2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Temmuz , 2011, 14:34:24
var mı oğluma bir talip?  ;) :laughing7:

Tatlım ay olarak küçük olacak ama talibiz biz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Temmuz , 2011, 14:42:02
nur canım özel için eşine biraz bastırsana. devlette de iyi ilgilenebilirler ama yine de özel gibi olmayabilir. sonuçta para hatrına da olsa insan muamelesi ediyorlar özelde. ben bi kez devlete gittim hamileliğimin başında. aman illallah ettim. adam neresiyle baktıysa koca çocuğun kalp atışlarını bile göremedi.  :violent1:

SEN NERDE İSTERSEN DİYODA AMA ÖZEL ŞEYLEYMİŞ BÖYLEYMİŞ DİYE ÜSTÜME SORUMLUĞU ATIYO Bİ DE KALABALIK Bİ İŞ YERİNDE ÇALIŞIYO HERKES Bİ ŞEY SÖYLEMİŞ GELİP BANA O HASTANE ŞÖYLE BÖYLE DİYO BEN DE Bİ PİSİCİĞİ BİLİYORUM O HASTANEDE DOĞUM YAPAN O DA MEMNUN ANLATIYORUM SEN NASIL İSTERSEN DİYO AMA ALLAH KORUSUN BAŞIMIZA Bİ İŞ GELSİ ÖMÜR BOYU BAŞIMA KALKAR BİLİYORUM.ONUN İÇİN NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM.HER ŞEY ÜSTÜME ÜSTÜME GELİYO SANKİ DOKUNSALAR AĞLAYACAK DURUMDAYIM STRES VAR ACAYİP 3 GÜNDÜR
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

izemsevi açgözlülükle ne alakası var canım. ben istemedim ki yaptıklarını. kendi oğullarına sordular o da herkes ne kadar yapıyorsa siz de onu yapın dedi. kaldı ki daha bir kuruşlarına dokunmadım hepsi bankada duruyor. bir gün geri isterlerse içim bile yanmaz alır hepsini veririm geri. ev borcum var mesela onun için bile bozdurup destek olsun demedim. kayınvalideme gelince benim yakındığım maddiyat değil. kadın bana bir hayırlı olsun Allah sağlıkla kavuştursun deseydi yeterdi. bunu demedikten sonra harun hazinesi verse neyime?

Shadowqueen

Nurcum aslında donanımlı özel bir hastane daha uygun olur maddi açıdan mı istemiyor ki eşin? Benim hastanem doğumda ödül almış bir hastane bebek yoğun bakımından tut herhangi bir hastalığa karşı özel küvezleri bile var ve sezeryanı 750 tl bana çok uygun geliyor. Gerçi benim eşim ve kayınvalidem para konusunda sorun etmez yeter ki ben ve bebek sağlıklı olalım istediğim herhangi bir hastanenede yaptırırlar doğumu ama ben gereksiz görüyorum çok para vermeyi.

Tatlım umarım herşey gönlünce olur ama ben devlete pek güvenemiyorum maalesef  :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Temmuz , 2011, 14:46:39
izemsevi açgözlülükle ne alakası var canım. ben istemedim ki yaptıklarını. kendi oğullarına sordular o da herkes ne kadar yapıyorsa siz de onu yapın dedi. kaldı ki daha bir kuruşlarına dokunmadım hepsi bankada duruyor. bir gün geri isterlerse içim bile yanmaz alır hepsini veririm geri. ev borcum var mesela onun için bile bozdurup destek olsun demedim. kayınvalideme gelince benim yakındığım maddiyat değil. kadın bana bir hayırlı olsun Allah sağlıkla kavuştursun deseydi yeterdi. bunu demedikten sonra harun hazinesi verse neyime?

Haklısın canım herşey para pul maddiyat değil maneviyatta çok önemli  :dontknow:

muhribe

nur canım o zaman ne yapacaksın biliyor musun? eşini de alıp o bahsettiğin hastaneye gideceksin. güzelce gezeceksiniz hastaneyi. odalarından tut ameliyathanesine kadar. doktorla da konuşun, ebelerle de. ancak o şekilde bir fikir edinirsiniz. şu aşamada her kafadan bir ses çıkıyor, herkes iyi niyetle konuşuyor belki ama bizim stresimiz bize yeter. olumsuz şeyler duymaya tahammülümüz yok. bence eşinle sen hastaneyi güzelce bi tanıyın ona göre karar verirsiniz.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 14:46:52
Nurcum aslında donanımlı özel bir hastane daha uygun olur maddi açıdan mı istemiyor ki eşin? Benim hastanem doğumda ödül almış bir hastane bebek yoğun bakımından tut herhangi bir hastalığa karşı özel küvezleri bile var ve sezeryanı 750 tl bana çok uygun geliyor. Gerçi benim eşim ve kayınvalidem para konusunda sorun etmez yeter ki ben ve bebek sağlıklı olalım istediğim herhangi bir hastanenede yaptırırlar doğumu ama ben gereksiz görüyorum çok para vermeyi.

Tatlım umarım herşey gönlünce olur ama ben devlete pek güvenemiyorum maalesef  :dontknow:

YOK CANIM PARA İÇİN DEMİYO BENİM GİTTİĞİM HASTANEDE DE NORMAL 450 SEZERYAN 750 ÇOK UYGUN Bİ YER.O ÇOK ENDİŞELENİYO Bİ DE HEP ÇEVRESİ DEVLETE GİTMİŞ GÖRMEMİŞKİ ÖZEL HASTANEDE DOĞUM YAPAN BİRİNİ NE AKRABASI NE İŞ ARKADAŞLARI.SEN ÇOK İNCELİYOSUN DİYO.SAĞOL CANIM HAYIRLISI OLSUN HAKKIMIZDA OĞLUM VE BENİM İÇİN NERESİ HAYIRLISIYSA ORASI OLSUN DİYE DUA EDİYORUM BOL BOL
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

nur canım yine de belli olmaz belki oranın devlet hast. iyidir. ama istanbulda mümkün değil güvenemiyor insan. yüzüne bile bakmıyorlar zaten. bi arkadaşım devlette sezeryan oldu burda, kız bir daha çocuk mu aman aman diyor.

muhribe

ayten nerelerde ya?  :dontknow: bugün kontrolü vardı gitti mi acaba doktora?

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Temmuz , 2011, 14:46:39

muhrişim takılıyorum kız sana biliyorum öyle olmadığını bende hiçbirine dokunmadım duruyor hepsi dediğin gibi isterse hazine versin bir güler yüz herşeye bedel bir tatlı dil kız zamanla belki oda düzelir nebiliyim torun farklı derler kucağına alınca herşey değişir inşallah huyuyla birlikte

nurum canım sende nerenin iyi kötü olduğunu bilemezsinki hep çevreden ne duyarsak ona göre hareket ediyoruz önemli olan senin kararın sen nasıl bir ortamda doğum yapmak istiyorsun önemli olan bu

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Temmuz , 2011, 14:48:47
nur canım o zaman ne yapacaksın biliyor musun? eşini de alıp o bahsettiğin hastaneye gideceksin. güzelce gezeceksiniz hastaneyi. odalarından tut ameliyathanesine kadar. doktorla da konuşun, ebelerle de. ancak o şekilde bir fikir edinirsiniz. şu aşamada her kafadan bir ses çıkıyor, herkes iyi niyetle konuşuyor belki ama bizim stresimiz bize yeter. olumsuz şeyler duymaya tahammülümüz yok. bence eşinle sen hastaneyi güzelce bi tanıyın ona göre karar verirsiniz.
EVET DÜN AZ KALSIN YAZACAKTIM BURDAKİ KONUYA ANKARADA NEREDE DOĞUM YAPACAKSINIZ DİYE BAŞLIK VARDI ORAYA YAZMIŞTIM HASTANEMİ DÜN 2 KİŞİ YORUM YAPMIŞ NASIL CANIM SIKILDI KÖTÜLÜĞÜNE SÖYLEMİYOLAR BİLİYORUM AMA YOK BEBEK ÖLMÜŞ YOK HASTANEYE ALMAMIŞLAR.AMCAMIN ÇOCUKLARI GELİYO O HASTANE ŞÖYLE BÖYLE EŞİMDE DUYDU.ARKADAŞLARIDA OLUMSUZ SÖYLEDİ İŞLER KARIŞTI İYİCE.HASTANEYİ GÖRDÜ GEÇEN DÜŞTÜĞÜMDE ORAYA GİTTİM 1 DOKTOR 2 HEMŞİRE DÖRT DÖNDÜ ETRAFIMIZDA GECE SAAT 04:00 A KADAR O YATIRDIKLARI YERDE DOĞUM YAPANLARIN YATTIĞI YERDİ BEN İÇERDE NST BAĞLIYKEN GEZDİ DOLAŞTI BEN İSTEMİYORUM AMA SEN BİLİRSİN DEMİYO MU SİNİR OLUYORUM O ZAMAN.SONUÇTA ORTAK VERİLECEK Bİ KARAR Bİ TEK BANA ATMASI O SORUMLULUĞU İNSANI ENDİŞELENDİRİYO.DEVLETTE YAPILAN ŞEYLERİ DUYUYORUM HERKES BİRBİRİNİ GÖRÜYOMUŞ YAN YANA YATIYOMUŞUN GELEN Bİ PARMAK ATIYOMUŞ GİDEN Bİ PARMAK KABUS GİBİİİ.HERKES NASIL DOĞURUYO DİYO SEN ASORTİK OLDUN İYİCE DİYO CANIMI SIKIYO BENİM YAAA

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ÖYLE İŞTE KIZLAR NEYSE HAKKIMIZDA HAYIRLISI KAPATALIM CAN SIKICI KONULARI ÇATLICAK GİBİ İÇİM DARALIYO..

AYTEN KONTROLE GİTMİŞTİ YA ANCA AKŞAM GELİR O

muhribe

canım eşin kendisi yatsın o ameliyat masasına da asortiklik nasıl oluyormuş görsün :) insan canından bahsediyoruz kolay mı? üstelik sadece kendi canımız da değil evlatlarımız da bizimle birlikte ya rahat edecek ya eziyet çekecek. bence buna en iyi kararı sen verirsin canım. 8-9 aydır gidiyorsun o hastaneye. kendini emanet edebilecek kadar güven oluşturdu mu sende?

susanna

selam cici anneler yazlanlari okudumda icimi bi heycan kapladi
az kaldi kizlar dogumlariniza rabbim hayirla bi avazda kurtarsin insallah

izemsevi

evet az kaldı susanna hayırlısıyla doğuralım sıra size gelsin kızlar bende devlette yapcam sezeryan özel odada kalıcam herkesle aynı odada değil ve yapan birçok arkadaşım var hekes çok memnun hastane çokda önemli değil önemli olan dr ve ekibi o iyiyise gerisini düşünmeyin ben druma çok güveniyorum allahın izniyle atlatacağız hepimiz endişeye mahal yok :caca: