2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 12 Temmuz , 2011, 09:07:10
azıcık daha zorun var canım biraz daha sabır inşallah zamanında gelir ve normal olur  :amin:

Amin canim ya insallah  :amin: 4 kiloyu geçen bebekleri amelyatla aliyolar

...ŞehzadEfe...

hakkında hayırlısı ne ise o olsun sizin için canım allah inşallah yinede gönlüne göre verir
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Amin cnm insallah

ablalarim hep normal dogum yapti insallah bende onlara benzerim diyorum

aydinays

iNŞALLAH CANIM NORMAL DOĞUMLA GELEBİLİR. Ayti sağlıklı olsun oğuzda önemlisi o canım. Nagihan bende telaş yapmıştım. Sağolsun ayti beni aydınlattı. :k06: :k06:
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Temmuz , 2011, 09:16:03
Amin cnm insallah

ablalarim hep normal dogum yapti insallah bende onlara benzerim diyorum

:amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

Aytii

muhribe

sabah uyanır uyanmaz duşa attım kendimi, işe gelene kadar sucuk gibi oldum yine  :sad1:

bu arada nasılsınız kızlar?

Aytii

bendede hep öyle oluyo cnm :)

ben yorgunum  :sleepy1: bu gece çok az uyudum hava çok bunalticiydi  :icon_pale: sen nasilsin

muhribe

ben de çok az uyudum canım. uyanık olduğum süre uyuduğum süreden uzundur  :laughing7:maşallah tosun paşam ne tarafa dönsem tekmeliyor. ne düz yatırıyor ne sağa ne sola. ne yapsam bilemedim :)

aydinays

Allah sizin yardımcınız olsun canım. Bu sıcaklarda çok zor oluyordur. Biz sizinki kadar ağır olmasak bile biz bile bunalıyoruz sizi düşünemiyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

sabah kahvaltı yaparken klimayı açtım düşünün artık  :laughing7:

aydinays

Ayti burda mısın canım??? orna nagihan hamilelik sayfasını kilitlemiş bebeği iyi değil mi?

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Anca bilgisayarı ve fırsatı bulup girebildim  :love9:

aydinays

Shadowqueen

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Temmuz , 2011, 09:43:37
gizemcim kızın nasıl??

İyi canım maşallah toparlıyor kendini, şimdi emzirdim uyudu beşiğinde melek gibi yatıyor  :love9: