2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

hosbuldum Seval. Oglum sabahlari uyuyo genelde  :laughing7: masallah ona  :nazar: ben uyaninca hissediyo beni oyüzden oda kalkiyo ayni babasi gibi  :k06: yani hareketleri çok iyi bu aralar korkutmuyo beni  :aferin:

izemsevi

bazen değişiyor ayten kimi zaman çok kıpırdaklar kimi zaman daha az hareketliler benimde gündüz öyle çok hareketli değil ama gece çok hareketli kayınvalidem geçen şey diyor çocuk gündüz çok hareket etmezse anneyi çok severmiş ben uyuyumda annem rahat rahat iş yapsın dermiş ama gece uyanık olursada babayı sevmezmiş babamı uyutmayım dermiş diye söyledi :k06: dr aradım 15.30a randevu verdi

Aytii

iyi bakalim insallah güzel haberlerle gelirsin  :amin:

izemsevi

amin inşallah :amin: :nazar: sancılar var ve 2gündür hiç uyuyamıyordum oturu pozisyonda ne uyursam 1-2 saat neyseki dün 22.30da yattım sabah 7de kalktım bir iki defa wc dışında iyi bir uyku çetim ama artık gece uyumak dönmek çok zor oluyor eşim olmadan dönemiyorum yatamıyorum

Aytii

oo sen beni görsen  ::) yatak yastiklarla dolu resmen :D esime ufacik bir yer kaldi gerisi benim ve oglumun  :suclu: uyuyana kadar akla karayi seçiyorum  :-\

izemsevi

benimde yastık çok var nereyi destekleyeceğimi şaşırdım eşim diyor yakında sen git başka odada yat diyeceksin diyor :k06:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

ben yastıklarla hiç yatamıyorum kızlar. geçenlerde bi tanesini belime destek yapayım dedim, belim daha çok ağrıdı. fırlattım attım yataktan aşağı  :laughing7:

izemsevi

slm nagiş valla muhriş ben belime değil başıma ve bacak arama koyuyorum

...ŞehzadEfe...

benimde artık bel agrılarım başladı daha erken değilmi bu ağrılar  :icon_scratch:

muhribe

nagihan merhaba  :hello:

ayten nasılsın bacım?

izemsevi

nagihan hamileliğin hangi döneminde ne çıkacağı belli olmuyor erken felan demiycen oyüzden kızlar arkadaşım aradı 3.ye hamile tabiki 3.kaza kızı 3.yaşındaydı peşine oğlu oldu1 ağustosta 1 yaşına gircek sırada 3.var :hello2:

muhribe

zincirleme kaza olmuş onlar seval  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

...ŞehzadEfe...

ikinci çocuk  :honk: allahım olmayanlara versin diyom artık aman  :ehi:

izemsevi

birde muhriş oğluşunu emzirdiği için anlamamış 3 aylıkken anladım diyor ve şuan 5.ayına girmiş 3.çocukta