2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 15:01:31
kızlar ben çıkıyorum :wave:

Görüşürüz canım kendine ve fıstığına iyi bak  :opucuk:

elvan&busenur

herkese merhaba kızlar nasılsınız :flowers:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 04 Temmuz , 2011, 15:06:47
herkese merhaba kızlar nasılsınız :flowers:

Hoşgeldin canım bizden iyilik siz nasılsınız  :opucuk:

elvan&busenur

bizde iyiyiz tatlım oğluşum da iyi senin minik prensesin nasıl az kaldı artık sizin doğuma bizde yarın 34 haftalık olucaz hayırlısıyla :hieyt:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 04 Temmuz , 2011, 15:15:42
bizde iyiyiz tatlım oğluşum da iyi senin minik prensesin nasıl az kaldı artık sizin doğuma bizde yarın 34 haftalık olucaz hayırlısıyla :hieyt:

Maşallah canım size de sizde sonlara yaklaştınız artık  :nazar: Valla iyi teyzesi maşallah kıpır kıpır  :nazar: artık uyumak oturmak kalkmak ve yürümek ölüm oldu benim için çok zorlanıyorum  :sad1:

elvan&busenur

evet bizimde az kaldı artık benim bu aralar sancım çok oluyor kasıklarımın altında anneminde olurmuş bana hamileyken bazen dayanılmaz oluyor ay gün sancısı diyor annem ve kayınvalidem 
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Temmuz , 2011, 15:17:54
Alıntı yapılan: elvan&busenur - 04 Temmuz , 2011, 15:15:42

Maşallah canım size de sizde sonlara yaklaştınız artık  :nazar: Valla iyi teyzesi maşallah kıpır kıpır  :nazar: artık uyumak oturmak kalkmak ve yürümek ölüm oldu benim için çok zorlanıyorum  :sad1:

Shadowqueen

Aynı sancılar ve karın ağrısı gibi ağrılar bende artık hergün oluyor canım, bazen kızım bir tarafa toplanıyor sem sert oluyor içimde doktora sordum normal dedi. Az kaldı biraz daha dayanacağız miniklerimiz için  :love9: :love9:

elvan&busenur

evet canım onlar iyi olsunda sağlıkla kucağımıza alalım da allahın izniyle :love9:allahım bebişlerimizi korusun :amin: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 04 Temmuz , 2011, 15:25:42
evet canım onlar iyi olsunda sağlıkla kucağımıza alalım da allahın izniyle :love9:allahım bebişlerimizi korusun :amin: :nazar:

AMin inş. canım  :amin: :amin: Siz her eksiğinizi tamamladınız mı bari? Hastane çantalarınız falan hazır mı?

muhribe

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 04 Temmuz , 2011, 15:47:49
şimdi evde olup da uyumak vardı  :sleepy1:

Hava da sıcak tabi sıkıntı ve ağırlık yapıyor kıyamam ben size  :-\

muhribe

öğle yemeklerinden sonra uykum geliyor, sonra iş çıkışı eşimle yürüyüş yapıyoruz iyi geliyor. bi de ben son bir-iki haftadır sabaha karşı uyanıyorum sonra uyku tutmuyor. uykumu alamayınca tüm gün esniyorum :)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 04 Temmuz , 2011, 15:51:31
öğle yemeklerinden sonra uykum geliyor, sonra iş çıkışı eşimle yürüyüş yapıyoruz iyi geliyor. bi de ben son bir-iki haftadır sabaha karşı uyanıyorum sonra uyku tutmuyor. uykumu alamayınca tüm gün esniyorum :)

Anladım canım ama gerçekten zor, ben çalışıyor olsaydım herhalde dayanamazdım erkenden ayrılırdım mecburi izne  :sad1: Allah yardımcın olsun  :amin:

muhribe

amin canım, zaten benim de çok kalmadı. 1-2 hafta sonra ayrılıcam. gerçi yasal hakkı elde ettiğim için her an çıkabilirim istesem :occasion14: