2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Haziran , 2011, 12:24:33
Doktorum bu perşembe çağırdı bidaha ya beni,sanırım ozamana kadar bir atraksiyon beklemıyor kadıncağız :k06:o günden sonra olacak ne olacaksa

hosgeldin canim bizde seni merak ettik gelmedin diye  :opucuk:

dogmamis hala gelinim  :caca:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

EVET PİSİCİĞİM ÇOK SICAK BEN DE ÇOK BUNALDIMM.PERŞEMBEYE KADAR BAKALIM BELKİ SANCIN GELİR SENİN PRENSES GÜNÜNÜ DOLDURACAK MAŞALLAH  :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk dünürüm,annem geldi ya malum evi falan temızlıyor doğum öncesi bende ucundan kıyısından işte yardım etmeye çalışıyorum,gelininin gelmeye niyeti yok sanırım :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Haziran , 2011, 12:59:07
hoşbulduk dünürüm,annem geldi ya malum evi falan temızlıyor doğum öncesi bende ucundan kıyısından işte yardım etmeye çalışıyorum,gelininin gelmeye niyeti yok sanırım :-\

dikkat et yardim ediyim derken biyerini acitmayasin

ben bile bu sicaklarda zorlaniyorum tek basima

kayinvalidem geliyo bu hafta sonu bize o yapacak temizligi ama bende ona yardim edicem ben hayatta duramam baskasi temizlik yaparken ne kadar yorulsamda

uff simdi bile iki çesit yemek pisirdim diye belime agri girdi  :-\

Aynenbende aytencim ,duramıyorumki annemde kızıyor dinlen diye,oturdum şimdi karnımda acaip kasılmalar başladı yıne bakalım ne zaman sancıya dönecek bu kasılmalar.doktorum bu persembe gel nstye gir sonra yanıma gel dedi sonuçla.benımde kafama takıldı bu kadın benı neden salı,yada ne bıleyım çarsamba değilde persembe çağırdı demekkı beklemıyor doğumu persembeye kadar,ama ogun sordugumdada yookk 27sini beklemez dedi anlamadım gitti yaa :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

:k06:

persembe dedigine bakma sen

bakarsin bu gece yada yarin gece gelir suyun gidersin hastaneye hayirlisiyla dogurursun

tam yaz çocugu olur benim gelinim  :love9:

Doğru diyorsun aytenim,Rabbimden başka kimse bilemez ki ,onun takdiri sonuçta,inşallah bir avazda kurtulurum ,kızımı sağlılı bir şekılde kucagıma alırım :amin: :amin: :amin:

Aytii

Amin canim

takmamaya çalis rahat ol

sen stres yaptikça yavrucukta hissediyo orda bak gelinimi strese sokma  :caca: çocukcagiz çiksin rahatça ordan zaten kaç ay oldu artik oglumda sabirsizlaniyo  :k06:

bakk senn öyle mii?sanki bizim elif biraz nazlı gibi aytim baksana :k06: :k06: :k06:önce oğuzumu bekliyor ne :tongue3:

Aytii

:k06: :k06:

valla onu beklerse 45 haftalikken dogmasi lazim  :D yada belli olmaz bakarsin bende bu hafta pirt  :ehi:

muhribe

kızlar  :hello: eşim bugün oğluşumuzun beşiğini ve bebek arabasını falan almaya gittik. gitmişken bebek şekerlerini, oda süslerini de alayım demiş. akşamı sabırsızlıkla bekliyorum. nasıl ciciler aldı acaba oğluma  :hello2:

izemsevi

slm kızlar muhriş güle güle kullansın sen niye alışverişe gitmed,n eşinle :dontknow:

muhribe

canım ben işteyim mecburen, eşim birkaç iş için izin almıştı ama ben alamadım. işleri erken bitmiş, bebeğin ihtiyaçlarını da alayım demiş.