2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Haziran , 2011, 09:18:05
benim ayaklar 28.haftadayken aniden şişmeye başladı senin gene iyi daha yeni şişmiş bende gece felan çok terliyorum nur alacak işini bitirdinmi sen bebişe kaç tane penye battaniye aldın

BEN DE ÇOK TERLİYORUM CANIM SU İÇİNDE KALIYORUM DÜN İLK DEFA CAMI AÇTIK YATTIK AMA YİNE DE Bİ ŞEY FAYDA ETMEDİ.ALACAKLARIMI ALDIM BEBEK İÇİN KENDİ EKSİKLERİM İÇİN BUGÜN GİDİCEM.BEBİŞE ÇOK KIYYAFET ALDIM ELİME GEÇTİKÇE ÇIT ÇITLI BADİLERDEN ZIBINLARDAN ALDIM.BATTANİYE DE PENYE 3 TANE 1 TANE PELUŞ ALDIM BİR DE ÖRME BATTANİYESİ VAR
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

nur bende 2 tane daha penye battaniye alcam çünkü bende 1 tane var şimdilik oda çok az yeterli olmaz. 1 tane kundak battaniye aldım bir tane peluş battaniye var zıbında uzun kol kısa kol15 tane sence yeterli olurmu daha alayımmı :dontknow:

izemsevi

nur canım ben dün çalışabilir raporu almıştım onu personel müdürümüze bırakmaya gidiyorum gelirim hemen

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

CANIM EVET BATTANİYE 1 TANE DAHA AL İSTERSEN ZIBINLARDAN BEN DE 15 TANE FİLAN ALDIM SANIRIM YETER CANIM YAGEÇEN GÜNDE ECZANEYE GİTTİM  KÜÇÜK SULUK GÖĞÜS POMPASI GÖĞÜS BAŞLIĞI GÖĞÜS KREMİ BURUN ASPİRATÖRÜ FİLAN ALDIM Bİ TEK ATEŞ ÖLÇER KALDI EKSİK BİTMİYO SÜREKLİ AKLIMA Bİ ŞEYLER GELİYO
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

burcu MELEK

günaydın kızlar nasılsınız bakalım bugün itibariyle sdafak 10 tabi kızım daha önce cie yapmazsa  :toothy10:  :toothy10:  ay ne zormuş su son günler gelsin artık yeter sıkıldım beklemekten

serife26

herkese günaydın :love9:
burcu evet ya son zamanlar hiç geçmiyo,hem geçse yeni hayatımız başlıcak,nsl olcak çok merak içindeyim ben ;D
bir de artık ayaklarım fln şiş,yanıyor,acıyor sürekli,ztn kalça ağrımdan 1 aydır yürüyüş yapamadım,şiştim.hayırlısıyla bebişler bi gelselerdi.benimkisi çoook saçlı doğacakmış dr. teyze öle söledi :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Haziran , 2011, 09:28:08
CANIM EVET BATTANİYE 1 TANE DAHA AL İSTERSEN ZIBINLARDAN BEN DE 15 TANE FİLAN ALDIM SANIRIM YETER CANIM YAGEÇEN GÜNDE ECZANEYE GİTTİM  KÜÇÜK SULUK GÖĞÜS POMPASI GÖĞÜS BAŞLIĞI GÖĞÜS KREMİ BURUN ASPİRATÖRÜ FİLAN ALDIM Bİ TEK ATEŞ ÖLÇER KALDI EKSİK BİTMİYO SÜREKLİ AKLIMA Bİ ŞEYLER GELİYO

conconlar biz geldik nur gögüs kremi gögüs pompası ve gögüs başlığını hangi marka aldın :dontknow:

muhribe

seval çalışabilir raporunu teslim ederken neler yaptın? şirket kendisi mi gönderiyormuş sgk'ya? anlatır mısın canım?

burcu MELEK

Alıntı yapılan: serife26 - 10 Haziran , 2011, 10:22:30
herkese günaydın :love9:
burcu evet ya son zamanlar hiç geçmiyo,hem geçse yeni hayatımız başlıcak,nsl olcak çok merak içindeyim ben ;D
bir de artık ayaklarım fln şiş,yanıyor,acıyor sürekli,ztn kalça ağrımdan 1 aydır yürüyüş yapamadım,şiştim.hayırlısıyla bebişler bi gelselerdi.benimkisi çoook saçlı doğacakmış dr. teyze öle söledi :ehi:
serifecim senin safak kac su sac olayı mahfediyor benim mide yanmaları yine basladı son bir haftadır pazartesiden beride ilk defa ayaklarım sisti ve halada sisiyor dediyin gibi yanıp acıyor ah ah bi yandanda merak heyacan sabırsızlık cok zor oluyor serife bu arada benim dünden beri ara ara bir anda girip felaket canımı yakacak agrılar oluyor kasıklarıma dogru sence normalmi bu . sevalim hoşgeldin bu arada

izemsevi

muhriş ben 2 defa sgk ya sordum sgk size verilen bir nüshayı kuruma teslim edeceksiniz diğer nüshayıda hastane bize gönderecek dedi bende az önce kuruma teslim ettim zaten doğumdan sonra sgk işleme koyuyoruz dedi mesela bu raporu aldın ama 35.haftada ayrılmak istiyorsun ozaman raporu bozduruyorsun ve nekadar çalıştıysan okadar aktarılıyor şeker

izemsevi

hoşbulduk burcu şerife sende hoşgeldin muhriş ben allah güç kuvvet veriride 37.hafataya kadar çalışırsam izine ayrıldıktan 1 hafta sonra doğum yapcam :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Haziran , 2011, 10:28:09
muhriş ben 2 defa sgk ya sordum sgk size verilen bir nüshayı kuruma teslim edeceksiniz diğer nüshayıda hastane bize gönderecek dedi bende az önce kuruma teslim ettim zaten doğumdan sonra sgk işleme koyuyoruz dedi mesela bu raporu aldın ama 35.haftada ayrılmak istiyorsun ozaman raporu bozduruyorsun ve nekadar çalıştıysan okadar aktarılıyor şeker
hmmm, sağol canım.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.