2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Haziran , 2011, 12:37:10
bizde geldik  :k06: pogaça yaptim simdi pisiyor

ablam gelecek bugün bana kahvaltilik çesitleri istemis enistem bende pogaça yapayim dedim  ::)

hııımmm mayalımı  :hungry: :hungry:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

evet mayali Nagis  :hungry:

ben kendime yapmadim Seval ablam geliyo diye yaptim  ::)

izemsevi

valla benimde şimdi burnuma koktu sıcak sıcak olsada yesek valla tokken acıktım ayten yazmaya buraya böyle şeyler aaaaaaaaaaaa dünde biber dedin olmuyor yani :caca: :caca:

...ŞehzadEfe...

ımm tarifini yazarsın birarabizde yapalım valla maşallah çok hamaratsın her gün bişeyler yapıyosun (bi taraflarını kaşı nazar değmesin  :k06:  :nazar: )

izemsevi

izine başlayım bende misafirlerim için doğumdan sonra ikram edilsin diye kek,pgaça,börek yapıp koycam dondurucuya gerçi bizim doğumda ramazan başlamış oluyor yada 1-2gün sonra başlayacakl oluyor ama olsun günler uzun olduğu için millet iftardan sonra gelir annemde yapacak kayınvalidede çörek ve dolma yapacak dondurucu dolacak böylelikle

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 24 Haziran , 2011, 12:53:07
ımm tarifini yazarsın birarabizde yapalım valla maşallah çok hamaratsın her gün bişeyler yapıyosun (bi taraflarını kaşı nazar değmesin  :k06:  :nazar: )

canim konusunu açtim bak istersen  ;)

...ŞehzadEfe...

derindondurucu derken aklıma geldi alakasız biraz ama dolaba bezelye attım,yaprak koydum şimdide domates koymak istiyorum ama nasıl yapsam bilemedim geçen sene rendeleyip poşetlere koydum kışın kullanınca sulu oluyo sevmedim sizler koyuyomusunuz dolaba hiç

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

biz oğlumla uyuduk uyandık babamızı bekliyoruz doktora gitmek için oğlum hareket ediyor yavaş yavaş çok şükür bi şey yoktur biliyorum ama yine de doktoruma bi görüncem
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

evet Nagis ben koyarim öyle bahçemden çikan domateslerden dolaba

bende kare kare dograr öyle koyarim kabugunuda soyuyorum güzel oluyo yemeklerde

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 24 Haziran , 2011, 13:10:41
biz oğlumla uyuduk uyandık babamızı bekliyoruz doktora gitmek için oğlum hareket ediyor yavaş yavaş çok şükür bi şey yoktur biliyorum ama yine de doktoruma bi görüncem

evet canim bencede içimiz rahatlasin bi  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

süt dökmüş kediler gibiyim hiç sesim çıkmıyo korkudan  :sad1:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 24 Haziran , 2011, 13:10:41

gidin tabi içiniz rahat etsin

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Haziran , 2011, 13:11:31
evet Nagis ben koyarim öyle bahçemden çikan domateslerden dolaba

bende kare kare dograr öyle koyarim kabugunuda soyuyorum güzel oluyo yemeklerde

belki rendeliyorum diyemi oyle sulu oluyor ozaman bende oyle kare kare kesip koyayım bu senede oyle yiyelim

Aytii

evet rendelersen sulanir

kabuklarini soy ve kare kare kes ama çok küçükte degil  :icon_thumright:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Haziran , 2011, 13:18:17
evet rendelersen sulanir

kabuklarini soy ve kare kare kes ama çok küçükte degil  :icon_thumright:

sağol canım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 24 Haziran , 2011, 03:53:22
:'( :'( :'(kabus gibi bi akşam yaşadım çok üzgünüm  :'( :'( akşam eşimin arkadaşına yemeğe gittik yeni doğmuş bebekleri vardı güldük eğlendik 11:30 gibi eve geldik.miğdemde bir ağrı hissettim kıvrandım resmen süt almaya kalktım geldim miğdem bulandı panik oldum hızlıca kalktım ama kusmaya başladım yerlerde halılar yoktu yıkamaya vermiştik ayağımı basınca karnımın üzerine yere düştüm  :crybaby2: :crybaby2: kabus gibiydi eşim fırladı kaldırdı yerden kusa kusa tuvalete götürdü 15-20 dakika kaldık sonra üzerimi temizledi eşim değiştirdi hastaneye gittik hemen ultrasonla bebeğime baktılar çok şükür bi şeyi yoktu ama düştüğüm yerde dirseği vardı mahvoldum ağlamaktan nst ye soktular bebeğimin kalp atışları çok hızlı çıktı ve sancı sınırının aşmışım 3 kez bebekte korkulacak bi şey yok ama sezeryana alabiliriz istersen de yarın kendi doktoruna bi görün dedi ben de tehlike yoksa yarın doktoruma görüneyim dedim.yatış istersen kontrol altında tutalım seni dedi ama bizimde seninde dikkat edeceğin şeyler aynı evin yakınsa evinde dinlen dedi.suyun gelirse kanaman olursa bebek hareketleri azalırsa sabahı beklemeden geliyosun dedi.az önce geldik eve kirlettiğim yerleri temizledim zor bela yattım bu seferde karnım ağrıdı koşturmadım yavaşça kalktım afedersiniz su gibi ishal tuvalete gidene kadar battı yine her yer oraları temizledim sinirim bozuldu iyice eşimi uyuttum zor bela geliyorum diye size yazmak istedim çok canım sıkkın bebeğime bi şey olduysa kendimi hiç affetmicem  :crybaby2: :crybaby2: umarım koluna filan bi şey olmamıştır.kesede kanama varmı diye baktı yokmuş ama hemen geldiğin için sonradan da olabilir onun için kesin yarın sabah geliyosun dedi.omzumu da ağrıttım düşerken ama hamile olduğum için film çekemediler ağrıyo şimdi ama önemli değil yeterki bebeğim iyi olsun.ne aptal bi insanım kusarsan kus batarsa batsın ev niye koşmaya çalışıyosam terliksizde hiç gezmem ama o anda terlikte yokmuş ayağımda olacağı varmış  :'( :'( sabahtan doktora gidicem  :sad1: :sad1:bize dua edin
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: nurum okuyunca cok üzüldüm canım dua oku bol bol ayetel kursi oku canım RABBİM NAZARLARDAN ESİRGESİN YAAA İNŞ  :opucuk: :opucuk: GEÇMİŞ OLSUN CANIM
ŞİMDİ NASILSIN İYİ MİSİN DR GİTTİNMİ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url