2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:abim 6 yıllık evliydi bebekleri yoktu şimdi haber geldi hala oluyomuşum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

benim kız kardeşim de gününü 10 gün geçirmiş. doğduğunda bayağı bi esmermiş. korkmuşlar içerde zehirlendi falan diye.

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 13:59:03
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:abim 6 yıllık evliydi bebekleri yoktu şimdi haber geldi hala oluyomuşum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ohhh iyi hadi gözün aydin  :occasion5: :occasion5:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 14:00:17

ohhh iyi hadi gözün aydin  :occasion5: :occasion5:

sağol aytenim ne güzel bi gün bugün yaaaa
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 13:53:08
Kızlar şafak listesinden ben çıkayım diyorum,yoksa çokk beklersiniz benim doğurmamıı :k06:,ayy artık hayırlısıyla doğurmak istiyorummm bennnn

canım ben 27 sinde yine hastanede olucam doğum var diye giderse seda hanım düşüyüm peşine geliyim yanına :D

Aytii

Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah çocugunu  :amin: :amin: :amin:

senin birdahaki kontrol nezaman Nurum  ???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 14:03:07
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah çocugunu  :amin: :amin: :amin:

haftaya p.tesi canım sabahtan nst ye giricem

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 14:03:07

aminn allahım hepimize sağlıkla sıhhatle nasip etsin tontiklerimizi inşallah

Aytii

her hafta çagirmaya basladi demek doktorun

bende 6 Temmuzda gidicem birdaha

ozamandan sonra her hafta gidecekmisim  :hello2:

muhribe

benim başım ağrımaya başladı ya  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 14:13:27

evet o zaman sende 36 haftalık olucan orda 39 da bayanlar vardı her gün geliyoruz dediler nst ye giriyolarmış

Shadowqueen

Hayırlı olsun canım senin adına çok sevindim. Rabbim tamamına erdirsin  :amin: :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Haziran , 2011, 14:15:34
benim başım ağrımaya başladı ya  :sad1:

normal canim

bende isyerindeyken olurdum öyle

hem stres hem yorgunluk hem açlik hissi yani böyle karmasiklik  :love7: bas agrisi yapiyodu bende çok

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 14:16:08
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 14:13:27

evet o zaman sende 36 haftalık olucan orda 39 da bayanlar vardı her gün geliyoruz dediler nst ye giriyolarmış

yok 6 Temmuzda tam 37 haftalik olcam  :nazar: :love9: kaliyo geriye 3 hafta  :nazar: :love9: