2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

nettiniz ya oku oku bitiremedim ayyyyyy bi kuru soğan yedim 9 ayın acısını çıkardım hohlayım mı sizeeeeeeeeeeee  :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 16:07:28
dün halılarım geldi yıkamadan oh mis gibi olmuşlar  :muzz: hafta sonu eşim sağı solu tekrar silecek öyle sericez. oğlumun sayesinde evim yeni gelin evi gibi oldu  :k06:

aynen  :k06: ama benim kayınvalidem sildi heryeri halılarıda o temizledi valla görünce maşallah dedim  :nazar: pırıl pırıl oldu

muhribe

soğanı elma gibi ısıra ısıra mı yedin nur? ben bi filmde gördüydüm adam kart kurt yiyodu koca soğanı ekmeksiz katıksız. hala aklımdan çıkmıyo o sahne  :D

Aytii

izemsevi

dün halılarım geldi yıkamadan oh mis gibi olmuşlar  :muzz: hafta sonu eşim sağı solu tekrar silecek öyle sericez. oğlumun sayesinde evim yeni gelin evi gibi oldu  :k06:

muhriş vuslata 5 kala heryeri pırıl pırıl yapıyoruz 9ayın acısını çıkartcaklar adamlar ozaman sen yeni gelini görürsün  :ehi:

...ŞehzadEfe...

boya ve tiner kokusu aşerdim en ilginç aşermem rutubet kokusuydu  :toothy10: eşim kafayı yemişim gibi bakıyo
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 16:10:08
soğanı elma gibi ısıra ısıra mı yedin nur? ben bi filmde gördüydüm adam kart kurt yiyodu koca soğanı ekmeksiz katıksız. hala aklımdan çıkmıyo o sahne  :D

kestim limon sıktım tuz attım yemekle birlikte yedim ohhhhh.nasıl özlemişim yemekleri bile soğansız yiyodum çünkü miğdem bulanıyodu
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

aynen  :k06: ama benim kayınvalidem sildi heryeri halılarıda o temizledi valla görünce maşallah dedim  :nazar: pırıl pırıl oldu
[/quote]onlar bizden sağlam maşallah. biz 30 olmadan çöktük. benim k.validem maşallah gezmeye bi başladı mı bize nalın toplatıyo. bi gün k.pederle gezmeye çıkmışlar ayakkabısı vurmuş yine pes etmemiş. çıkarmış ayakkabıyı yalın ayak gezmeye devam etmiş  :toothy10: :toothy10:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 16:11:07

muhriş vuslata 5 kala heryeri pırıl pırıl yapıyoruz 9ayın acısını çıkartcaklar adamlar ozaman sen yeni gelini görürsün  :ehi:
ölme e mi  :toothy10: ama bizim 9 ay olmadı. 2 hafta oldu daha. onda bile eşim bi tuhaf bakıyo arada  :ehi:

Aytii

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 16:12:12
Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 16:11:07

ölme e mi  :toothy10: ama bizim 9 ay olmadı. 2 hafta oldu daha. onda bile eşim bi tuhaf bakıyo arada  :ehi:

valla bizim 9 ay oldu kardeş kardeş oturduk ama şu sıralar fırtına öncesi sessizlik yaşıyoruz eşim dün diyorki doğuncada bitmiyorki bide 40 çıkması var diyor garibim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:toothy10: :toothy10: 2 haftada mı yan bakmaya başladı anaaaa benim herife yazıkk kaç ay oldu ben bile sayamadım artık  :k06:

muhribe

seval nasıl zaptettin sen o adamı. zincire falan mı vurdun  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤