2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Haziran , 2011, 11:27:44
nsıl yaniiiiiii :-ooo dünürüm güneş doğumamı gitti daha erken değilmiydi onun için  :icon_scratch:

evet dün haber verdi sezeryan olacakmis bugün

kiloluymus bebek normal olmaz demis doktoru

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Allah kurtarsın inşallah hayırlı sağlıklı bir doğumu olur ,bu gidişle ben temmuz annesi olacağım kızlar :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 24 Haziran , 2011, 11:26:56
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Haziran , 2011, 11:24:45
Günes suanda dogumda Allah yardimcisi olsun  :amin: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin:

allah yardımcısı olsun. İnşallah çok güzel basit bir doğum olur. Kuzuna kavuşacak ne kadar güzel yarabbim. Darısı hepimizin başına kızlar. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

s.a kızlar çok üzüldüm nura.resmen benim karnıma ağrı girdi insallah hersey yolundadır ve ikiside çok iyidir.sağlıkla kurtulurlar insallah :nazar: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

bizde kızımla geldik yazmıştık ama iletimizi kimse görmemiş sanırım bizde dr gittik dün

aydinays

Nasılmış annesi kızın??? Büyümüş mü???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

en son 11 haziranda gitmiştik ozaman 2250 grdı dün 2450gr olmuş drum sata göre 33+2 haftalık hamilesin ama bebk gelişimine göre 34+4 hafta hamile görünüyorsun sata göre normal doğum tarihi 10.08.2011 bebk gelişimine göre normal doğum tarihi 31.07.2011 gözüküyor dedi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah kızına canım nazar oku kendine ve bebeğine nazara gelme sakın canım. Nurdan sonra hepimiz korkmaya başladık. :'( :'( :'(

izemsevi

izemsevi

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Haziran , 2011, 12:02:32
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah kızına canım nazar oku kendine ve bebeğine nazara gelme sakın canım. Nurdan sonra hepimiz korkmaya başladık. :'( :'( :'(

hep okuyorum canım hepimizin meniklerini allah kem gözlerrden korusun :amin: :amin:

Aytii

izemsevi

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 11:58:34
en son 11 haziranda gitmiştik ozaman 2250 grdı dün 2450gr olmuş drum sata göre 33+2 haftalık hamilesin ama bebk gelişimine göre 34+4 hafta hamile görünüyorsun sata göre normal doğum tarihi 10.08.2011 bebk gelişimine göre normal doğum tarihi 31.07.2011 gözüküyor dedi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah size  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

bizde geldik  :k06: pogaça yaptim simdi pisiyor

ablam gelecek bugün bana kahvaltilik çesitleri istemis enistem bende pogaça yapayim dedim  ::)

izemsevi

ayten bacım sende paso pogaça yiyorsun iyice dondik olcan haaaaaaaa :k06: :k06: :k06: yarın ve pazar evim temzileniyor sonra minişimin beşiği gelcek hafta içide oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: