27 Nisan , 2024, 19:14:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Merhaba

Başlatan SUsKuN aNnE, 30 Eylül , 2010, 20:11:38

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: SUsKuN aNnE - 30 Eylül , 2010, 20:11:38
SELAM GÜZEL ANNELER BENDE ARTIK ARANIZDAYIM BENİM 4 YAŞINDA EYLÜL ADINDA ŞEKER Mİ ŞEKER Bİ KIZIM VAR
ŞİMDİ DE KARDEŞ ZAMANI DEDİK VE İKİNCİ BEBİŞ PLANLARI YAPIYORUZ EŞİMLE  BU SÜRECİ SİZLERLE GEÇİRMEK İSTİYORUM HOŞGELDİN DEMEK YOK MU  :ehi: :ehi: :ehi:

:hello2: :hello2: :hello2: aramıza hosgeldın sunkun anne  :flowers: :flowers: :flowers:
allah yavrunu sızlere bagıslasın  :amin: :amin: :amin: ınsallah fazla beklemeden tekrar anne olursun  :amin: :amin:

aybenim

Alıntı yapılan: belma - 05 Ekim , 2010, 16:37:51
hosgeldin allah gönlünüze göre versin
:hello2: :hello2: :hello2:TEŞEKKÜR EDERİM BELMA HANIM HOŞBULDUM. ALLAH TÜM ANNE VE BABA OLMAK İSTEYENLERİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH.... :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

SUsKuN aNnE

hepinize çok teşekkür ederim kızlar ve sonunda çalışmalarımız sı-onuç verdi ve hamile olarka döndüm aranıza 2 aylık hamileyim bakalım neler yaşayacağız beraber...

aybenim

Alıntı yapılan: SUsKuN aNnE - 12 Ocak , 2011, 11:57:24
hepinize çok teşekkür ederim kızlar ve sonunda çalışmalarımız sı-onuç verdi ve hamile olarka döndüm aranıza 2 aylık hamileyim bakalım neler yaşayacağız beraber...
tebrik ederim canım çok sevindim. allah hayırlısıyla ve sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah.....

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tebrik ederim canım gözün aydın  :flowers: :opucuk:
Sağlıkla sıhhatle bir avazda bebeğini kucağına alırsın inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

SUsKuN aNnE

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 12 Ocak , 2011, 14:13:23
Sağlıkla sıhhatle bir avazda bebeğini kucağına alırsın inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

çok teşekkür ederim canım allah razı olsun inşallah benim gibi tüm hamilelierin allah yardımcısı olsun

SUsKuN aNnE

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 12 Ocak , 2011, 14:13:23

amin canım allah razı olsun doğum haberini verdiğim günlerde gelir inşallah ..hayırlısıyla...

asuman1981

HOŞGELDİN CANIM KIZLARIMIZ ADAŞ  MIŞ  ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN İNŞ  :amin: :amin: