28 Nisan , 2024, 13:57:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bilgisi olan var mı?

Başlatan Tebessüm, 13 Mart , 2011, 14:04:50

« önceki - sonraki »

Tebessüm

umarım yanlış yere açmıyorumdur konuyu ki eğer yanlış yerdeysem yetkililerden özür diliyorum...

arkadaşlar eşimin işi dolayısıyla şu an bulunduğumuz şehirdeyiz ve bu durum sadece 1-2 sene için geçerli bi durum yani kısa bi süre sonra memleketimize dönüş yapıcaz ama doktorum burada oluğu için ben doğumu burada yapmak zorundayım..aklıma takılansa şu: ne ben ne de eşim buralı değiliz ve bebeğimiz de burada büyümeyecek bu durumda kimliğine memleketimizi yazdırabilir miyiz?bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

Lă_Tăhzen!

canım ben konyalıyım ama yurtdısında yasıyorum ve burada yaptım dogumu sadece dogdugu yer  hanesinde yazar bulundugun şehir......  memeleketi hanesi var sanırım orada  kendı memleketenız yazar   ;)

βαlκιz

canım neden orda dogurm yapmak zorundasın
başka doktorda dogumunu yaptırabilir istedigin yerde dogum yapabilirsin
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Tebessüm

hem doktorum burada olduğu için hem de farklı bazı sebeplerden dolayı mecburiyetim var :)
çocuğun 2 taraftan da sülalesinden buralı yok çocuk burada yetişmeyecek ama kimliğinde burası yazacak işte bu durumda bi dilekçeyle falan kendi memleketimizden çıkarabilir miyiz kimliğini acaba?
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bildigim kadariyla doum yerine dogdugu yer yazar kutuge ise kayitli oldugunuz sehrin adi yazar canim hem onemli degil saglikli dogsunda nerde dogarsa dogsun  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 13 Mart , 2011, 14:21:17
bildigim kadariyla doum yerine dogdugu yer yazar kutuge ise kayitli oldugunuz sehrin adi yazar canim hem onemli degil saglikli dogsunda nerde dogarsa dogsun  :k06:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: