20 Nisan , 2024, 06:57:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Cankuşum Sonunda Yuwada :) Sayfa 5

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 01 Ekim , 2010, 08:52:54

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

BÜŞRACIM ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN.TEBRİKLER  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
ATLATTIN ÇOK ŞÜKÜR.RABBİM SİZE BAĞIŞLASIN EVLADINIZI :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

adı da çok güzelmiş adıyla yasasın  :nazar: :nazar:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 04 Ekim , 2010, 19:56:33
Busra helal olsun sana tekrar normal dogurcam normal dogurcam dedin vede sabrederek bunu basardin masaallah sana

suyum 1ekim sabah 8de geldi..dogumu 2ekim akşam 6da yaptım..34 saat dogum süreci oldu..sancım ta gidince başladı ama çok agır sancılarım 17 saat sürdü.. ilk 15 saat sancım oldu ama doktor açık konuşuyum hiç açılma yok bu şekilde çok çekersin zaman weremem belki 8saat sancın olur belki 2gün aynı acıyı çekersin bu şekildeki hastaları direk sezeryana alıyouz dedi..ben bebek için zararlı bi durum warsa hemen alın ama acı çekmiyim diyeyse istemiyorum dedim..
doktor bebek için normal saglıklı tabi ama sen çok çekeceksin dedi..yok dedim istemiyorum..agrılarım şiddetlenirde sezeyan istersemde sakın yapmayın dedim..çektim ama çok şükür normal oldu..
doktorda helal olsun dedin yaptın psikopatmısın nesin diyo :k06: :k06:
olsun walla çektigim gözümde deil benim yawrum saglıklı olsunda her acıyı çekerim onun için..

pırıl

allah sağlıklı uzun ömürler versin bebeğine büşra.maşallah azmine hayran kaldım inşallah bende normal doğum yaparım ama kolay bir şekilde. :)

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 04 Ekim , 2010, 20:16:43
Alıntı yapılan: 『BaLböceği』 - 04 Ekim , 2010, 20:02:39
Busra helal olsun sana tekrar normal dogurcam normal dogurcam dedin vede sabrederek bunu basardin masaallah sana

demi ya valla dedi dedi normal dogurdu helal olsun hakkaten  :D

degilmi cunki herkez bunu der der ama son anda dayanamaz pes eder masaallah azimliymis busra insaallah bende sabredebilirim ucuncuye :toothy10:
insallah benide gazladi resmen  :suclu: :suclu: :suclu:

SiRiNe

bende bende gaz aldim busradan ;D ;D
ucuncuye busra telde baglanirmisin bana dogumda bana destek olursun :k06: :k06:

❤ հმzεlἶო ❤

busracim gozun aydin cok sevindim kazasiz belasiz oglusunun gelmesine
en kisa zamanda resimleri bekleriz  :nazar:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

bebişim616161

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 05 Ekim , 2010, 11:43:48

suyum 1ekim sabah 8de geldi..dogumu 2ekim akşam 6da yaptım..34 saat dogum süreci oldu..sancım ta gidince başladı ama çok agır sancılarım 17 saat sürdü.. ilk 15 saat sancım oldu ama doktor açık konuşuyum hiç açılma yok bu şekilde çok çekersin zaman weremem belki 8saat sancın olur belki 2gün aynı acıyı çekersin bu şekildeki hastaları direk sezeryana alıyouz dedi..ben bebek için zararlı bi durum warsa hemen alın ama acı çekmiyim diyeyse istemiyorum dedim..
doktor bebek için normal saglıklı tabi ama sen çok çekeceksin dedi..yok dedim istemiyorum..agrılarım şiddetlenirde sezeyan istersemde sakın yapmayın dedim..çektim ama çok şükür normal oldu..
doktorda helal olsun dedin yaptın psikopatmısın nesin diyo :k06: :k06:
olsun walla çektigim gözümde deil benim yawrum saglıklı olsunda her acıyı çekerim onun için..
ayy cnm yaa yazdıkların gözümü yasarttı gözün aydın bende doğumdan sonra yazdıklarını yeni gördüüm hayatım allah analşı babalı büyütsün hiç ayrılmayın sen simdi lohusasın banada dua et hastalıklarımdan kurtuliyim benmde enyakınzamnda bebeğimolsun

ツgöçmen_54 ツ

hayırlı uğurlu olsun büşra..allah analı babalı sağlıklı bi şekilde büyütmeyi nasip etsin..dualarında bizede yer ver..öpüyorum  :opucuk:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

walla hepinize bol bol dua ettim..dogumda sancı anında ne istersen kabul olurmuş..walla bende sancılarımda sık sık hem agladım hem allahım sen tüm ewlat isteyene nasip et diye dua ettim..inş olanlarınızında hayırlı ewlat olması için hamile olanlara özellikle kolayca dogum yapıp saglıklı ewlatlar dünyaya getirmeleri için çok dua ettim..hepiniz geldiniz o an aklıma..acımdn heralde dogum yapacaklara ayrı dua ettm allah yardımcıları olsun..

Hayrünisa

maşalah yaa azmin muhteşemmm.ama yazdıkların cesaret verdi banaa.bazen olumsuz haberler okuyunca geriliyorum gercekten....rabbim bana ve diğer arkadaşalrıma da hayırllısylaa doğumumuzu yapıp kucağımıza almayı nasip eder inşş :amin:

su1023

Tebrikler..Allah analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olsun inş :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

elif35

canım tebrik ederim bi kaç gündrü giremiyordum bilgisayara yeni okudum inşallah hayırlı evşat olur oğluşun ismiyle bir ömür boyu mutlu yaşasn inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

hayırlu ugurlu olsun canım gozunuz aydın olsun saglıklı uzun ömürlü huzurlu nice güzel yıllarınız olsun hep beraber..
anneciğinin ellerini sıkı sıkı tutsun minik eymen her zaman...

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: