zamanı geri çevirmek ısteseydınız ne yapardınız

Başlatan naftalin, 03 Ekim , 2010, 18:36:05

« önceki - sonraki »

naftalin

ben kesınlıkle esımle  oncekı yıllarda tanısıp evlenmek ısterdım onsuz gecen yıllarımı onunla doldurmak ısterdım

HASRET!M S@N@

ben zamanı cok değil evlenmdene hemen öncesine cevirip eşimin ailesiyle hiç beraber oturmak istemezdim direk ayrı eve cıkardım ve böle aramız kötü olmazdı hiç yoktan esim cok mutlu olurdu simdiki gibi üzülmezdi

Demet_dk

derbeder

daha once evlenip cocuk yapardim, gerci bu imkansizdi yoksa okul yarim kalirdi.ya da evlenir evlenmez cocuk dusunurdum..
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

2005 yılına donerdım yaptıgım bazı hataları duzeltırdım

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

keşke öyle bi imkanımız olsaydı. bunu ben o kadar çk düşündüm kii. eğer zamanı geri çevirseydim sadece 2009un ağustos ayına geri dönerdim. ama işte neyde hayır var yok biz bilemiyiz. belki o zamana geri dönsem o hatamı düzeltirdim. ama ya daha kötü şeylerle karşılaşırsam??? kurban olduğum Allahım (cc) herşeyde bir hayır verir. yeterki biz bunu anlayalım ve buna gönülden inanalımm. bizler neyde kayır ve şer olduğunu bilemeyiz :icon_thumright: o yüzden aman zaman yerinde , bugünde dursun ;D

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben de eğitimimi tamamlardım  :icon_thumright:
ama kızım büyüsün devem etcem ıns

мiŁenα.

Bende ünv hakkımı okurdum kullanırdım yandı gitti :sad1:

bende bu sene Rabbim nasip ederse başlicam :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok hatalim var gercekten duzeltmek istedigim ama geldi gecti koprunun altindan cok sular akti  :-\
gecmise donup degistirmek istemezdim bunu gercekten soyluyorum suanki konumumdan cok memnunum belki o hatalarim tasidi beni bu konuma bunu bilemem  :'( cok mutluyum sukur bi universitem yarm kaldi onuda insallah bitirecem  :icon_thumright:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ayla89

2004 yılına gitmek isterdim hatalarımı ypmazdım bu sefer :BangHead: birde kocamla daha erken tanışmak isterdim

βαlκιz

2005 yılına dönmek isterdim lise zamanıma yaptıgım yanlışları düzeltir  okulumu bitirirdim  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

BUGÜNÜMÜ DÜNE BORÇLUYUM O YÜZDEN GERİYE DÖNÜP HATALARIMA BAKMAK BİLE İSTEMEM

nesrin_beyza&berrin

Benim en büyük hayalim ingilizce öğretmeni olmaktı ama ben şartları iyi değerlendiremedim. Sevmediğim başka bölüm bitirdim. Şimdi çooook pişmanım. Geriye dönsem ne yapar ne eder ingilizce öğretmeni olurdum.

SABIRTAŞI

geriye dönsem çok şeyleri düzeltirdim belki çünkü çok pişmanlık duyduğum şeyler oldu ama şimdi düzeltemem asla ÖLEN  bi yakınımla aramda birşey aklıma geldikçe o kadar üzülüyorumki hala..geriye dönsem ilk bu hatamı düzeltirdim onu asla kırmazdım şimdi çok içimden batıyor çok pişmanım ama son pişmanlığa gerçekten çare bulunmuyor..hakkımızda hayırlısı kaderde ne olursa onu yaşarız demekki eskidende olsa istemediğimiz şeylerde yapmış olsak hepsi elbet eninde sonunda yaşanacak çare yok...ALLAHIM AFFETSİN İNŞALLAH...

ayışığı

evlendiim ilk geceden başlardım bebek çalışmalarına  :k06: