2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Aytimmmm,kontrolün  vardı dünürüm gittinmi,ne dedi doktor anlat hadiiiiiii :hello2: :hello2: :hello2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

merhaba canim  :opucuk: ve diger arkadaslar  :opucuk:

evet cnm az önce döndük hastaneden sabahta erken çiktik alisverisimiz vardi yapilacak kontrol öncesi onlari halledelim dedik :)

çok sükür oglumun durumu iyi ve son 2 haftadir sanci girmiyo artik öyle  :nazar: :amin: doktorumuz bebek iyi dedi kafa çapi biraz büyük eger son zamanda 11 12 cm olursa (annenin çatisi en fazla 10 cm açiliyo biliyosun) ozaman sezeryana çagircam seni dedi birde normal dogumdan ürperiyosan sezeryan olur dedi yok ben sezeryandan ürperiyorum asil dedim  :laughing7: :k06: suanda oglumun kilosu 2 700 gram civari ama yanilma payida var biliyosun. 42 cm olmus  :nazar: :nazar:

sen nasilsin canim? sancin felan varmi  ???

Günlüğünüze yazdım tatlım,maaşallah zaten 10cm fazla olursa baska çare yok zaten 9.3 tü benımkıde en son,benımde kıvrandırıyor kasılmalar karnımın sol yanında acaip kasılma oluyor acı verıyor ,matkapla oyuyorlar sanki içimi :sad1:yarında anneciğim gelecek inşallah hayırlısıyla elifimde gelir hayırlı zamanda :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

insallah olacak canim hayirlisiyla  :nazar: :amin: zaten kafasi iyice asagida Elifimin  :love9: haftaya dogum olur diye düsünüyorum

Azöönce iyice arttı kasılmam kalkıp evın içinde hızlı hızlı yurudum şimdi daha iyiyim çok şükür,Allahım hayırlısını versın nolur dualarında benı unutma dünürüm her gun dua edıyorum bende Rabbimiz izniylede hepinize doğum anında dua edeceğim,o andaki dualar reddedilmezmiş.bu arada akıntımda değişti afedersin aynı sümük kıvamında gelıyor rengide beyaz değil artık sarı açık kahveye yakın

Aytii

dua etmez olurmuyum tatlim  :opucuk: bugün bile aklimdaydin acaba doguma gittimi dedim durdum içimden :) hayirlisini versin Rabbim bak akintinin rengi degismis acaba nisanin mi akiyo??

nişanda bu kıvamda oluyormuş ama rengi pembeye yakın yada içinde bir miktar kan bulunuyormuş.zaten doktorum dünde alttan muayene oldu telaş etme sakın kaverengi akıntı gelecek demişti,geldide zaten ama geçti,abdest falan aldım sonra.aklında olsun yani alttan muayene olursan telaş yapma sonrasında koyu kahve akıntı gelıyor her muayenede geldi benım.bu akıntım normal akıntı ama resmen sümük kıvamında :honk:işte kırmızıya dönerse anlayacagımki nişan

Aytii

zaten çati muaynesi dogumu tetiklermis

bana son zamanda yapar heralde

bide ben 13 kilo aldim simdiye kadar söyledim doktora bana dediki artik almaman lazim :D yoksa koyverirsen 6 7 kilo daha alirsin doguma kadar oda iyi degil dedi :D koyveririm ki ben almadan duramam  :ehi:

Kaç haftadır yapıyor bana doktorum çatı muayenesi 4 kez falan yaptı,tetiklesin diye bakıyorum ama tetiklemiyor :k06:

Aytii

yiyorum canım zaten,neyse canım ben çıkıp uzanayım bıraz karnım bir tuhaf,görüşürüz :opucuk:

Aytii

tmm canim kendine dikkat et  :opucuk: bisey olursa haber vermeye çalis ;)

burcu MELEK

merhaba burada kimler var ben geldim kızlar hastaneden birgün erken cıktım yataga inip cıkması zor oluyordu dikişlerle baskada hersey yolunda kızımın adını duru koyduk son dakika sıpınal ile sezeryan oldum sonra daha detaylı yazarım ama sunu söyleyeyim mütüş ötesi bir duydu 2 gün uykusuzdum ıh dese kalktım simdi bakmaya bile doyamıyorum kızıma

burcummmmmm hoşgeldin tatlım,hayırlı olsun ,çok merak ettik seni kızlarla,kavuşmuşsun negüzel kızına canım benım,sağlığı sıhhati yerınde dimi tatlım....ohh çok sevındım yaa :hieyt: :hieyt: :hieyt:

burcu MELEK

canım cok sükür dikiş agrılarından hariç herseyu iyi yanlız bir tavsiye sezeryan olursdanız mutlaka sıpınal olun coook süper bişeydi kızımı ilk verdiler öptüm oh öyle bir koku yoktu sanki özel bilgi hastanesinde oldum selcuk bey girdi cokta memnun kaldım evime cok yakın oldugu için orayo sectik canım işte böyle yakın zamanda resimde ekliycem hatta birazdan