2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

ya ben anlamiyorum bi tartiliyorum 72 çikiyorum bi tartiliyorum 75 çikiyorum  :-ooo :k06:

muhribe

kızlar canınız çekmesn ama ben bu akşam yeni bi yemek deniycem. anlatayım mı? siz de yaparsınız çok pratik

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Haziran , 2011, 11:54:37
ya ben anlamiyorum bi tartiliyorum 72 çikiyorum bi tartiliyorum 75 çikiyorum  :-ooo :k06:

NE ENTERESANSIN KIZ :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Haziran , 2011, 11:56:17
kızlar canınız çekmesn ama ben bu akşam yeni bi yemek deniycem. anlatayım mı? siz de yaparsınız çok pratik

ANLAT CANIM BEN PEK YEMEK BİLMİYORUM KOLAYSA HEMEN ÇALIYIM :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

şekerim hem pratik hem de yağsız olduğu için yaz ayları için ideal. aslında bildiğimiz karnıyarık. ama patlıcanları yağda kzıartmak yerine ocakta ya da fırında közlüyorsun. sonra içine kıymalı harcı koyup biraz soslayıp fırına atıyorsun. al sana hafif bi karnıyarık  :hungry:

...ŞehzadEfe...

aytennn yeşilmercimekli erişte nasıl oluyo  :icon_scratch:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

anlat Muhribe ben yenilikleri severim

bu arada benim dünür yok  :dontknow: doguma mi gitti acaba  :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:hungry: :hungry: :hungry:YANINA PİLAV CACIK OHHHHH  :hungry: :hungry:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Haziran , 2011, 12:03:34
anlat Muhribe ben yenilikleri severim

bu arada benim dünür yok  :dontknow: doguma mi gitti acaba  :icon_scratch:

[/quot
DÜN HAYAT SANCIM VAR DEMİŞTİ O DOĞUMA GİTMİŞTİR DE PİSİCİK HABER VERMEDİ BAKALIM TÜM GÜN GİRMEZSEE DOĞUM YAPTIII

muhribe

ben patlıcanın her şeyini severim ama eşim yağlı olduğu için karnıyarık yemiyor. ben de közleyerek deniycem bakalım bu akşam

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

hu huuu ohoooo doğursam haberiniz olmayacakk :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BİZDE SENİ MERAK EDİYODUK PİSİCİKK HOŞGELDİNN HALA Bİ BEDENDE İKİ CANSINIZ GÖRDÜĞÜMÜZ ÜZERE  :opucuk:

Aynen nurum ya,hala öyleyiz :D ee nasılsınız,ne var ne yaokk.Ankara bugün çokmu sıcak yoksa banamı öyle gelıyor  ::)

Doktorum bu perşembe çağırdı bidaha ya beni,sanırım ozamana kadar bir atraksiyon beklemıyor kadıncağız :k06:o günden sonra olacak ne olacaksa