2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

güneş canım maşallah sana da kızına da. Allahım nazardan saklasın meleğini. nasıl tombiş, yanaklar tam ısırmalık  :hungry: tekrar geçmiş olsun, darısı başımıza.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 28 Haziran , 2011, 12:04:12
selam güzel anneler ve bebekleri  :flowers:  biz geldik kızımla ..cuma günü saat 14:05 te prensesimi kollarıma aldımm    :hieyt: :hieyt: ... 4400 kg 53 cm boyunda tombiş bir kızım oldu ..prensesimde bende çok iyiyiz teyzelerine haber verelim dedik..rabbim hayırlısı ile sizleride meleklerinize kavuştursunn  :amin: en kısa zamanda görüşmek üzere  :wave:

Canım hoşgeldiniz, maşallah kızına yaaa çok tatlı yerim ben onun nanaklarını  :nazar: :nazar:. Rabbim nazarlardan korusun sağlıkla büyüsün annişi. Kendini toparla aramıza bekliyoruz seni ve meleğini öpüyorum  :opucuk: :opucuk:

serife26

Alıntı yapılan: güneşş - 28 Haziran , 2011, 12:04:12
selam güzel anneler ve bebekleri  :flowers:  biz geldik kızımla ..cuma günü saat 14:05 te prensesimi kollarıma aldımm    :hieyt: :hieyt: ... 4400 kg 53 cm boyunda tombiş bir kızım oldu ..prensesimde bende çok iyiyiz teyzelerine haber verelim dedik..rabbim hayırlısı ile sizleride meleklerinize kavuştursunn  :amin: en kısa zamanda görüşmek üzere  :wave:

güneşcim neyle besledin sen bu tombiş kızımızı,çok şeker & çok tatlıdır onu sevmesi şimdi,sıska bebek sevmezdim ama benimkisi 3200 de fln alınacak,kader-kısmet,sağlıklı doğsunda:)
tebrik ediyorum çok,Allah analı babalı büyütsün inş,bol sütlü&keyifli günler diliyorum size....

serife26

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Haziran , 2011, 11:26:52
canım şafak sayfasından gördüm, yarın doğuma giriyormuşsun. Allahım sağlıkla kurtulmayı nasip etsin. yarın bebeğin kucağında olacak demek. Rabbim bize de nasip etsin sağlıkla inş  :amin:
sağolasın muhribecim,darısı sizlere olsun,ben sıramı savayım da hayırlısıyla :amin: :amin:bugün cidden dualarınıza ihtiyacım var,bana da yer verin inş aziz-mübarek kandilde....

aydinays

Nasılsın Aytencim ne yapıyorsun??? Nasıl geçiyor. Şafak sayımı azaldı iyice.
:love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

kızlar seval'den haberi olan var mı?  :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 28 Haziran , 2011, 18:02:04

merhaba tatlim iyiym sen nasilsin :) evet sayimiz azaliyo git gide gün geliyo artik  :nazar: :love9: heyecan dorukta  :love7: insallah sag salim alirim kucagima oglusumu  :amin: :love9: ama ben en çok pisicigimi merak ediyorum dün sabah hastaneye gitti odur budur haber yok dogum yaptigi kesin ama nezaman döner evine acaba  ??? sen nasilsin bu arada  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Haziran , 2011, 18:03:52
kızlar seval'den haberi olan var mı?  :dontknow:

o bugündemi girmedi  :-\ yoksa iznemi ayrildi  ???

muhribe

hiç gelmedi bugün. izne ayrılacak olsa haber vermez miydi?

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Haziran , 2011, 18:06:07
hiç gelmedi bugün. izne ayrılacak olsa haber vermez miydi?

valla aklima iki ihtimal geliyo

ya dayanamadi benim gibi bir sabahi fena oldu hastaneye gitti ve doktoru izne çikardi oyuzden haber veremedi yada dogurdu  :-ooo

muhribe

inş kötü bir şey yoktur ya. kötü kötü şeyler geliyor aklıma  :sad1:

Aytii

e yani  :-\ iki gün oldu degilmi  :icon_scratch: acaba is yerinde netemi giremiyo ki  :dontknow: birde benim dünür gitti dün sabah gidis o gidis. dogum yaptigi kesinde acaba normal mi yoksa sezeryanmi insallah saglikla almistir Elifimi kucagina  :amin:

muhribe

amin canım ya. içime sezeryan gibi doğuyor ama hayırlısı ne ise o olmuş olsun inş.
bu arada hayırlı kandiller, birbirimizi dualarda unutmayalım

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 28 Haziran , 2011, 18:04:00
Alıntı yapılan: aydinays - 28 Haziran , 2011, 18:02:04

merhaba tatlim iyiym sen nasilsin :) evet sayimiz azaliyo git gide gün geliyo artik  :nazar: :love9: heyecan dorukta  :love7: insallah sag salim alirim kucagima oglusumu  :amin: :love9: ama ben en çok pisicigimi merak ediyorum dün sabah hastaneye gitti odur budur haber yok dogum yaptigi kesin ama nezaman döner evine acaba  ??? sen nasilsin bu arada  :opucuk:

Canım biz iyiyiz çok şükür. Bencede dün doğuma almışlardır pisiciği. inşallah normal doğumla bebeğine kavuşmuştur. Ben sezeryanda çok korkuyorum niyeyse. Sevalden de haber yok galiba.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.