2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Dünürümmm hoşgeldinnnnn yahuu nerelerdesin özledim seniiiiiiiiiiiiiiiiiiii :flowers:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 16 Haziran , 2011, 15:14:42
bizde iyiyiz oğluşla :flowers:bir an önca sağ salim kucağıma almak için sabırsızlanıyorum artık bir an önce günü dolsada gelse diye :k06:

Şittt sıranı bekle önce bizler  :ehi: :ehi: Şaka bir yana Allah'ım zamanında sağlıkla versin meleklerimizi bize yaaa, bende çok istiyorum biran önce onu koklamak mıncıklayıp sevmek oyyyyy  :binkybaby: :binkybaby:

Aytii

selam kizlar  :hello:

hosbuldum dünürüm  :opucuk:

bende hep düsünüyorum ya doguma gittiyse diye  :) neyseki daha gitmemissin

nasilsiniz Elifim nasil  :love9:

Burcudan haber varmi bu arada  :icon_scratch:

Shadowqueen

Evet cnm burcu yazdı sabah foruma ,hastaneye gittim bebeğimde sorun varmış özel hastanede yerım hazır saat 4 te sezeryana gırıyorum dua edın benım için diye çıktı sonra hemen
bizde iyiyiz çok şükür doğumu beklıyoruz işte,yarında kontrolumuz var bakalım ne dıyecek doktor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Haziran , 2011, 15:24:38
Evet cnm burcu yazdı sabah foruma ,hastaneye gittim bebeğimde sorun varmış özel hastanede yerım hazır saat 4 te sezeryana gırıyorum dua edın benım için diye çıktı sonra hemen
bizde iyiyiz çok şükür doğumu beklıyoruz işte,yarında kontrolumuz var bakalım ne dıyecek doktor

Allah'ım hayırlısı ile kurtarsın Burcuyu yaaa çok çekti kızcağız  :amin: :amin: :amin:

sen nasılsın dünüürm ya sabahın çok erken saatlerınde foruma girmişsin bakıyorum sonra akşamüstüne kadar girmiyorsun,merak ettım seni

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 16 Haziran , 2011, 15:23:47
Selam hoşgeldin Aytencim  :opucuk:

hosbulduk tatlim nasilsin  :opucuk:

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Haziran , 2011, 15:24:38

ohh sevindim yaa çok sükür  :amin: ama neden sorun varmis ki bebeginde  :-\ söylemedimi? insallah saglikla kavusur bebegine  :amin:

Shadowqueen

İyi şükürler olsun canım sıcaklarla boğuşuyoruz işte, baya ağırlaştım yakında yuvarlanacağım  :k06: :k06: :k06: Sen nasılsın bakalım?

elvan&busenur

biz kaçtık teyzeleri bu arada ayten hoşgeldin hepiniz bebişlere iyi bakın burcuyuda allah bir avazda kurtarsın allah yardımcıı olsun  :hello: :hello:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Haziran , 2011, 15:25:49
sen nasılsın dünüürm ya sabahın çok erken saatlerınde foruma girmişsin bakıyorum sonra akşamüstüne kadar girmiyorsun,merak ettım seni

ya ben ayniyim canim ne olsun. sabah erkenden uyaniyorum bende buraya bakiyorum. esim uyaninca geliyo neti kapatiyo uyuz :D sevmiyo nete girmemi. biz daha nisanliyken nette görüsüyoduk ve ozamanlar çok tartisirdik nette ondan kaldi heralde  :k06: sevmiyo nefret ediyo netten :) yani Oguz dogduktan sonra nasil açicam neti bilmem  ::)

demek sen kontrole gidiyosun yarin? bizde Cumartesi gidiyoruz kismetse  :muzz:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 16 Haziran , 2011, 15:26:48
İyi şükürler olsun canım sıcaklarla boğuşuyoruz işte, baya ağırlaştım yakında yuvarlanacağım  :k06: :k06: :k06: Sen nasılsın bakalım?

aynen bende çok agirlastim artik  :sad1: çarsiya gitmem gerekiyo esim çalistigi için tek basima gözümde almiyo artik gitmeye  :-\ yakinda degil hani. dolmusla gidince baya gidiyosun. belin agriyo sonra sicak çok disarisi offf  :'( günümüz gelsede doguraydik bi saglikla  :amin:

görüşürüz canımm :wave:
Dünürüm sence neden sorun olabilir tahmin et bakalım  :-\sadece aşağıdakini yazıp çıkmış forumdan

kızlar dünkü misafir partisi nedeni ile bugün bebeyimde yine sorun oldu eve geldim dus aldım odam hazır özel bi hastanede saat 4 te sewzeryana giricem dualaranızı bekliyorum

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Haziran , 2011, 15:29:09
görüşürüz canımm :wave:
Dünürüm sence neden sorun olabilir tahmin et bakalım  :-\sadece aşağıdakini yazıp çıkmış forumdan

kızlar dünkü misafir partisi nedeni ile bugün bebeyimde yine sorun oldu eve geldim dus aldım odam hazır özel bi hastanede saat 4 te sewzeryana giricem dualaranızı bekliyorum

ee okadar kisiye hizmet etti yoruldu kizcagiz  :sad1: of Allahim yaaa sen merhamet ver insanlara  :-\

Anlıyorum aytenim :opucuk:çarşıya falan gitme bak riskli haftalardasın zaten sonra yorulursun ağrın olur canım