2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: susanna - 09 Temmuz , 2011, 13:11:34
kizlarr ben bu gece ruyamda nur u gordum doguma gidiyodu
haberi olan varmi  ??? ??? ???

oyy hayırdır inşallah canım yok dün sancılandım akşam ama hala burdayım oğlumla :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

slm kizlar

Sezen kiz senle ayniyiz heralde  :k06: bende bu sabah uyandigimda dedim Nurdan habermi gelecek acaba ama hala burda  :caca: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

dedigim gibi dogurcan sen 2 3 güne kalmaz  :muzz:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aytenim sancılandım dün akşam aralıklı 3 kere zınk diye kaldım ama sonra adet sancısına döndü ağrıı şimdide iyiyim.göbeğim çok aşağı indi bacaklarımı pergel gibi açmam gerekiyo otururken çünkü bacaklarımdan sıkışıyo göbek.bebek geliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :muzz:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 14:58:55
aytenim sancılandım dün akşam aralıklı 3 kere zınk diye kaldım ama sonra adet sancısına döndü ağrıı şimdide iyiyim.göbeğim çok aşağı indi bacaklarımı pergel gibi açmam gerekiyo otururken çünkü bacaklarımdan sıkışıyo göbek.bebek geliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :muzz:

yaşasııııııııııınnnnnnnnnn.. bir kişi daha meleğine kavuşuyoooooooo  :basardim: :basardim: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Aytii

benim rahmime ara ara igne gibi batmalar oluyo ama çok fazla acimiyo canim he bide bisey farkettim tek ayak üstünde durmaya çalistigim zaman (mesela pantalonumu giyerken) karnimin altina agri giriyo sanirim oglum agir basiyo oraya ondan agri yapiyo. birde yorulduysam o günü gecesi mutlaka sancilaniyorum ama rahatsiz edecek kadar degil  :dontknow: yada benim agri esigim öyle yani ben duydumki herkeste sanci derecesi ayni oluyomus aslinda ama herkesin dayanma gücü farkliymis bakalim gerçek dogum sancim geldigi zaman nasil olacak  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de öyle yorulunca gece kesin ağrım olurdu ama ben artık hiç bi şey yapmıyorum zaten tansiyonum sürekli düşüyo odadan salona gitsem çarpıntım oluyo.dünkü bi ayrı sancıydı ama dediğim gibi 3 kere oldu belirsiz aralıklarla sıklaşıcak mı diye bekledim de geçti.bir de ishal oldum sürekli wc ihtiyacı oldu.dediğin gibi herkesin acıyı hissetmesi farklı oluyo belkide benimki de normal sıradan bi ağrıydıda bana fazla gibi geldi hani adet olunca bazen alttan zınk diye sancı girer ya öyle oldu ama doğum sancısının ağrısı bu şekildemi geliyo bilmiyorum.annem ısrarla belin ağrıcak diyo alttan değil belinden gelicek diyo merakla başıma gelecekleri bekliyorum

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Temmuz , 2011, 15:00:32
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 14:58:55

yaşasııııııııııınnnnnnnnnn.. bir kişi daha meleğine kavuşuyoooooooo  :basardim: :basardim: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

inşallah eylülümm

Aytii

evet canim aynen adet gibi oluyo agri

benimde karnima vuruyo hiç belime vurmadi simdiye kadar kayinvalidemde ayni seyi diyo :D beline vuruyo diyo benim geçen gün yan taraflarima vurmustu sanki böbreklerim sancilanmis gibi

bidaha olmadi hiç öyle

tansyon sorunu bendede var ya  :sad1: bide çok ter atiyorum  :cildir: günde kaç kere dusa atiyorum kendimi görsen  :laughing7: habire çamasir yikaniyo evde  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 15:08:55
ben de öyle yorulunca gece kesin ağrım olurdu ama ben artık hiç bi şey yapmıyorum zaten tansiyonum sürekli düşüyo odadan salona gitsem çarpıntım oluyo.dünkü bi ayrı sancıydı ama dediğim gibi 3 kere oldu belirsiz aralıklarla sıklaşıcak mı diye bekledim de geçti.bir de ishal oldum sürekli wc ihtiyacı oldu.dediğin gibi herkesin acıyı hissetmesi farklı oluyo belkide benimki de normal sıradan bi ağrıydıda bana fazla gibi geldi hani adet olunca bazen alttan zınk diye sancı girer ya öyle oldu ama doğum sancısının ağrısı bu şekildemi geliyo bilmiyorum.annem ısrarla belin ağrıcak diyo alttan değil belinden gelicek diyo merakla başıma gelecekleri bekliyorum

:k06: :k06: :k06: :k06:   merakla başıma gelicekleri bekliyorum .. buna güldüm tatlım . bende öyleyim.. ama sizin haftalara gelmek istiom hemen .. zaman hızlı aksın istiyorum ..
inşalah hiç beklemediğin kadar kolay ve sağlıklı bir doğum olur .. meleğini de hemen odana getriirler ohhhhhhh misss gibi .. inşallah öyle olur herşey güzel olur ..  :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: heyecanla senden gelicek ayrıntılı haberleri bekliom ..

sonra sıra ayticim de .. ayyyyyy.. çok heyecanlı yaaaaaa.. sizler böle doğuma giderken benim göbüş yeni yeni büyürken .. sabırsızlığım gittikçe artıyor .. sağlıklı bir hamilelik olur inşallah herkese Allah nasip etsin ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de öyleyim duş iyi geliyo üzerime bi şeyler giyerken yine terliyorum çıldırıcam zaten sıcak bi de bizim hararet 2 kat üstümü başımı parçalayasım geliyo.haa bi de ayten akıntım çok arttı sular seller gibi sürekli suyum mu geldi acaba diyorum çamaşırım o kadar ıslanıyo çamaşır değiştirmekten wc ye gitmekten duşa girmekten telef oldum  :ehi:

Aytii

akintinin artmasida iyiye isaret Nurum

yakinda insallah suyunda gelir inan namazlarim bitince sana dua ediyorum Nurhanda insallah bir avazda kurtulsun insallah diye

Allahim dualarimizi geri çevirmez bak görürsün yakindir senin dogumun  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Temmuz , 2011, 15:14:21
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 15:08:55

:k06: :k06: :k06: :k06:   merakla başıma gelicekleri bekliyorum .. buna güldüm tatlım . bende öyleyim.. ama sizin haftalara gelmek istiom hemen .. zaman hızlı aksın istiyorum ..
inşalah hiç beklemediğin kadar kolay ve sağlıklı bir doğum olur .. meleğini de hemen odana getriirler ohhhhhhh misss gibi .. inşallah öyle olur herşey güzel olur ..  :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: heyecanla senden gelicek ayrıntılı haberleri bekliom ..

sonra sıra ayticim de .. ayyyyyy.. çok heyecanlı yaaaaaa.. sizler böle doğuma giderken benim göbüş yeni yeni büyürken .. sabırsızlığım gittikçe artıyor .. sağlıklı bir hamilelik olur inşallah herkese Allah nasip etsin ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

oyyy canım ya ne güzel şeyler yazmışsın allah razı olsunnn.inşallah senin hamileliğin de sağlıklı sıhhatli ve çarçabuk geçer hepimiz meleklerimizi kucağımıza alalım da problemlerimiz  değişsin :D sütüm az bebeğim emmiyor,doymuyor.... :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 15:17:52
akintinin artmasida iyiye isaret Nurum

yakinda insallah suyunda gelir inan namazlarim bitince sana dua ediyorum Nurhanda insallah bir avazda kurtulsun insallah diye

Allahim dualarimizi geri çevirmez bak görürsün yakindir senin dogumun  :opucuk:

aytenim allah razı olsun canımın içiiii rabbim seni de sağ salim bi avazda kurtarsın inşallah