2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 12:45:11
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: enteresan cidden.bu sancı şiddeti noluyo kızlar ben bi şey anlamadım doktor baktı güzel dedi bi şey demedi

yani az kaldi demek oluyo  :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 12:46:17
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 12:45:11
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: enteresan cidden.bu sancı şiddeti noluyo kızlar ben bi şey anlamadım doktor baktı güzel dedi bi şey demedi

yani az kaldi demek oluyo  :D

cidden mi yaaaaaa
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aynen öylee iç boşalt iç boşaltt su beni artık kesmiyooo canım daha keskin şeyler içmek istiyo böyle gazlı gazlıı ama kendimi tutuyorum  :suclu:

muhribe

ben öyle zamanlarda limonata yapıyorum canım. gazlı şeyler sağlıklı değil. en azından sudan daha çekici oluyor limonata

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

evet zararlı onlar biliyorum da işte ne zararlıysa canım istiyo.yiye içe patlıcam yakında.annem de bende kalıyo artık yiyip içip yatıyorum  :suclu:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurum hoşgeldin tatlım :opucuk:maaşallah kuzuna çok sevindim epey büyümüş :nazar:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 13:04:05
nurum hoşgeldin tatlım :opucuk:maaşallah kuzuna çok sevindim epey büyümüş :nazar:

sağol canım hoşbuldum baktım nst de varmısın acaba diye annem de yanımdaydı nst odasında pisicik bunlardan biri olabilir mi diyo gülcem diye öksürük tuttu oğlum da heyecanlandı kalbi nasıl hızlandı :D

Ayyy canım benim ya biz senle aynı odada nstye giriyoruz nekadar tuhaf değil mi?3 cihaz vardı dimi odada yalnız orta yaşlı sarışın bir bayan duruyorsa nstde yandın çünkü ayarlayamıyor ve 20-25 dakika durman gereken nstde ,kağıda yazmıyor yada silik çıkıyor 50-60 dakıka duruyorsun o kadının yuzunden sinir oluyorum yaa.ben bu perşembe sabahı oradayım canım sabah gireceğim nstye
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

kızlar ne zaman nst'ye girmeye başladınız. biz 33. haftadayız daha hiç girmedik.  :icon_scratch: bir dahaki kontrolümüz 35. haftada olacak. o zaman girer miyiz acaba?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Haziran , 2011, 13:23:34
kızlar ne zaman nst'ye girmeye başladınız. biz 33. haftadayız daha hiç girmedik.  :icon_scratch: bir dahaki kontrolümüz 35. haftada olacak. o zaman girer miyiz acaba?

Tatlım doktoruna göre değişiyor, ben 30 cu haftada girdim ilk

canım sancıların başladıysa şikayetin varsa zaten senin bulunduğun haftalarda nstye giriyorsun ama öyle bir durum yoksa genelde 36dansonra

muhribe

ultrason kontrolünde kalpten rahime doğru inen damarları inceliyor, şu ana kadar genleşme faan görmedi. olursa erken doğum habercisiymiş. sancım da olmadığı için belki gerek duymamıştır nst'ye

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Haziran , 2011, 13:26:25
ultrason kontrolünde kalpten rahime doğru inen damarları inceliyor, şu ana kadar genleşme faan görmedi. olursa erken doğum habercisiymiş. sancım da olmadığı için belki gerek duymamıştır nst'ye

Olabilir canım  :icon_thumright: