2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

ORNA

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 11:34:24
Alıntı yapılan: ORNA - 27 Haziran , 2011, 11:32:28
hoşbulduk muribeciğim  :opucuk: :opucuk:

ayy aytenim sorma idare ederim biraz agrılarım var bizde eşimle halen şoktayız inanmış değiliz hayal gibi allahım sana şükürler olsun çok bekletmedi miniğim beni teyzesi daha çok minikmiş inşalllah oguzla arkadaş olucaklar  :love9: :love9: :love9: çok saol canım benimle aynı duyguları yaşadıgın için  :opucuk: :opucuk: :opucuk: kalp atışını duymadna onu görmeden inanamıyorum canım

dualarimiz kabul oldu  :amin: ve bana resmen malum oldu rüyamda  :love9: :hieyt:

henüz kalp atislari için çok erken canim 2 3 hafta içinde insallah onlarida duyarsiniz  :amin: :nazar: ay yerim ben o mercimegiiii  :love9: :love9: :love9:

evet canım daha var sağlıklı olsunda geç duyayım evet teyzesi daha mercimek kadardır heralde  :love9: :love9: :love9: :love9:

ORNA

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 11:34:48
ornaaaa ben yeni duyuyorum canım. Allah mübarek etsin, sağlıkla kucağına al inş.  :love9:

saol kuzum çok saol teyzesiii  :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aytii

Gözdemm hosgeldin  :opucuk: masallah tosuncuk iyilesti demek  :nazar: :love9: dügüne az kalmis hazirliklar ne durumda :) ayy tam benim dogum yapacagim zamanlara denk geliyo  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sağolun fıstıklar  :love9: :flowers: :opucuk:
Valla her şeyi beğendim gelinlik okeylendi haftaya deli gibi bir koşturmayla her yerin ödemesi yapılıyor :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Haftaya pazartesi büyük gün :muzz: Emrenin anne bebe dediği çift geliyor o gün tanışacağız ve akabinde bizimkilerle birleşip oteli ayarlamaya gideceğiz allahımın izniyle inşallah :amin:
Oğluşumuza çok üzüldük bu ara :sad1: Emre bizde kaldı ateş nöbetindeydik :sad1: Ertesi günü aciller tahliller filan derken atlatma sürecine girdik çok şükür :amin:
Aytennnn kızımmmm bana bak düğünümde doğuran bir kadın istemiyorum :ehi: Tut azcık daha ertesi günü pırtlat da geliyim anlatıyım :ehi:

Aytii

tamam canim senin için denicem bunu  :ehi:

miray

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 27 Haziran , 2011, 11:43:34
Valla her şeyi beğendim gelinlik okeylendi haftaya deli gibi bir koşturmayla her yerin ödemesi yapılıyor :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Haftaya pazartesi büyük gün :muzz: Emrenin anne bebe dediği çift geliyor o gün tanışacağız ve akabinde bizimkilerle birleşip oteli ayarlamaya gideceğiz allahımın izniyle inşallah :amin:
Oğluşumuza çok üzüldük bu ara :sad1: Emre bizde kaldı ateş nöbetindeydik :sad1: Ertesi günü aciller tahliller filan derken atlatma sürecine girdik çok şükür :amin:
Aytennnn kızımmmm bana bak düğünümde doğuran bir kadın istemiyorum :ehi: Tut azcık daha ertesi günü pırtlat da geliyim anlatıyım :ehi:

AAAAA GÖZDEEEEEEEEEEEE  :hieyt:
CİDDİMİSİN EVLENİYOMUSUN NE ZAMAN NASIL  :-ooo
COOOOOK SEVİNDİM CANIM YAAAAA  :hello2:
SÜPER Bİ HABER  :hello2:
TEBRİK EDERİM CANIM
SONUNDA BULDUN BEYAZ ATLI PRENSİNİ HEE  :nazar:   :nazar:  :nazar:
ÇOOOOOOK MUTLU OL İNŞALLLAH GÜLÜM  :flowers:  :flowers:
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:  :occasion16:   :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ORNA

Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 11:36:52
Alıntı yapılan: ORNA - 27 Haziran , 2011, 11:33:17
Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 11:30:17
Alıntı yapılan: ORNA - 27 Haziran , 2011, 11:27:58
ben geşldimmmm  :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hoşgeldiiiin  :muzz: nasılsın canım bu arada tekrar tebrik eederim :nazar:

hoşbulduk canım çok saolll  :opucuk: :opucuk: iyiyiz teyzesi cumartesiyi dört gözle bekliyoruz belki gösteriri kendisini bize  :love9: :love9: :love9: :love9:
maşallah canım 12.haftaya kadar insan inanamıyor  :love7: :love7: 12.hafta kıpır kıpır görünce allahım herkese yaşatsın işte diosun minik mucizem.çünkü 12.hafta minicik bebek görüyorsun ultrasonda :love3: :love3:

inşallah canım o güzel duyguları yaşarım kıpır kıpır oldugu zamanlarıda görürüm :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 27 Haziran , 2011, 11:48:20
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 27 Haziran , 2011, 11:43:34

AAAAA GÖZDEEEEEEEEEEEE  :hieyt:
CİDDİMİSİN EVLENİYOMUSUN NE ZAMAN NASIL  :-ooo
COOOOOK SEVİNDİM CANIM YAAAAA  :hello2:
SÜPER Bİ HABER  :hello2:
TEBRİK EDERİM CANIM
SONUNDA BULDUN BEYAZ ATLI PRENSİNİ HEE  :nazar:   :nazar:  :nazar:
ÇOOOOOOK MUTLU OL İNŞALLLAH GÜLÜM  :flowers:  :flowers:
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:  :occasion16:   :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Evet güzelim Rabbim sonunda yüzüme güldü milyon kere şükürler olsun  :amin:
Beyaz atlı prenslerim var artık :love9:
Hayatımda bana aşık iki adam daha ne olsun :amin: :love9:
Allah nasip ederse önümüzdeki ay sonu düğünümüz :amin:
Beni Amerikalara gelin gönderiyorsunuz :k06:
Allah razı olsun gülüm eksik olma :amin: :opucuk:

muhribe

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Haziran , 2011, 13:45:52
muhribecim nasılsın oğlusunla
iyiyim canım, sen nasılsın? meleğin nasıl?
bugün forum bayağı sessiz, izemsevi'yi de görmedim sabahtan beri.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 13:48:21
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Haziran , 2011, 13:45:52
muhribecim nasılsın oğlusunla
iyiyim canım, sen nasılsın? meleğin nasıl?
bugün forum bayağı sessiz, izemsevi'yi de görmedim sabahtan beri.
evet canm.iyiym meleğimde iyi galiba  :ehi: bende bulantı için serum isteyeceğim doktorumdan bakalım.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

hala devam ediyor mu bulantılar canım? kaç haftalık oldunuz?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 13:57:53
hala devam ediyor mu bulantılar canım? kaç haftalık oldunuz?
hala devam sanki artıyor canım sıcaklardan mı bilmiyorum yaa :crybaby2: ben normale dönemeycekmiyim.12+0 olduk bugün

muhribe

canım 12. haftadan sorna bulantılar biter derler. benim 12'den sonra bayağı azalmıştı bulantılarım. inş sen de birkaç güne rahatlarsın