2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

slm kızlar biz geldik göbüşü doyurduk

muhribe

hoşgeldiniz kızlar

gizem sen yeni mi uyandın cicim?  :laughing7:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 12:37:06
hoşgeldiniz kızlar

gizem sen yeni mi uyandın cicim?  :laughing7:

11:45 de uyandım canım anca kahvaltı yaptım  :laughing7: gece uyuyamıyorum ki sıcaktan ağrıdan ve wc muhabbetinden  :dontknow:

izemsevi

yedinizmi muhriş h.g gizem

bugün menümüzde pilav+karpuz+yayla çorba+patlıcan oturtma vardı hepsini yedik maşallah bize :nazar: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Temmuz , 2011, 12:38:41
yedinizmi muhriş h.g gizem

bugün menümüzde pilav+karpuz+yayla çorba+patlıcan oturtma vardı hepsini yedik maşallah bize :nazar: :nazar:

Hoşbulduk canım ohhh afiyet olsun size  :opucuk:

muhribe

afiyet olsun seval, bebişe kan olsun can olsun  :nazar:

biz daha yemedik, 1'den sonra gidiyoruz yemekhaneye. sakinlemiş oluyor ortalık.

gizem maşallah canım en azından gündüz uyuyabiliyorsun. ben sabaha karşı alışkanlık ettim bi uyanıyorum sonra sabahı sabah ediyorum. bi de bi karga peydah oldu bizim evin yakınlarında gün ışımaya başlayınca o da başlıyor gaklamaya. bi yakalasam çekicem kuyruğunu  :laughing7:

izemsevi

kızlar ceviz yiyormusunuz ben zaten sevmezdim dilimi yara yapıyordu zorla yiyorum ama en fazla 1 tane hemen dilim yara oluyor ve başım dönüyor

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 12:41:02
afiyet olsun seval, bebişe kan olsun can olsun  :nazar:

biz daha yemedik, 1'den sonra gidiyoruz yemekhaneye. sakinlemiş oluyor ortalık.

gizem maşallah canım en azından gündüz uyuyabiliyorsun. ben sabaha karşı alışkanlık ettim bi uyanıyorum sonra sabahı sabah ediyorum. bi de bi karga peydah oldu bizim evin yakınlarında gün ışımaya başlayınca o da başlıyor gaklamaya. bi yakalasam çekicem kuyruğunu  :laughing7:

Ehhh işte canım geceye nazaran daha iyi gibi ama tabiki deliksiz uyuyamıyorum yine sürekli kızım hareket ettiği için dönüyorum kalkıyorum falan ama vücudum işte dinleniyor biraz daha  :icon_thumright: Bizim burada da martılar canım sapan alalım en iyisi biz öttüler mi vuralım  :k06: :k06:

izemsevi

tşkler muhriş teyzesi bende sabah 5te kalkıyorum sonra yatamıyorum

muhribe

seval ben aklıma gelince yiyorum canım cevizi. zaten tövbe yarabbim ceviz, fındık, üzüm hepsinden tiksindim. göresim gelmiyor  :igrenc:

izemsevi

balık yemeyi belki bırakalı1 ayı geçmiştir ben zaten fındık züm hemen hemen hiç yemedim

muhribe

ben ağzıma balık koymadım desem yeri var. tiksindim ve bi daha almadı içim. onun yerine balık yağı kapsülü verdi doktorum. zaten artık istesek de yiyemeyiz balık sezonu kapandı  :basardim:

izemsevi

bende sevmem balığı ama bir ara eşim okadar zorladıki yemem için mecburen yedim dr balık kapsülü veerdi ama çok fazla önermiyorum dedi ondan dolayı içmedim.

muhribe

Aytii

selaaamm  :opucuk: bizde geldik  :hello: sabah kahvalti yaptik pazara gittik birsürü sey aldik  :hungry: nasilsiniz bakim