2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canlarım ben çıktım popom fena ağrıdı.yarın öğlen görüşürüz büyük ihtimalle doğurmam ben.. gelmezsem bilinki doğumdayım sizleri seviyorum allaha emanet olun  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 13 Temmuz , 2011, 20:32:33
canlarım ben çıktım popom fena ağrıdı.yarın öğlen görüşürüz büyük ihtimalle doğurmam ben.. gelmezsem bilinki doğumdayım sizleri seviyorum allaha emanet olun  :amin:

canim dua ediyorum senin için insallah hayirli haberlerle gel  :amin: :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurummm Rabbim hakkında hayırlısını versın canım benım :amin:kızlar ben çıkıyorum elıf çok huysuz şimdi yıne emzırdım ama yokk susmuyor kafayı yıcemm,görüşürüz
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

günaydın herkese yaz anneleri. Nuru bekliyoruz bugün :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

günaydin

hadi insallah güzel haberler aliriz bugün  :amin:

aydinays

İnşallah canım. Ya ayten senin gelmeni bekliyordum bende. Benim oğlan iki gündür az hareket ediyordu ya. Dün sağolsun 2 günlük açığı kapattı. DÜğüne gittik oğlum tekno müziği duyunca müzik eşliğinde tekmeledi durdu. Ama sorun şu göğüs kafesinin altından altından vurdu. Resmen nefesimi kesti. Acaba döndü mü? Birde erken dönmedi mi ???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

5 aylikken dönebiliyolar cnm endiselenme  :aferin:

ama belki sen yanlis hissetmiste olabilirsin  :dontknow:

birdahaki kontrolün nezaman?

bu arada genelde 2 gün hareket etmiyosa 3. günü mutlaka eder

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Temmuz , 2011, 08:55:20
5 aylikken dönebiliyolar cnm endiselenme  :aferin:

ama belki sen yanlis hissetmiste olabilirsin  :dontknow:

birdahaki kontrolün nezaman?

bu arada genelde 2 gün hareket etmiyosa 3. günü mutlaka eder

Kontrolüm 2 hafta sonra. Yok yok bu seferki bayağı kuvvetliydi. Yarım saat eşdi durdu orayı. Eşim bile dışarıdan vurduğunu eliyle fark etti. Ama bebekler her zaman şekil değiştirebiliyorlar değil mi?

Aytii

evet canim

mesela benimkiside kafasi asagida nezamandir ama hiç belli olmaz bakarsin tekrar yukariya çevirir

yani belli olmuyo

aydinays

Neyse ben zaten hareketlerinden anlarım ne durumda diye. Bütün gecede ara ara kıpırdadı durdu. Benim ki sağlam dinlenmiş teyzesi. Müziği duyunca çoştu eve gidince deneyeceğim yüksek ses yine tepkileri nasıl oluyor.

Aytii

evet müzigi seviyolar

benimkisi tepki vermez mesela dinler sadece  :k06:

muhribe

Aytii

aydinays

Günaydın canım hoş geldin son iş günleri geçmek bilmez sana.

muhribe

teşekkürler ayten, iyiyim şükür. sen nasılsın?

sabah uyanıp duş alıyorum, işe gelene kadar yine ter içinde kalıyorum  :cildir: