28 Mart , 2024, 14:03:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Cankuşum Sonunda Yuwada :) Sayfa 5

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 01 Ekim , 2010, 08:52:54

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

01 Ekim , 2010, 08:52:54 Son düzenlenme: 01 Ekim , 2010, 12:39:43 g10ca
kızlar doguma 15gün wardı azönce suyum geldi ama sancım yok ewin içinde deli dana gibi dönüp duruyorum.. ne yapıcamı bilmiyorum tekim ewde...

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 01 Ekim , 2010, 08:52:54
kızlar doguma 15gün wardı azönce suyum geldi ama sancım yok ewin içinde deli dana gibi dönüp duruyorum.. ne yapıcamı bilmiyorum tekim ewde...
PEK BİLGM YOK BÜŞRACIM BU KONUDA.EŞİNİ FİLAN ARA HEMEN GİDİN HASTANEYE

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

βαlκιz

:-ooo :-ooo :-ooohemen doktora git suyun geldiyse dogum olur büyük ihtimal sancı olmayabilir bendede öyle olmuştu 
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hanne

bencede canım hemen dr a gitt ebrununda öyle olmuş hadi bakalım sağlıklı haberleirni bekliyoruzzzzz :opucuk:

βαlκιz

korkma ben suyum geldikten 6 saat sonra hastaneye gitmiştim
sakin ol ayakta fazla durma eşin yokmu iştemi birini ara gelsin gidin hastaneye
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ilkcemre

hemen dr a gitmen lazımmm... sancı gelmeden de su gelebilir. su geldikten sonra bebek için riskli içerde durması. yalnızsan ambulans çağır hastaneye git....

✿گสЯเ_ќĮż✿

İNŞALLAH GÜZEL HABERLERİNİ ALIRIZ ARKADAŞIM.ZAMAN KAYBETME BENCEDE

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

aradım eşim geliyo sancım yok daha banyo yapsam bişiy olurmu..

βαlκιz

yap yap bişey olmazz canım ayy bebek gelcekkk  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

ayyy canım ya inş hayırlısıyla kucagına alırın cok sevindim inan bana

βαlκιz

gitti heralde ayy bebiş gelir hayırlısıyla inşallah bekliyoruz hayırlı haberlerini canım :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

bebişim616161

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 01 Ekim , 2010, 08:52:54
kızm delimisin sen git çabuk doğuma senn gibi suyu gelip bekleyen kadınların bebekleri havasızlıktan beyin felci geçirip doğuruyorlar allah korusun bebeğin beyin felci geçirse neolur manyakmısın bekleme ara eşini çabuk hastaneye kızım bebeğine bişi olur yaa bebeğini düşün en kötüsü112 yi ara alsınlar seni ordan hadiii

bebişim616161

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 01 Ekim , 2010, 08:56:20

cnm nasıl korkam suyu gelen kadın ebkledi,ği zamn bebek anne karnında beyin felci geciriyor

DER!N

Rabbim hayırla sağlıkla güzel doğumlar nasib etsin.  :amin:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ღღღ♥αѕуα♥ღღღ - 01 Ekim , 2010, 09:35:11
Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 01 Ekim , 2010, 08:56:20

cnm nasıl korkam suyu gelen kadın ebkledi,ği zamn bebek anne karnında beyin felci geciriyor
yani şimdi kıza kork telaşlanmı diyelim