2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Ezocan84

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Temmuz , 2011, 16:32:29
hoşgeldin gizemcim ,nurum nasılsınnnnnnnn tatlımmm

canim asil sen nasilsin? kizin nasil? alisabiildinmi yeni haline? nasil gidiyor hersey yolundadir umarim :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Temmuz , 2011, 16:32:29
hoşgeldin gizemcim ,nurum nasılsınnnnnnnn tatlımmm

iyiyim canım heyecanla bekliyorum yarını sen nasılsın yorgunluk dışında her şey yolundamı
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ezocanımm sağolasın ttalım sorma yaa çok kötuyum akşam hiç uyumadım emziriyorum ,altını alıyoruz yok yok.... mızırdayıp duruyor gözler apaçık öylee ne kendı uyudu ne bızı uyuttu .bu çocuk hergun farklı farklı ya kırkına kadar degişir derler ya hakkatten hergun baska bır elıf. bazen iyi,uyur,emer bazende böyle huysuz çok ne yapacagımı şaşırdım :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

hoşgeldin gizem canım iletilerine bakarmısın kızlar ben10dkya kadar çıkcam

Ezocan84

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 13 Temmuz , 2011, 16:28:20
Selam kızlar nasılsınız bakalım? :flowers:

ay canim nasilsin? tazecik anne  :nazar: kizin uslumu

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Temmuz , 2011, 16:37:49
ezocanımm sağolasın ttalım sorma yaa çok kötuyum akşam hiç uyumadım emziriyorum ,altını alıyoruz yok yok.... mızırdayıp duruyor gözler apaçık öylee ne kendı uyudu ne bızı uyuttu .bu çocuk hergun farklı farklı ya kırkına kadar degişir derler ya hakkatten hergun baska bır elıf. bazen iyi,uyur,emer bazende böyle huysuz çok ne yapacagımı şaşırdım :sad1:

o müzik işe yaramadı mı canım yaa  :sad1: Allah sabır versin ..  :amin:

Ezocan84

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Temmuz , 2011, 16:37:49

canim ya, her cocuk farkli oluyor, ama kirki bir ciksin bak gör nasil rahatlayacaksin hic merak etme canim.. benim yigenimde öyleydi ama  :nazar: eser kalmadi eski halinden, tam tersine daha uslu oldu

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

gizemimm sayfanada yazdım tatlım ya tekrar hayırlı olsun,çok şaşırdım daha vardı senın dimi? kaçıncı haftada ve doğumun nasıl oldu?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

cankuşlar ben gidiyorum görüşürüz :hello: :hello:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Temmuz , 2011, 16:37:58
hoşgeldin gizem canım iletilerine bakarmısın kızlar ben10dkya kadar çıkcam

Hoşbulduk canım baktım  :opucuk:

Shadowqueen

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 13 Temmuz , 2011, 16:38:52
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 13 Temmuz , 2011, 16:28:20
Selam kızlar nasılsınız bakalım? :flowers:

ay canim nasilsin? tazecik anne  :nazar: kizin uslumu

İyiyim canım uğraşıyorum işte, kızım maşallah uslu  :nazar: :nazar: sadece sarılık başladı takip ediliyor umarım kısa sürede düzelir  :amin: :amin:

banu_fth

arkadaşlar benim göbeğim kaşınmaya başladı iki gündür ..  :cildir: nedir büyüyor mu ? kuru mu ?

ne demek istior bana ??