2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 16 Haziran , 2011, 12:07:27
kızlar dünkü misafir partisi nedeni ile bugün bebeyimde yine sorun oldu eve geldim dus aldım odam hazır özel bi hastanede saat 4 te sewzeryana giricem dualaranızı bekliyorum

canım allah yardımcın olsunnn dularımız seninle akşam hepimiz dua ettik sana
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

kızlar dünkü misafir partisi nedeni ile bugün bebeyimde yine sorun oldu eve geldim dus aldım odam hazır özel bi hastanede saat 4 te sewzeryana giricem dualaranızı bekliyorum
ÇOK SÜKÜR İYİSİN ALLAHIM YARDIMCIN OLSUN İNSALLAH SAĞLIKLI Bİ SEKİLDE KURTULURSUN YAVRUNU KUCAĞINA ALIRSIN AYY HEYECANLANDIM DUALARIM SENİNLE GÜLÜM

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

geldiler mi onca şeye rağmen yaaa  :violent1: neyse canım, Allah yardımcın olsun inş. dualarımız sizinle. sağlıkla al kızını kucağına inş.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Haziran , 2011, 12:05:57
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 16 Haziran , 2011, 12:05:01
slm kızlar nasılsınz?
a.selam canım hoşgeldin. nasılsın?
İYİYM TATLIM KAYNANAMLA HAMUR YAPTIK BUGÜN AY Bİ YEDİM Bİ YEDİM.SAĞLIK OCAĞINDAN GELDİK SİMDİDE.İĞNEM VE İLACIM BİTTİ DE ONLRI YAZDIRDIM ÖYLE İSTE.SİZ NASILSINZ ASLANIM NAPIYO :opucuk: ;D

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

burcu bizi habersiz bırakma olurmu canımmm hepimiz merak ederiz seniii güzel haberlerini 4 gözle beklicezz :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

a.selam canım hoşgeldin. nasılsın?
[/quote]İYİYM TATLIM KAYNANAMLA HAMUR YAPTIK BUGÜN AY Bİ YEDİM Bİ YEDİM.SAĞLIK OCAĞINDAN GELDİK SİMDİDE.İĞNEM VE İLACIM BİTTİ DE ONLRI YAZDIRDIM ÖYLE İSTE.SİZ NASILSINZ ASLANIM NAPIYO :opucuk: ;D
[/quote]afiyet olsın canım, minnoşa kan olsun can olsun inş. benim oğluşum da pek akıllı teyzesi, hiç üzmüyor annesini  :nazar:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Merhaba kızlar biz geldikkkkkk :flowers: burcumm ohh bee nasıl rahatladım anlatamam canım benım ,ne güzel hastanen ve saatte ayarlanmış,Allah yardımcın olsun canım ,dualarım seninle olacak :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

pisicik ve nur, hoşgeldiniz canlar  :flowers:

KasrıCinan

AMİN CANIM SAĞOL SADECE HAMUR TARZINI ÇOK RAHAT YİYEBİLİYORUM YA.ALLAHTAN YİYEBİLİYORUM ÖBÜRKİLER BÖÖ YAPIYOR.AYY BENİM FINDIĞIM TEYZESİ YESİN ONU MASALLAH ONA USLU USLU DURSUN HEP :nazar: :nazar: :nazar:

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

NURUM PİSİCİĞİM HOSGELDİNİZ.YAVRULARINIZ NASIL? :opucuk: :binkybaby:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

muhribe

sümeyra ilk zaman için ne alıyorsa onu yiyorsun. sonralarda miden rahatlayınca eksik kalan gıdalarını telafi edersin. ama peynir, süt ve yoğurdunu ihmal etme yine de. hamurun içine peynir koy bol bol, kalsiyum almış olursun

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 16 Haziran , 2011, 12:17:36
NURUM PİSİCİĞİM HOSGELDİNİZ.YAVRULARINIZ NASIL? :opucuk: :binkybaby:

bizz iyiyiz çok şükürrr sümeyracım sen nasılsın meleğinle

Çok şükür sümeyracım bir yaramazlık yok şimdilik,sen ve meleğinde iyidir inşallah