eşimin doğum günü ne yapcam ?

Başlatan esra18, 11 Ekim , 2010, 16:00:19

« önceki - sonraki »

esra18

yaa 29 ekım esımın dogum gunu beraber ılk kutlamamız olcak nasıl bı surprız yapabılırım yardımcı olurmusunuz lutfeen

°o.O євяυ O.o°

canımm ben ilk doğum gnü için kendm pasta yapmıştım evde sonra eşime tişört yaptrmştm üstünde bnm ve kızımın ultrason resmi vardı ii ki doğdun yazıodu
birden akşam tişörtmü gydim pastasını götrdm yanına çok mutlu olmştu ;) :love9: :love9:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

esra18

eet guzel fıkırmış bende içinde notların oldugu bı kavanoz düşündüm ama eger ole bısey yapsam ne tur bişeyler yazmam gerektıgını secemedım

derbeder

ay ebru senin surprizin cokkk hosmusss  :love9:

benimde esimin dogum gunu bir hafta sonra. isin garibi ne yapsam diye dusunuyorum. yane birsey yapsam mi yapmasam mi  :k06:
gecen sene pasta alip gelmistim. bu kadar odunluk olabilir ancak, hihihi surpriz degildi yaneh. simdi ne yapsam ne yapsammm..hamile olsam herhalde en guzel hediye olur ona...

bakalim ins. biseler bulurum o zamana kadar ins  ;D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Esinin dogum gunu kutlu olsn canim birlikte nice seneleriniz olsun insallah  :amin:

esra18

saol bal böceğim yaa ama hala bişey bulamadım napıcam yaa  :director:

мiŁenα.

20.10 eşimin doğum günü ne yapsam ben acaba ya  :k06:

:love9: :love7: :love9:

esra18

мiŁenα.

ya standart kutlama oluyordu pasta falan sonra film izlerdik yada dışarıda kutlardık falan filan..

bu doğum gününü 3 kişi kutlicaz özel olmalı netten araştıriim barii ::)

Lă_Tăhzen!

ne benım dogum gunumu kutlarız nede esimin esimede 3 yıldır beraberiz hiç hediye almadım :D hoslanmaz esim oyle seylerden benım dogum gunu hedıyemı bıle 1 hafta sonra gecıkmelı olarak aldı  ;D 

derbeder

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 12 Ekim , 2010, 10:07:52
20.10 eşimin doğum günü ne yapsam ben acaba ya  :k06:
hey benim esimde 19.10  :k06:

hahaha seninki once olsaydi senden kopya cekerdim ayse  :laughing7:

bu gidisle bisey yapamiycam bende herhalde  :y25:

мiŁenα.

aslında 3.müzün resimlerinden bir slayt ..işten gelince kapıyı açar notlarla tv karşısına gelir  slaytı izlerken biz ve pasta meydana çıkar..bu tarz birşeyde yapabilirim sade başbaşa bir kutlamada olabilir.

--elif--

29 ekim benimde doğum günüm  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:

esra18

kizlar hala bisey bulamadim yaaa nolur yardimci olun netten de bulamiorum cok az kaldi yardim lutfen  ::)

derbeder

kiz sakin ol. benim esiminkinede 4 guncuk var. ama bu kadar stres yapmiyorum  :laughing7: canimiz saolsun  :k06: