2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Temmuz , 2011, 11:18:33
hoşgeldiniz muhriş ve gizem

gizem canım dün sen birşeylermi yaptın başladı gene sancılar istersen acile bir git nstden baksınlar sancın varsa ona göre gene birşeyler yaparlar bence yarını bekleme bugünden git neolur ne olmaz

Canım ne yapacağım sürekli yatıyorum zaten ne iş ne başka birşey yapmıyorum ki kendiliğinden geliyor sancı  :dontknow: Hastaneyi arıyorum biraz daha bekleyeceğim geçmezse doktorum hastanedeyse gideceğim

izemsevi

bencede git gizemcim almiranın hareketleri nasıl iyimi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Temmuz , 2011, 11:21:57
bencede git gizemcim almiranın hareketleri nasıl iyimi

Dün çok iyidi canım felaket içimden çıkacakmış gibi tepiniyordu bugün haa uyuyor sanırım hareketi yok çikolata yedim bekliyorum  ::)

Aytii

Gizem hosgeldin canim

sancilarinin devam etmesi anormal bencede git sen bugün doktora yarini bekleme

kizlar ya bana ssk dan paran her ay yatacak dendi dün sordum dogumdan sonra evraklar getiriyosun toplu paran ödenecek dediler  ??? :icon_scratch:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Temmuz , 2011, 11:23:52
Gizem hosgeldin canim

sancilarinin devam etmesi anormal bencede git sen bugün doktora yarini bekleme

kizlar ya bana ssk dan paran her ay yatacak dendi dün sordum dogumdan sonra evraklar getiriyosun toplu paran ödenecek dediler  ??? :icon_scratch:

aytenim paran toplu yatıyor aylık yatmıyor biizm daireden arkadaş toplu almıştı parasını oda evraklarını götürdü doğum paralrını öyle aldı

Shadowqueen

Hoşbulduk canım doktoruma ulaşabilirsem gitmeyi düşünüyorum canım, anneminde aksine bugün elemanları yok tek başına restaurantı açacak ama sen bul doktoru gideriz dedi bakalım işte. Annem pc yi götürecek bugün giremeye bilirim bilginiz olsun

izemsevi

bizi habersiz bırakma arayamayacak olursan ben seni cepten ararım doğuma felan girersin belli olmaz

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Temmuz , 2011, 11:27:17
bizi habersiz bırakma arayamayacak olursan ben seni cepten ararım doğuma felan girersin belli olmaz

Tatlım ben sana msj atarım merak etme, mide bulantılarımda başladı bir kuvvet gelirse duş alıp öyle gitmek istiyorum gece sancılardan çok terledim  :sad1:

Shadowqueen

Kızlar doktorumu aradı bugün hastanede değilmiş başka doktora yönlendirdi alttan muayene ettim doğum başlamışsa alırız ama açılma yoksa serumlarla öteleriz dedi, ben biraz daha dayanacağım başka doktora gitmek istemiyorum eğer geçmezse gideceğim. Bilgisayar bende olmayacak ama evdeyim aksi bir durum olursa Sevale msj atarım  :wave: :wave:

muhribe

gizemcim geçmiş olsun, sen de ben gibisin doktorundan başkasına güvenemiyorsun. ama yine de ağrıların azalmazsa bir görünmekte fayda var. bol bol dinlen şekerim

izemsevi

TAMAM GİZEMCİM BANA HABER VER BENDE KIZLARA HABER VERİRİM KIZLAR BEN BİR YEMEĞE GİDİP GELİYORUM

izemsevi

muhribe

daha gitmedim seval biraz işlerim var onlara bakıyorum.

siz yediniz mi yemeğinizi?

Aytii

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlr sabah 6dan beri dewam eden karın ağrım var adet sancısıyla aynı bebiştenmi oluo baska bişeydenmı anlayamıorum... :dontknow: busabah yine akıntım koyuydu yani cokaz kanlıydı acaba bişimii varr? :honk:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....