4444 kere salavatı tefriciye duası.allahın izniyle bitirdim çok şükür...

Başlatan __nil__, 29 Eylül , 2010, 18:38:13

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

NİL CANIM BENİM ABLAM ZEHİRLİ GUATIRDAN AMELİYAT OLDU ANNEMGİLDE KALIYO BEN HERGUN ORAYA GİDİYORUM ANNEM ÇALIŞTIGI İÇİN CANIM ABLAM BU HAFTA SONU ARTIK EVİNE GECER SONRA SANA BENDE YARDIMCI OLURUM OKUYABİLDİĞİMİ YAZARIM GERCİ BİTMİŞ AZ KALMIŞ CANIM BENİM İNŞ MELEĞİN GELİR HAYIRLISIYLA CANIM BENİM OKUYANLARDANDA ALLAH RAZI OLSUN ALLAHHH GÖNÜLLERİNDEKİLERİ VERSİN  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

__nil__

3350+30+20+30=3430

teşekkür ederimarkadaşlar ağzınıza sağlık...

kevsercim canım benim ablanı biliyorum şifa dilermiştim sayfanda ama bir kez daha söyleyeyim inşş hergün dahada iyi olur..sağolasın canım okumuş kadar oldun..allahın izniyle ve arkadaşların yardımıyla biticek inşş..tüp bebek tedavim başlamadan biterse süper olur...hatta meryem suresi de denk gelseydi iyi olurdu dualarla gelir belkide bebişim :amin: :amin: :amin:

__nil__

3430+70=3500

allahım sen kabul et dualarımı hayırlı sağlıklı bir evlat nasip et inşş

xxcansuxx

nilcim ben senin için meryem süresine başladım bugün 3.günüm olacak mübarek perşembe günü başladım 21 haziranda bitecek inşaallah tedavine denk geliyordur... seni göremeyince yazamadım kaç gündür Allahım kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Mayıs , 2011, 12:15:41
nilcim ben senin için meryem süresine başladım bugün 3.günüm olacak mübarek perşembe günü başladım 21 haziranda bitecek inşaallah tedavine denk geliyordur... seni göremeyince yazamadım kaç gündür Allahım kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

ayy canım benim çok teşekkürler evet tam tedaviye denk geliyor allah senden razı olsun..allah sağlıkla bebişine kavuştursun inşş :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Mayıs , 2011, 23:55:15
3350+30+20+30=3430

teşekkür ederimarkadaşlar ağzınıza sağlık...

kevsercim canım benim ablanı biliyorum şifa dilermiştim sayfanda ama bir kez daha söyleyeyim inşş hergün dahada iyi olur..sağolasın canım okumuş kadar oldun..allahın izniyle ve arkadaşların yardımıyla biticek inşş..tüp bebek tedavim başlamadan biterse süper olur...hatta meryem suresi de denk gelseydi iyi olurdu dualarla gelir belkide bebişim :amin: :amin: :amin:
CANIM BENİM O ABLAMA NİYET ETMEDİM BU BASKA ABLAM PSİKOLOJİK SORNLARI VAR  :crybaby2:  :honk: :honk: SAGOL GUZEL DİLEKLERİN İÇİN  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

__nil__

3500+50=3550

kevsercim ağzına sağlık...ablanada geçmiş olsun canımm  :amin: :amin:

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Mayıs , 2011, 13:48:56
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Mayıs , 2011, 12:15:41

ayy canım benim çok teşekkürler evet tam tedaviye denk geliyor allah senden razı olsun..allah sağlıkla bebişine kavuştursun inşş :amin: :amin: :amin:
AMİNNN CANIM AMİNNN İNŞAALLAH SENDE BU DUALARLA TEDAVİLERLE BEBEĞİNE KAVUŞACAKSIN ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN  :amin:

xxcansuxx

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

__nil__

3550+80+20+50=3700

gülcüm cansucum kevsercim çok öpüyorum sizi çok teşekkürler

__nil__