prensesim kucağımda:)))

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 29 Eylül , 2010, 14:47:22

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: ♥♥ вüşяα♥♥ - 29 Eylül , 2010, 19:04:32
şoktayımm ebrucumm..hayırlı olsun rabbim esirgesin betülümüzü..
buda bize ders olsun hazırlıklı olmak gerekiyoo demek
Saol cnm evet bzm hicbi hazrlık yoktu ölece gttk

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 29 Eylül , 2010, 23:03:58
Alıntı yapılan: ♥♥ вüşяα♥♥ - 29 Eylül , 2010, 19:04:32
şoktayımm ebrucumm..hayırlı olsun rabbim esirgesin betülümüzü..
buda bize ders olsun hazırlıklı olmak gerekiyoo demek
Saol cnm evet bzm hicbi hazrlık yoktu ölece gttk
Olsun ebrucum en azindan annen hazirlamistir yine

bende gecen hazirlamaya basladim erken dogum fAlan olursa diye ne olur ne olmaz demi

kac aylik dogum yaptin ebrucum

SiRiNe

yapin hazirliklari kizlar ben cok erken hazirlamistim dogumcantami kizlarin odasini erken dogabilirler diye
ama betulumuz guclu kuvvetli kilosuda cok iyimis MasaaAllah yigenime :amin:

ırmak184

anammm dogum yapmış ebru  :-ooo demek duramadı yerinde sıkıldı prenses  :k06: hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün toparlaınca resimlerini bekliyoruz..birkaç güne ayaklanırısın zaten :opucuk:

❤ հმzεlἶო ❤

Ebrucum cok gecmis olsun  :flowers:
ve hayirli olsun  :nazar:
erkende olsa saglikli bebisin olduguna cok sevindim
daha yeni gordum ve coook sasirdim
birazda korktum  :k06:
aramizda 2 hafta vardi ya
desene heran gelebilirler artik
en kisa zamanda resim bekleriz
optum cnm  :opucuk:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

esra26

canım maşallha diyim öncelikle gözün aydın  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

minik betül dayanamadı attı kendini dışarı  :k06: nese allah analı babalı büyütsün canım benim sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah annesine babasına  :hello2: :hello2:

DİLVİN

Allah analı-babalı büyütsün ebrucum
Ailesine,vatanına-milletine,insanlığa yakışır,faydalı bir insan olsun.
Amin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

gulsahcr

Canım gözün aydın, Hayırlı olsun...  :nazar: :nazar: :nazar:

°o.O євяυ O.o°

hepiniz saolun kızlar :opucuk: herkesi şaşrttı benm minik kuzum 8 aylık doğurmuş oldum ama olsun sağlığı yerinde ve artık yanımda canımm kızım :love9: :love9: bu arada çantalarınızı hazırlayın hamişler ben bu hafta hazırlıcaktım güya ama evdeki hesap kızıma uymadı :k06: bu arada doğum hikayemi doğum hikayeleri bölümüne yazcam inş kızım ağlamazsa :icon_thumright:

βαlκιz

kızın sanamı benziyo gözleri mavimi resim ekle kız  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

güneşş

canım gözün aydın geçmiş olsun rabbim sana ve bebeğine uzun ömür versin sağlıkla sıhhatle afiyetle dolu olsun inşallah.bizlerede yaşat rabbim bu günleriii :amin: :amin:

°o.O євяυ O.o°

saol günescm
Gülsah herkes bana benzetio gözleri lacivert suan bakalım değişmez inş :) bu arada resm yüklcm ama hep yatıom telden griom bikac güne ii olup yüklerm

HMM BU ARADA iso BEY ORTALIKTA YOK bU NASI DAMAT ANLAMADIMMMM..........  Kızım brz daa mı düşnsem ne dio :)

elif35

canım tebrik ederim Rabbim analı babalı büüymeyi nasip etsin inşallah hayırlı bir evlat olur annesini babasını hiç üzmez  :flowers:

miray

ebrucum gözünaydın gecmiş olsun  :flowers:
senin prenses biraz aceleci cıktı  :nazar:
hayırlı evlat olsun inş  :nazar:  :nazar:
güle güle büyüt canım  :k06:

--elif--

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 30 Eylül , 2010, 15:56:08
saol günescm
Gülsah herkes bana benzetio gözleri lacivert suan bakalım değişmez inş :) bu arada resm yüklcm ama hep yatıom telden griom bikac güne ii olup yüklerm

HMM BU ARADA iso BEY ORTALIKTA YOK bU NASI DAMAT ANLAMADIMMMM..........  Kızım brz daa mı düşnsem ne dio :)
:k06: cnm hemen kızmayın onlarda bi hazırlık bi telaş odasını yapıyorlarmış isonun  :k06:   :k06:
hatta bitmiş sanırım 2 gündür odasında yatıyormuş paşa
koca oğlan oldu artık
ilknurun biraz işleri varmış bitirip gelcekmiş yine  :)