2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

bende buna göre hazırlıycam çantamı temmuzun ilk haftası bend ebaşlarım hazırlamaya kızımın beşiği gelsin hazırlar yanına koyarım pijama ve geceliklerini ütüledinmi ben yıkadımda ütülemedim henüz ütüleyip koymamkmı lazım :dontknow:

muhribe

kızlar günaydın, hazırlıklardan bahsediyorsunuz demek

babamız dün beşiğimizi, bebek arabamızı, bebek şekelerimizi ve oda süslerimizi almış. bi oğluşum eksik kaldı  :k06:

Aytii

evet ben herseyi yikayip ütüledim mis gibi duruyo çantada  :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Haziran , 2011, 09:24:43
kızlar günaydın, hazırlıklardan bahsediyorsunuz demek

babamız dün beşiğimizi, bebek arabamızı, bebek şekelerimizi ve oda süslerimizi almış. bi oğluşum eksik kaldı  :k06:

hosgeldin canim sanada günaydin  :opucuk:

ohh ne güzel gelmis ciciler  :love9: ben daha bebek sekerlerini yaptirmadim dogduktan sonra yaptirmayi düsünüyorum

izemsevi

hoşgeldin muhriş güle güle kullansın paşa ayten 2 numara büyük değilmi ben arkadaşlara sordum 2-3 ay önce doğum yapanlara 1 numara al dediler ve sezeryan olursa 3gün kalınıyorya bez yetmez sen bir paket koysaydın

Aytii

yavrucugum molfixlerde en küçük boy 2

3 ile 5 kilo arasi oluyo  :icon_thumright:

muhribe

ben primanın yeni doğanını aldım. 3 paket ama fazla gelecek sanırım. birkaçını hastane çantama koyacağım, paketin geri kalanını da arabaya. gerektikçe eşim getirir hastane odamıza. çanta dediğiniz gibi yetmiyor kızlar. ben de bi bavula sığdırırım sanıyordum ama mecburen 2 olacak

izemsevi

bende 3-5 kilo arası olandan alcam kimi prima iyi diyor kimi molfix bende hugggiesinkini alıyım diyorum daha bakmadım onları temmuzda halledeyim diyorum şu temizliğim bir bitse ondan önce alıp ortalıkta dursun istemiyorum

izemsevi

gene nereye gittiniz ya aaa bir varsınız bir yoksunuz

asya81

selam güzel annecikler buraya daldım kusura bakmassanıs sohbet etmek istedimde ;D

izemsevi

hoşgeldin asyacık göbüşünde pek güzelmiş :nazar:

asya81

saol canım daha yeni yeni çıkıyor :laughing7: sizin heyecanlar başlamış ya allah tamamına erdirsin inşallah  :nazar: :nazar: :amin:

izemsevi

amin canım seninde inşallah 30+lara geldiğini göreceğiz nasıl hareketlenmeye başladımı :dontknow:

Aytii

Asya hosgeldin  :opucuk:

Seval hani resmin haniiii  :caca:

asya81

Alıntı yapılan: izemsevi - 21 Haziran , 2011, 10:08:11
amin canım seninde inşallah 30+lara geldiğini göreceğiz nasıl hareketlenmeye başladımı :dontknow:
evet canım geçen hafta başladı dışardan bile görünüo eşim bile gördü hissetti  :-ooo doktor erken başlamış senişnki dedi ama bir hafta önden gidiomuş gelişimi :nazar: