2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 14:52:57
ayten dediğin marka bence iyidir ben onun göğüs ucu koruyucu kremini aldım. bayağı pahalı bişey ama çok faydalıymış. göğüs ucu yaralarına birebir diyor forumlar.
bi de süt ne zaman gelmeye başlıyo ya? doğumdan birkaç hafta önce falan mı?  :icon_scratch:
yok cnm bazılarında 7 8.ayda bile gelio genelde dogumla bırlıkte gelıo 1 2 gun gec belkı olabiliyomuş
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

muhribe

öyle mi ayten. ben de dikkat edeyim bakalım olacak mı öyle bişey.
gonca, hormonlarla alakalı demek canım. e mesela süt gelmese pompayla çekilir mi? yoksa çocuk doğunca ne emecek?

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 14:58:24
gonca, hormonlarla alakalı demek canım. e mesela süt gelmese pompayla çekilir mi? yoksa çocuk doğunca ne emecek?
ewet cnm genelde sütün gelemzzse veya bebiş emmezse die bu pompalar işe yarıo ilk zamanlar sonralarıda süt saklamak için falan
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 14:58:24

sütün gelmezse hemsireler pompayla sagmaya çalisiyolar biberondan veriyolar bebege

muhribe

eheh köydeki inekler gibi  :ehi: napalım besliycez sıpaları bi şekilde

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 15:07:41
eheh köydeki inekler gibi  :ehi: napalım besliycez sıpaları bi şekilde

sen sütün gelince gör inegi  :ehi: montafon inekleri gibi olcazz yiihuuu  8) :basardim:

muhribe

kız ne alakaysa süt inek dedik canım milka çikolata istedi bi an  :hungry:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 15:14:05
kız ne alakaysa süt inek dedik canım milka çikolata istedi bi an  :hungry:
ay benimde istedi sankim çikolatı hastasıydım ama hiiç canım istemiyor yiyemiyorum.ama muhriişş bak canım istedi senin canın çekince  :k06: :ehi: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

sümeyra ben iş yerinde bulamam da sen al ye şekerim. yerime de ye oh yarasın  :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 15:21:02
sümeyra ben iş yerinde bulamam da sen al ye şekerim. yerime de ye oh yarasın  :nazar:
canım benimmm sende çıkınca hemen al ye.ayy dükkana kim gidecek  iyice üsengeç oldum been.size masallah iyi çalısıyorsunuz ben bu halimle püsürlestim.yatıp duruyorum.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

canım Allah kolaylığını veriyor sanırım. oğluşumun rızkı diyorum, gidebildiğim kadar gideceğim işe. baktım çok zor oluyor, o zaman bırakacağım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 15:23:48
canım Allah kolaylığını veriyor sanırım. oğluşumun rızkı diyorum, gidebildiğim kadar gideceğim işe. baktım çok zor oluyor, o zaman bırakacağım
gücün kuvvetin varsa çalıs tabii. :nazar: :nazar: :nazar: allah dahada güç versin

muhribe

Amin canım cümlemize. senin iğneler nasıl gidiyor?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 15:26:36
Amin canım cümlemize. senin iğneler nasıl gidiyor?
aynı devam canım eskisi gibi acımıyor allahtan.

muhribe

sevindim güzelim ya, inş her şey normal gider de daha fazla kullanmak zorunda kalmazsın