2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım varmı doguran filan

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Haziran , 2011, 16:27:50
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 09 Haziran , 2011, 16:24:55
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Haziran , 2011, 16:22:21
Seval Gizem hosgeldiniz

Seval kaç buldu sancilarin nst de? baktinmi?

Hoşbulduk canım  :opucuk:

hadi denize gidelim Gizem serinlemeye ihtiyacim var

senin kizla benim oglanda serinlesinler  :occasion5:

Bizim evin hemen karşısında plaj var canım gel gidelim yoksa bu sıcağa dayanamicam yaa çok bunaldım. Bizim ufaklıkların bence keyfi yerinde dir, derdi tasayı biz çekiyoruz  :k06:

izemsevi

benim kalp atışlarıda en düşük 140ve en yüksek 179 gördüm o arada gitti geldi bazen 150den 160lara çıkınca hızlandığını anlıyorsun makinadan sesler daha yüksek geliyor

Aytii

aynen Gizemcigim bence bizimkiler ellerinde yelpaze uzanmislar keyif yapiyolar  :D

Burcu hosgeldin  :-*

Öznur dogurdu en son onun haberini aldik

ama Hilalden hala ses seda yok  :dontknow:

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 09 Haziran , 2011, 16:29:27
Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 16:27:15
hoşgeldin gizem ayten senin nstde bebek hareketleri ne kadardı hatırlıyormusun :dontknow:

Hoşbulkduk canım benim yalancı sancılarım başladığında 25--30 arasında çıkmıştı mesela

valla gizemcim benim 10-15 arasındaydı en yüksek 15di sancın yok dedi burcu hoşgeldin canım öznur doğurdu başkada yok doğuran

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 09 Haziran , 2011, 16:29:47
selam kızlar nasılsınız bakalım varmı doguran filan

Selam hoşgeldin canım henüz doğuran yok ama pisicik ilk sırayı alacak gibi hayırlı doğumlar olsun hepimize inş.  :amin: :amin:

Aytii

bence Hilal dogum yapti ama haber veremiyo  :-\

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Haziran , 2011, 16:31:59
aynen Gizemcigim bence bizimkiler ellerinde yelpaze uzanmislar keyif yapiyolar  :D

Burcu hosgeldin  :-*

Öznur dogurdu en son onun haberini aldik

ama Hilalden hala ses seda yok  :dontknow:

Ya Hilal' p.tesinden beri arıyorum teli kapalı ulaşamıyorum keşke eşinin falanda telini alsaydım çok merak ettim umarım hayırlı haberlerle gelir  :amin: :amin: :amin:

HAYAT29

kızlar selam bır uyudum uyandım bu ne muhabbet öyle baya yazan olmuş oku oku bımıyo bıraz duzeldım çok şukur ama şişiyorum artık onu farkettım ayaklarım tombıkleşmış:(( yarın randevum var bakalım ne dıyecek sıze bışey sorcam benım bebışın kapa çapı 98.5 çıkmauya bılır dedı dr sızde böyle sorun var mı dr unuz ne dıyo

Shadowqueen

09 Haziran , 2011, 16:35:05 #11829 Son düzenlenme: 09 Haziran , 2011, 16:37:42 Shadowqueen
Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 16:32:20
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 09 Haziran , 2011, 16:29:27
Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 16:27:15
hoşgeldin gizem ayten senin nstde bebek hareketleri ne kadardı hatırlıyormusun :dontknow:

Hoşbulkduk canım benim yalancı sancılarım başladığında 25--30 arasında çıkmıştı mesela

valla gizemcim benim 10-15 arasındaydı en yüksek 15di sancın yok dedi burcu hoşgeldin canım öznur doğurdu başkada yok doğuran

Evet canım sancın yokmuş senin ne güzel işte, benim sancılarım da böbrekten kum döktüğüm için olabilirmiş ama tabiki oda erken doğumu tetikliyormuş, bende oy kullanıp ist ye gitmeyi düşünüyorum artık her ihtimali göz önüne almak lazım

Aytii

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 09 Haziran , 2011, 16:33:50
kızlar selam bır uyudum uyandım bu ne muhabbet öyle baya yazan olmuş oku oku bımıyo bıraz duzeldım çok şukur ama şişiyorum artık onu farkettım ayaklarım tombıkleşmış:(( yarın randevum var bakalım ne dıyecek sıze bışey sorcam benım bebışın kapa çapı 98.5 çıkmauya bılır dedı dr sızde böyle sorun var mı dr unuz ne dıyo

hosgeldin

benimde ayaklarim dolmalik biber gibi  :laughing7: hatta Shrek'in ayaklari gibi  :ehi:

kafa çapi 97 yi geçince riske giriyomus oyüzden sezeryan yapiliyomus

ama bellide olmaz çatin genislerse belki doktorun normal yaptirir dogumu

burcu MELEK

bencede hilal dogurdu gibi kızlar evet öznuruda geçmişi okurken gördüm bence pisicik doguracak sırada o var gibi yada ben  :ehi:  :ehi: ay artık cok istiyorum kızımın gelmesini bugün ntsye girdik kocamda ilk defa geleceyi tuttu görevli bi gitti 4 tane doktor daldı içöeri cok korktum ne oluyor diye kalbi 120 nin altına inmiş baktılar filan sola dön faln dediler düzeldi sancın gayet iyi yarın oburgün dogum olabilir olmazsada pazartesi yine gel dedi

Aytii

Burcu senin bebegin esi yaslandi demisti doktorun degilmi? suyu azaldi? o halde nasil doguma almiyo seni hala ? yada benmi yanlis hatirliyorum ???

izemsevi

bencede git işi şansa bırakma gizemcim hem herşeyide hazır odası felan daha neyi bekleyeceksin bu arada oda harika olmuş ayten bende sol tarafa yattım bu arada nstye gelen bayanlar kızlar bazıları öyle cahilki hemşire soruyo SAT ney diye kurban bayramıydı diyor kadının biri diğerine kaç haftalık hamilesin dedi oda 37 yada 38 haftalık galiba dedi hemşire nasıl yani 37mi 38.mi diye sordu  :dontknow:

HAYAT29

ay burcu melek süper ya allah yardımcın olsun bu arada benım adım da duygu ben 38+3 deyım ama hala tık yok erkek heralde ondan dıyorum geç gelıyo ya farkettım de herkes gelmesınde çok sabırsızlanıyo yorulduk artık dımı kızlar 40 hafta say say bitmiyo son gune gelince dayanamıyos