Cankuşum Sonunda Yuwada :) Sayfa 5

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 01 Ekim , 2010, 08:52:54

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 04 Ekim , 2010, 11:37:21
kızlar hepinize çoooook teşekkr ederim en kısA  zamanda koyarım resim..benim oburix aglıyo çıkıyorum.. :love7: :love7: :love7:

TEBRİK EDİYORUM BÜŞRACIM  :flowers: :flowers: :flowers: AZİMLE BEBĞİNİ NORMAL YOLLA DOGURMUŞSUN HELAL SANA ARKADAŞIM  :nazar: :nazar:
ALLAH ANALI BABLI BUYUTMEYİ NASIP ETSIN...HAYIRLI SAGLIKLI IYI BIR EVLAT OLUR INSALLAH  :amin: :amin: :amin:
EN KISA ZAMNDA RESIMLERINI BEKLIYORUZ....ADINI NE KOYDUNUZ BU ARADA...

--elif--

inci tanen midyesinden çıktı demekk  :D  
hayırlı uğurlu olsun cnm ALLAH analı bablı büyütsün  :amin:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

kızlar walla hepinize çok teşekkr ederim gerçerten burada olmasa doguma giderken napardım bilmiyorum..çok korktum çünkü suyum elince..neyseki atlattık çok şükür..allah tüm bebek bkleyenlere hayırla saglıkla bebeklerine awuşmyı nasip etsin..
inş bebek isteyenlerede en kısa zamanda bu duyguyu tattırsın..çok güzel bi duyguymuş mucize gibi hala inanamıyorum bu benimmi die..bakışıp duruyoruz ana ogul :k06:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

muhammed eymen teyzesi..bu ara çok sık koyan oluyo eymen adını ama anlamı çok hoşuma  gidiyodu koyduk yarın dedesi okuyacak ezanını

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 04 Ekim , 2010, 17:45:35
muhammed eymen teyzesi..bu ara çok sık koyan oluyo eymen adını ama anlamı çok hoşuma  gidiyodu koyduk yarın dedesi okuyacak ezanını
ALLAH BAĞIŞLASIN İSMİYLE YAŞASIN INSALLAH  :amin: :amin: :amin: ..ÇOK GÜZEL İSİMLERİ  :nazar: :nazar:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: ♥¸.•*´PA®İSS♥¸.•*´ - 04 Ekim , 2010, 17:49:52
ALLAH BAĞIŞLASIN İSMİYLE YAŞASIN INSALLAH  :amin: :amin: :amin: ..ÇOK GÜZEL İSİMLERİ  :nazar: :nazar:

amin canım saol..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 04 Ekim , 2010, 17:43:37
kızlar walla hepinize çok teşekkr ederim gerçerten burada olmasa doguma giderken napardım bilmiyorum..çok korktum çünkü suyum elince..neyseki atlattık çok şükür..allah tüm bebek bkleyenlere hayırla saglıkla bebeklerine awuşmyı nasip etsin..
inş bebek isteyenlerede en kısa zamanda bu duyguyu tattırsın..çok güzel bi duyguymuş mucize gibi hala inanamıyorum bu benimmi die..bakışıp duruyoruz ana ogul :k06:
:amin: :amin: :amin: :amin:
ANNE OLMAK KOLAY DEGIL DIYORLAR INSALLAH CANIM GUNUN BIRINDE BIZLERDE BU GUZEL DUYGUYA LAYIK ANNELER OLURUZ  :amin: :amin: :amin:

derbeder

adina laik bir kul olarak adiyla yasasin insaAllah  :love9: ama gercekten cesaretine hayran kaldim Busra. yani seni kolay bir sekilde sezeryana alicaz derken sen o acilar icinde nasil normal dogum istedin hala saskinim. demekki son zamanlarda esini haince kullanman ise yararmis  :k06: bizede ders olsun ilerisi için :tongue3:

tekrar tebrikler canim, hayirli ugurlu buyut insaAllah  :flowers:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Mine'l Aşk

Tebrik ederim...
Allah analı babalı büyütsün...Sanada çok geçmiş olsun...Rabbim tüm hamileleri sağlıkla kurtarsın İnşAllah...
İsmide çok güzelmiş...
:nazar:  :nazar:  :nazar:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Balböceği

Busracim Canim gozun aydin olsun

Rabbim anali babali buyutmeyi nasip etsin vatana Millete hayirli evlat olsun insallah  :amin: :amin:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

tebrik ederim busracim  :flowers: :flowers: :flowers:
allah uzun ve saglikli omurler versin Oglusuna  :love9:
darisi da Bize insallah  :amin:

SiRiNe

Busra helal olsun sana tekrar normal dogurcam normal dogurcam dedin vede sabrederek bunu basardin masaallah sana

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 04 Ekim , 2010, 19:56:33
Busra helal olsun sana tekrar normal dogurcam normal dogurcam dedin vede sabrederek bunu basardin masaallah sana

demi ya valla dedi dedi normal dogurdu helal olsun hakkaten  :D

SiRiNe

Alıntı yapılan: 『BaLböceği』 - 04 Ekim , 2010, 20:02:39
Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 04 Ekim , 2010, 19:56:33

demi ya valla dedi dedi normal dogurdu helal olsun hakkaten  :D

degilmi cunki herkez bunu der der ama son anda dayanamaz pes eder masaallah azimliymis busra insaallah bende sabredebilirim ucuncuye :toothy10:

Lă_Tăhzen!

masallah cok guzel isim seçimi ismine laik olsun insallah adıyla cok yasasın buyuklerın deyımıyle :D  :nazar: