2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Temmuz , 2011, 14:09:52
mrb kızlar biz geldik,nasılsınızz

selaaam .. hoşgeldin nasılsınız .. napıyor pamuk prenses ..  :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Temmuz , 2011, 14:17:17
çok şükür muhrişim iyi olmaya calışıyorum benımkı süreklı emmek ıstıyor,sütüm var ama yetmıyorr ,çok bunalımdayım bu aralar ağlıyor ağlıyorr susmuyorr :sad1: siz nasılsınız cnm oğuzhanınla?

ayy kıyamam.. stres yapma .. bulgur yiyomuusun ? bol su ? yine de az mı .. ağlıyor sa dr a sölediniz mi ?

muhribe

eylülcüm, korkma canım :) bebek içinde sert de hareket etse canın acımıyor. zaten alışıyorsun zamanla. sadece ordan oraya yürüyormuş gibi oluyor.

pisicik canım tahin helvası ve beyaz dut sütü en çok artıran gıdalardanmış  :hello2:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

çok sağol muhrişim ,süt arttırıcı şeyler yıyorum zaten bol bol humana rezenede içiyorum şükür süt var ama bızımkı 20 kere emınce gunde ee doğal olarak yetmıyor
eylülcüm gözün aydın canım kızın olacakmış Rabbim yavrunu sağlıklı sıhhatli şekılde sana bağışlasın :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

bir de bol bol su içilmeli ve sıvı gıdalar tüketilmeli diyorlar pisicik. bebişler ilk doğduklarında annelerinin yakınlıklarını hissetmek için sürekli emmek isterlermiş. o şekilde kendilerini güvende hissediyorlarmış. kolay değil tabi 9 ay anneciğinin karnında dur, sonra vicdansız bi doktor gelsin dışarı atsın seni  :D

haklısın canım benim :k06:zaten göğüslerim çok yara oldu kopmuyorki ekifçik ne lansonih denılen krem nede baska kremlerde fayda etmıyor canım öyle yanıyorki ama yınede emzırıyorum sütüm bitene kadar
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

aynen öyle muhriş ama benim kz yapmazdı böyle anneyi içten kemirmezdi sizin oğlanların yanında dura dura kızımda cozuttu :k06: :k06: :k06: eylül çok olmasada acıyor pisicik hoşgeldin tontiş kelebeğin nasıl

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Temmuz , 2011, 14:20:53
eylülcüm, korkma canım :) bebek içinde sert de hareket etse canın acımıyor. zaten alışıyorsun zamanla. sadece ordan oraya yürüyormuş gibi oluyor.

pisicik canım tahin helvası ve beyaz dut sütü en çok artıran gıdalardanmış  :hello2:

ayyyyyy iyi bari .. tırtıklıyor diyince . korktum  :k06:

banu_fth

bende hissetmek istiyorum artık Allahın izniyle .. bağdaş kurmuş oturuyor öyle kendi kendine oynuyordu dün canım benim  :aferin: hissetmek çok güzel olmalı..  :love9:  :nazar:

muhribe

az kaldı eylülcüm Allahın izniyle. benimkisi şu an sol tarafımı adete yırtmaya çalışıyor. dışardan bile ne kadar net belli olluyor. sanki dirseğiyle itiyor  :love9:

izemsevi

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Temmuz , 2011, 14:44:10
Alıntı yapılan: muhribe - 07 Temmuz , 2011, 14:20:53

ayyyyyy iyi bari .. tırtıklıyor diyince . korktum  :k06:

tırtıklıyor ama öyle acıtmıyor teyzesi fazla hissedersin canım ozamanda bugün niye az hareket etti bugün niye hareket etmiyor bişeymi var deyip durusun seninde minnoşun prensesmiş gözünaydın ben hep kız istemiştim allah gönlüme göre verdi pamuk prensesim benim

Aytii

bende hayirlisiyla oglan istiyodum hep Allah gönlüme göre verdi  :amin: erkek çocuklarini çok seviyorum ya  :love9:

muhribe

ben de aynı o şekilde ayten  :icon_thumright: hep hayırlısı dedim ama içten içe erkek olsun istedim  :love9:

izemsevi

oy kıyamam ben annanesi bir elbiseler dikmiş minik minik hepsini takım yapmış patik,bandana,hırka,elbise  :k06: babannesi örmüş bir sürü allah nasip ederse bende süsleyip süsleyip gezdircem pamum prensesimi :hello2: :nazar: :amin:

hoşbulduk sevalcim iyi olmaya çalışıyorum zaman zaman ağlasamda toparlıyorum kendimi,şimdide buzuki orhan diye biri varmış onun müziğini indirdim elife dinletiyorum bakalım işe yaradığını söyluyorlar süreklı aglayan ,gaz sancısı ceken bebeklere iyi gelıyormuş,anne karnındaki seslerdn esinlenerek yapılmış ritmik müziklerden oluşuyor umarım işe yarar bazen dayanamaıyorum ağlamasına caresız kalıp bende aglıyorum deşarj oluyorum ancak bu sekılde yoksa tırlatacagım :sad1: