2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 03 Temmuz , 2011, 12:33:12
hb kızlrrr nasılsınız bakalım potadasınız hatunlar az kaldı fırtlatmaya  :ehi:

bizden sonra sira sana geliyo  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hb taze anne adayı bebişin nasıll ne gusel kavustun darısı bizeeeee :amin: :amin:
ewet aytim siz dogurrunda bna gelsin sıra  :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Rabbime şükürler olsun kavustum canım ,darısı sizlerin başına inşallahhhh :amin: :amin: :amin:
Kzılarrrr doğuma giderken 61 kiloydum şuan 54üm bakalım 4 -5 kılo fazlam var ama ayakalrım şiş hala,ödemimde var vücudumun diğer yerlerınde umarım iner bu şişlikler en kısa zamanda
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

daha dur bismillah 1 hafta olmadi dogurali gider onlarda bi iki aya  ;)

Kızlar sezeryan sonrası en çok çektiğim dikiş acısı değilde gaz sancısı ,nasıl birşeymiş bu ya daha önce basıma gelmemişti hiç popomdan afedersiniz zınk diye bişey giriyor nasıl bir sancı ,ölüyordum ılk günler şuan da az az oluyor çok şükür :sad1:bukadar ciddi bişey olacagını hiç düşünmemeıtım daha önce ben

Aytii

canim o normal dogumdada oluyomus

benim daha dogurmadan basladi  :suclu: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

biz kahvaltı yapmaya gidiyoruz oğluşla koca evde olunca böyle geç kalıyoruz görüşürüz fıstıklar  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Afiyet olsun canım :wave:bende elifime bakmaya gitmiştim uyuyor hala mışıl mışıl,banyodan sonra epey uzun uyuyor maaşallah :nazar: :aferin:

Shadowqueen

Merhaba kızlar nasılsınız bakalım? Kızımla doktordan geldik maşallah herşeyi iyi çıktı ve sancım çıkmadı. Doktor en azından 10 Temmuza kadar dursa iyi olur çünkü şimdi doğarsa kesin küveze girer ve orada enfeksiyon kapma olasılığı daha yüksek dedi. Dualarınız bizimle olsun pamuğum vaktinde sağlıkla gelsin teyzeleri.... :love9: :love9: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 03 Temmuz , 2011, 14:23:30
Merhaba kızlar nasılsınız bakalım? Kızımla doktordan geldik maşallah herşeyi iyi çıktı ve sancım çıkmadı. Doktor en azından 10 Temmuza kadar dursa iyi olur çünkü şimdi doğarsa kesin küveze girer ve orada enfeksiyon kapma olasılığı daha yüksek dedi. Dualarınız bizimle olsun pamuğum vaktinde sağlıkla gelsin teyzeleri.... :love9: :love9: :love9:

bende seni bekliyodum canim çok sevindim herseyin iyi çikmasina  :opucuk: insallah doktorun dedigi gibi 10 Temmuzu bekler prenses hatta 15 i bile  :amin: :nazar:

Balböceği

Masallah findigima  :nazar: :nazar: :nazar: vaktinde gelir insallah Rabbim kolaylik versin  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Temmuz , 2011, 14:24:47

bende seni bekliyodum canim çok sevindim herseyin iyi çikmasina  :opucuk: insallah doktorun dedigi gibi 10 Temmuzu bekler prenses hatta 15 i bile  :amin: :nazar:

Sağol canım bende çok sevindim ve rahatladım inan çok tedirgin oluyordum küvez olayından ötürü, umarım kızımda bizi üzmezde vaktinde gelir teyzesi  :amin: :amin: