13 Mayıs , 2024, 04:33:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğini poşet içinde sokağa terketti

Başlatan --elif--, 09 Ekim , 2010, 21:49:21

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

eşim dün söylüyodu annesi bulunmuş..16 yaşındaymış kız.. bebegi buldukları yer bizim ewe çok yakın..işte millet ewlat için kendini parçalıyo başkalarıda bööle yapıp atıyo.. gerçi kimbilir niye yaptı..yaptıgı açıklanamaz ama işte niye yaptı acaba..

♥ღвüşяαღ♥

**Gül**

Ailesi bulunamazsa yuvaya verilecekmis. Bulunsa da vermesinler onlara. 3 gunluk bebegi olume terk eden yarin daha ne yapmaz ki  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SABIRTAŞI

BU NE VİCDANSIZLIK BU NE AŞAĞILIK Bİ İŞ ALLAH BÖYLELERİNİ SÜRÜNDÜRSÜN NASIL Bİ ANNE BEBEĞİNİ POŞETLE ATAR YAA ALLAH BELASINI VERSİN... NEFİSLERİNE ŞEHVETLERİNE HAKİM OLAMIYORLAR SONRADA BÖYLE ÇOCUK DOĞURUP SOKAĞA ATIP Bİ İNSAN OLAN BEBEĞİN HAYATINI MAHVEDİYORLAR... OLAN TAMAMEN O YAVRUCAĞA OLUYOR ÖMÜR BOYU KAHROLARAK KİMBİLİR BELKİ İŞKENCE ÇEKEREK YAŞAYACAK O YAVRUM RABBİM HAKKINDA HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH ONU SEVİP BAĞRINA BASACAK Bİ AİLEYE EVLATLIK VERİRLER İNŞALLAH BU YAVRUMU... O ANNESİ OLACAK MAHLUKTA GERÇİ ANNE DEMEYE BİLE DİLİM VARMIYOR AMA ÖMÜR BOYU KAHROLSUN İNŞALLAH... ÇOK SİNİRLENDİM YAAA ÇOK ACIDIM BEBİŞİME O DAHA Bİ MELEK YAA NASIL KIYABİLDİ HALA AKLIM ALMIYOR  ALLAHIMA HAVALE EDİYORUM BU ANNESİ OLACAK PİSLİĞİ ALLLAH BELASINI VERSİN  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Balböceği

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 18 Ekim , 2010, 12:30:09
eşim dün söylüyodu annesi bulunmuş..16 yaşındaymış kız.. bebegi buldukları yer bizim ewe çok yakın..işte millet ewlat için kendini parçalıyo başkalarıda bööle yapıp atıyo.. gerçi kimbilir niye yaptı..yaptıgı açıklanamaz ama işte niye yaptı acaba..
Bak busracim kendin soyluyorsun 16 yasindaymis diye

daha kendisi cocuk insanin aklina neler geliyor acaba kimden istiyerekmi yoksa tecavuzmu edilmis durumu nasil merak ettim dogrusu  ::)