen halama sölemiş.öle tanışmışlar filan.. :love9:

Lă_Tăhzen!

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

babam sevmıs annem nısanlıymıs  nısanlarnı attırmıs annanemden annemı ısdemıs yanı severek evlenmısler :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

--elif--

bizimkilerinki biraz garip görmeyici usülü olmuş  :ehi:  :ehi:
babam derkii ben nişanlandıktan sonra gördüm  :ehi:  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: _€bRaR_ - 12 Ekim , 2010, 11:43:11
bizimkilerinki biraz garip görmeyici usülü olmuş  :ehi:  :ehi:
babam derkii ben nişanlandıktan sonra gördüm  :ehi:  :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

esma...

βαlκιz

:icon_scratch: :icon_scratch:BİLMİYORUMKİ  ilk eşi ölmüş babamın e çocuklar var haliyle evlencek
annemi görmüş babam anneanneme gidip kızını bana vercen demiş  :ehi: :ehi: çok fenaymış babam çok  :ehi: :ehi: nasıl evlenmişler bilmem ay ablama sormam lazım  :dontknow:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

elif35

annemler köyde en büyük halamla aynı sokakta oturuyorlarmış babaannemde köye gidip geliyo arada halam demişki şu kızı yapalım bizim oğlana demişler babaannemde beğenmiş babamda beğenmiş eeeee nasıl beğenmesin uzun boy yemyeşil gözler hemen atlamış tabi  :ehi: :ehi: yani görücü usulü oluyor bizimkilerin evlenmesi.. halaa halam ile anneannem aynı sokakta bayramda gitikmi bir anneannemin evine bir halamın koşar dururduk çocukken  :ehi: :ehi:

Balböceği

Gorucu usulumu desem Bende bilmiyorumki

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yalniz bildigim bisey var annem daha kucuk koyden merkeze gidiyorlar sanirim annemin

cildinde bisiler olmus babamda ayni otobusteymis  :ehi: :ehi: Babam annemi ilk olarak orda gormus  :ehi:

sanirim icinden lafmi atmis ne babacik sonra iste annem 13 14 yasindayken babamda askerden gelmis gorucu usulu istemisler  :k06:

HASRET!M S@N@

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

tubali

sewerekk...
babamm annemi dugunde gormuşşş...
bakışmışlarr dugunde...
sonraa istemeye gelmişlerr...
wermemişlerr...
babamm annemi kacırmaya gelmiş ewlerinee...
annemde kacmamışşş sabahlarakadar dısarlarda bekletmış babamııı soguklardaa...
tabi annemm kacmayıncaa babamm annemı alana  kadarr hep istemeye giymişlerr...
sontraadedem wermişş annemii
ewlenmişler
sonrada kardesim ve ben olmuşuzz :k06: :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ