29 Nisan , 2024, 12:07:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YENİ TÜP BEBEK TRANSFERİ YAPTIRAN VARMIII

Başlatan SILA1983, 03 Ekim , 2010, 12:22:01

« önceki - sonraki »

nuhcan

MRB KIZLAR BENİM BUGÜN 10. GÜNÜM HİÇ BİŞEY HİSSETMİYORUM. NAPICAM BEEEEEEEEN  :crybaby2: :crybaby2:
ÇOK KORKUYORUUUUUUM.YA OLMAZSAAA.ALLAHIM DUALRIMIZI GERİ ÇEVİRMESİN :amin: :amin: :amin:
NE OLUR BEBEĞİM SAĞLIKLA GEL ARTIK

HASRET!M S@N@

CANIM ÖYLE DÜŞÜNME OLACAK İNŞ TATLIM BVAK ÜZÜLMEK STRES YAPMAKTA İYİ DEĞİL
İNŞ OLUMLU SONUCLANIR TATLIM BENM YA ALLAHTAN HİÇBİR ZAMAN UMUDUNU KEME BENİM İR TANIDIGIM VARDI 4 YIL BEBEĞİ OLMADI TÜP BEBEK DENEDİLER OLMADI TUTMADI SONRA 2.YE BASLICAKLARDI İSTMEDİ KIZ DEDİKİ ALLAH VERSİN BANA DEDİ DUA ETTİ İNAN O AY HAMİLE KALDI VE BUNUN 4 YILDA BİR COCUGU OLUYORMUS İNANABİLİYOR MUUN 4 YIL SONRA TEKRAR OLDU NEYSE KORUNMAK İÇİN HASTANEYE GİTTİĞİNDE DOKTOR 4 YILDA BİR BEBEĞİN OLUYOR GEREK YOK KORUNMAMNA DEMİŞ PAT BİR DAHA SİMDİ DÜNYA TATLISI 3 KIZI VAR BENM CEVREMDE BÖYLELERİ COK BİRİDE İKİZ HAMİLE SİMDİ COK BEKLEDİLER AMA KAVUSTULAR UMUDUMU KAYBEDİNCE HEP ONLARI DÜŞÜNÜRÜM BEN SENDE ÖYLE DÜŞÜN VE NE OLURA OLSUN UMUDUNU YİTİRME CANIM

nuhcan

TEŞEKKÜRLER SAĞOL İŞALAH VERİR MEVLM :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

İNŞ CANIM AMA SONUCUNU MUTLAKA YAZ TATLIM HABERSİZ BIRAKMA BBİZİ İNŞ HAMİLEYİM DİYE BASLIK ACARSIN TATLIM

nuhcan

OLMADI KIZLAR TUTMADI.İŞALLAH SİZİNKİLER TUTUCAK DUALARIM SİZİNLE. :amin:

umut vardır

uzun süreden beri tedavi gören 10 senelik evli bir arkdaşım şuan yani bu gün itibari ile HAMİLE yani tüp bebek yöntemi ile hamilelik sonuç verdi.onun adına çok mutlu oldum inş. allah bana ve herkese nasip eder.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: umut vardır - 28 Ocak , 2011, 16:24:11
uzun süreden beri tedavi gören 10 senelik evli bir arkdaşım şuan yani bu gün itibari ile HAMİLE yani tüp bebek yöntemi ile hamilelik sonuç verdi.onun adına çok mutlu oldum inş. allah bana ve herkese nasip eder.
:muzz: :muzz:  NE MUTLULUKTUR ONLAR İÇİN BU HABER   :muzz: :muzz: ÇOK ÇOK SEVİNDİM İNŞAALLAH BİZLERDE BU MUTLULUĞA ERERİZ  :amin: :amin:

umut vardır

çok mutlu oldular hemde nasıl mutlulardı.ben duyunca agladmım kendimi tutamadım.eşimi aradım agladım bende hamile kalmak istiyorum bebek istiyorum o da olcak üzülme sen diyor .hamile haberleri alıyorm çevremden çok üzülüyorum .inş. bizede nasip etsin

xxcansuxx

Alıntı yapılan: umut vardır - 28 Ocak , 2011, 19:52:22
çok mutlu oldular hemde nasıl mutlulardı.ben duyunca agladmım kendimi tutamadım.eşimi aradım agladım bende hamile kalmak istiyorum bebek istiyorum o da olcak üzülme sen diyor .hamile haberleri alıyorm çevremden çok üzülüyorum .inş. bizede nasip etsin
bizlerde hamilelik haberlerimizi alacağız inşaallah :amin:  benim eşimde hep aynı olacak olacak sen inan ben inanıyorum der :) bende etrafımda hamile haberlerini alınca duygu karmaşası yaşıyorum onlar adına seviniyorum kendi adıma üzülüyorum hep düşünüyorum ben bu haberi alsam naparım diye :) ALLAHIM HER İSTEYENE YAŞATSIN BU DUYGUYU...SAĞLIKLA  ÇİFTER ÇİFTER,  ARKA ARKAYA BEBİŞLERİMİZ OLSUN :amin: :amin: RAZIYIM OLMAMASINDAN DAHA KÖTÜ OLAMAZ...

nuhcan

çok sevindim işallah mevlam bizlerede nasip eder işallah

ZATEN TÜP BEBEKTEKİ EN KÖTÜ ŞEY UMUTLANMAK ASLINDA GÜZEL AMA TUTMAYINCA İNSANIN DÜNYASINI YIKIYO
KEŞKE TÜP BEBEK KESİN ÇÖZÜM OLSAYDI YANİ TUTMAMA GİBİ Bİ ŞANSI OLMASAYDI :k06:
GERÇİ O ZAMAN PARA DAHADA YÜKSELİRDİ

AMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN ALLAHIM NE ZAMAN UYGUN GÖRÜRSE O ZAMAN VERSİN

nuhcan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Ocak , 2011, 20:07:08
Alıntı yapılan: umut vardır - 28 Ocak , 2011, 19:52:22
bizlerde hamilelik haberlerimizi alacağız inşaallah :amin:  benim eşimde hep aynı olacak olacak sen inan ben inanıyorum der :) bende etrafımda hamile haberlerini alınca duygu karmaşası yaşıyorum onlar adına seviniyorum kendi adıma üzülüyorum hep düşünüyorum ben bu haberi alsam naparım diye :) ALLAHIM HER İSTEYENE YAŞATSIN BU DUYGUYU...SAĞLIKLA  ÇİFTER ÇİFTER,  ARKA ARKAYA BEBİŞLERİMİZ OLSUN :amin: :amin: RAZIYIM OLMAMASINDAN DAHA KÖTÜ OLAMAZ...
EWET HAKLISIN OLMAMASINDAN DAHA KÖTÜ OLMAYIZ BEN HEP ACABA BİR GÜN KOCANIM KARŞISINA GEÇİP:

(((((((((((( KOCACIM BEN HAMİLEYİM )))))))))))))))

DESEM NE DER , NASIL BİR TEPKİ GÖSTERİR DİYİ MEREK ETMİŞİMDİR HEP AMA NASİP BÖYLEYMİŞ NAPALIM...
TÜP BEBEKSE TÜP BEBEK ÖYLE ALICAZ BEBİŞLERİMİZİ
ALLAHIM İŞALLAH NASİP EDER İSTEYEN HERKESE. :amin: :amin: :amin: :amin:

sivas

bu özlem bu hasret bir gün bitecekmi  biiimde yavrularımız olup anne anne diyecekmi ne zaman ne zaman bitecek yuvalarımız ne zaman neşelecek eyy yüce Mevlam ne olur bizmde ve bütün evlat sahibi olamak istyenlerinde yüzüne bak amin..

cndrellaman

hepiniz için hayırlısı olsun arkadaşlar. benimde aklıma o günler geldi konuyu görünce ne yalan söyleyeyim çok heycanlıydım ben de sizin gibi doktorum seval taşdemir çok yardımcı oldu bana sağolsun. inşallah hepiniz pozitif sonuçlar alırsınız arkadaşlar. haberlerinizi bekliyorum dört gözle