2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 02 Temmuz , 2011, 12:49:28
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Temmuz , 2011, 12:47:48
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 02 Temmuz , 2011, 12:36:49
selam kizlar

Gizem doktora gittinmi sen ??

Selam Ayten, dün gittim işte yarın yine gideceğim. Gece çok fena oldum yine sancı bastırdı bebek bir tarafa toplandı ve mide bulantısından öldüm, şimdi daha iyiyim  :sad1:

ooy canim ya seni korkutmak istemiyorum ama sen baya baya dogum belirtileri yasiyosun suanda  :-\ insallah yarin iyi çikar sonuçlarda Almiran gününde dogar  :amin: ama korkma tatlim 36 haftasini doldurdu sonuçta artik risk yok biliyosun hayirlisi olsun

Maalesef öyle canım ya bu idrar yolu enfeksiyonu mahvetti beni ya  :sad1: :sad1: Zaten bebeğe de zararı varmış o yüzden sancılarım devam ederse doktorda çok oyalamak istemiyor alırız diyor. Kısmet bakalım ne zaman dünyaya gelecek sıpam  :love9: Doktor dün doğunca küveze alırız demiş ama bilmiyorum gerek kalır mı  :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Temmuz , 2011, 12:50:35
gizemcim hoşbulduk canım iyiyiz çok şükür gaz sancılarımız vardı 3 gündür çok kötüydük şuan daha iyiyiz,sen ve prensesinde iyidir umarım

Sevindim canım, bir daha olursa bol bol rezene ver(günde 3-4 çay kaşığı) meleğine çok iyi geliyormuş arkadaşım demişti.  Valla bizde dünyaya erkenden gelmemesi için mücadele veriyoruz canım. İyicene doğum sancılarım başladı ve idrar yolu enfeksiyonu tetikliyor bakalım işte  :dontknow:

Aytii

benim bildigim küveze girmelerine gerek kalmiyo 36 haftadan sonra ama tabi bu bebegin bagisikliginada bagli biraz bence. kimisi sarilik geçirdiginden küveze alinabiliyo ama fazla durmaz zaten ;) canim sen bol su içmiyomusun neden enfeksyon oldunki okadar ?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Allah yardımcın olsun canım,inşallah sancılarınız hepinizin zamanında olurda melekleriniz vaktinde gelir ,bakın benımkı 40 haftayı doldurdu :aferin:yınede gelmıyordu şımarık ,ama çok şükür refleksleride,kemıklerıde çok gelışmış,emme gücüde çok iyi,göğüslerimi çok acıtıyor bıraktıramıyorum okadar güçlü ;D
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

:k06: :k06: masallah benim Elifime  :love9: :nazar: tuttugunu koparacak annesi  :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 02 Temmuz , 2011, 12:53:47
benim bildigim küveze girmelerine gerek kalmiyo 36 haftadan sonra ama tabi bu bebegin bagisikliginada bagli biraz bence. kimisi sarilik geçirdiginden küveze alinabiliyo ama fazla durmaz zaten ;) canim sen bol su içmiyomusun neden enfeksyon oldunki okadar ?

Valla canım günde en az 2-3 lietre arası içiyorum ve sürekli sıvı içeren şeyler de yiyip içiyorum ve wc den çıkamıyorum ama maalesef bir türlü atamadım enfeksiyonu. Neden böyle oluyor anlamıyorum  :dontknow: :dontknow: İnş. doğsa bile küveze gerek kalmazda benimle odada olur  :love9: :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 02 Temmuz , 2011, 12:56:46
:k06: :k06: masallah benim Elifime  :love9: :nazar: tuttugunu koparacak annesi  :nazar:

ee kimin gelini ,kayınvalidesine çekmiş :flowers:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Temmuz , 2011, 12:55:21
Allah yardımcın olsun canım,inşallah sancılarınız hepinizin zamanında olurda melekleriniz vaktinde gelir ,bakın benımkı 40 haftayı doldurdu :aferin:yınede gelmıyordu şımarık ,ama çok şükür refleksleride,kemıklerıde çok gelışmış,emme gücüde çok iyi,göğüslerimi çok acıtıyor bıraktıramıyorum okadar güçlü ;D

Amin canım cümlemize inş.  :amin: benim işte idrar yolu enfeksiyonum olduğu için erken doğum için tetikliyor birde 2 cm açılma olmuş, dün serum falan verildi biraz yattım hastanede ama evde dinlenirim diye çıktım yarın yine gideceğim. Duruma göre heran alabilir doktor sezeryana  :dontknow: Sağlıkla gelsinler inş.  :amin: :amin:

Aferim minik kızımız Elife maşallah ona, herşey iyi gider inş.  :nazar:

Aytii

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Temmuz , 2011, 12:59:36
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 02 Temmuz , 2011, 12:53:47

Valla canım günde en az 2-3 lietre arası içiyorum ve sürekli sıvı içeren şeyler de yiyip içiyorum ve wc den çıkamıyorum ama maalesef bir türlü atamadım enfeksiyonu. Neden böyle oluyor anlamıyorum  :dontknow: :dontknow: İnş. doğsa bile küveze gerek kalmazda benimle odada olur  :love9: :love9:

hmm demekki senin vücudundan kaynaklanan birsey bu

Aytii

bu arada kizlar derdimiz hiç bitmiyo  :k06: bitanemiz dogurmak isteriz ama sanci gelmez bitanemizin erken dogumu baslar bitanemizin dis agrisi ve dogum sancisi olur  :D

*•.¸♥gonca♥¸.•*

36hafta erken daha inşallah biraz daha kalabilir çünki bebişin ciğerleri son ayda  tamamen gelişimini tamamlıyormuş inşallah biraz daha durablir  cnm doktorunda sana küveze almasının sebebi bunu söyler büyük ihtimal bnm bi ark dogum yaptı gecn sene doktor gıdecekti o keyfiyetten aldırdı cocugu 36.haftasında solunum problmei yaşadı 2 3 gün küvezde kaldı enazından inşallah 38.haftaya kadar bekler :amin: :amin:ama herşeyde bi hayır vardır bunu unutma :nazar:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

dedigim gibi o bebegin bünyesine bagli birsey birazda. kimisinin cigerleri iyi gelisiyo kimisinin tamamen olusmamis oluyo ondan küveze aliniyo ama tabi anne karninda bir gün bile kalsa kardir

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız balkalım biziyiz kızımla sabah kalktık temizlik yaptık sonra kızımı yıkadım uykuya daldı ben de bir yandan kahvaltı hazırlıyorum kendime ancak fırsat buldum bi yandanda bakayım bizim hamişler ne yapıyor dedim

Shadowqueen

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 02 Temmuz , 2011, 13:08:04
36hafta erken daha inşallah biraz daha kalabilir çünki bebişin ciğerleri son ayda  tamamen gelişimini tamamlıyormuş inşallah biraz daha durablir  cnm doktorunda sana küveze almasının sebebi bunu söyler büyük ihtimal bnm bi ark dogum yaptı gecn sene doktor gıdecekti o keyfiyetten aldırdı cocugu 36.haftasında solunum problmei yaşadı 2 3 gün küvezde kaldı enazından inşallah 38.haftaya kadar bekler :amin: :amin:ama herşeyde bi hayır vardır bunu unutma :nazar:

Canım şuanda 37.ci haftadayım zaten doktorda biraz daha ötelemeye çalışıyor ama bakalım ne kadar daha durdurabilecekler. İdrar yolu enfeksiyonu da bebeğe zararlıymış ondan bende pek karnımda fazla durmasından yana değilim farklı sorunlar çıkacağına gerek varsa 1-2 gün küvezde kalmasına rağzıyım. Umarım herşey gönlümüzce olurda sağ sağlim kavuşuruz yavrularımıza  :amin: :amin: :amin: