prensesim kucağımda:)))

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 29 Eylül , 2010, 14:47:22

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

masallah ebrucum  rabbim yuznun guzellıgı gıbı ahlakınıda guzel olmasını nasıp etsın sana benzıyor senı gordugum kadaıyla :D

AککORTįє

CANIMMM ÇOK TATLIYMIŞ MAŞALLAH KUZUMA RABBİM NAZARLARDAN ESİRGESİN  :nazar: :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

ebrucum minicik prensesin cok guzelll cok tatli maasallahh  :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Kirk bin kere maasallahhh  :nazar: :D

ırmak184

ebrucum kızın cok tatlı maşallah maşşallah  :nazar: allah nazarlardan saklasın  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

.:.Zamansız.:.

ebrucum hayırlı olsun..maşallah  çok tatlı kızın ..:nazar: allah analı babalı büyütsün canım

SiRiNe

MasaaAllah ebrum kizin cok tatli cok seker rabbim anali babali buyutsun :amin: :love9:

asum

arkadaşım meleğin çok tatlı maşallah allah nazardan saklasın rabbim bizede nasip etsin inşallah

°o.O євяυ O.o°

amin canlarm saolun aselcim herkes bana benzetio azcık büyüsn daa ii belli olur suan cok kück mink kızım :)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

Maşallah canım çok tatlı betülll :nazar:

:love9: :love7: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

Ebrucum masallah kizin cok tatli
merak ediyordum bende :)
kuvezde kalmasina gerek kalmismiydi ?
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

SiRiNe

Genellikle bebekler 34 uncu haftada solunum rganlarini gelismis tamamlamis durumda oluyor

birde kilosu iyi ve saglikli ise kuvözde kalmalari gerekmeyebiliyor en fazla vucut isisi dusukse kuvözde duruyorlar bir kac saat

herhalde betul kuvözde durmadi bilmiyorum

°o.O євяυ O.o°

saolun kızlar yok gerek kalmadıı cnmm

Demet_dk

KIZIN ÇOK ŞİRİN EBRUCUM  :nazar:

н∂vv∂ ツ

ebrucum betül çok tatlıymış yaa maşallah   :nazar: :nazar: :nazar:

Uploaded with ImageShack.us

°o.O євяυ O.o°