2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

bir çocuk doğucaz ya bizde kendimizden geçiyoz eskiden peşpeşe doğuruyorlarmış anam bu doğudaki bayanlar ne yapıyor sanmıyorumki bizim kadar evhamlı olsunlar yoksa öyle seri üretime geçemezlerdi heralde

Nezo

Merhaba Kızlar Nörüyonuz Ben Geldim Hastalarım Yeni Bitti Beynimde Şimşekler Çakıyo  :y25:

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Haziran , 2011, 15:14:42
evet aytencim özel sigortam olmasına rağmen okadar fiyat çıkardılar.valla istanbulda bi kaç yere sordum özellikle en pahalı olanı acıbadem benim sigortaya 5000 tl cik dedi  :k06: ne doğurucaksam artık  :k06:

senin oglan altin  :love9: :k06:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 15:15:02
bir çocuk doğucaz ya bizde kendimizden geçiyoz eskiden peşpeşe doğuruyorlarmış anam bu doğudaki bayanlar ne yapıyor sanmıyorumki bizim kadar evhamlı olsunlar yoksa öyle seri üretime geçemezlerdi heralde
canım doğuya gitmeye gerek yok. benim eltim de şimdi 2.ye hamile mesela. hatun tam gamsız. doktora bile gitmiyo. folik asit, vitamin bilmem ne hak getire. 2li testi bile olmadı mesela. iyidir bebek diyo geçiştiriyo  :-ooo

Aytii

Nezim hosgeldin

Muhribe benimde esim anlatiyo dün

birisi karisi 5 aylikken getirmis kontrole  :-\

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 15:17:54
Nezim hosgeldin

hiç gitmeseymiş ne acelesi varmış huh

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 15:16:42
evet aytencim özel sigortam olmasına rağmen okadar fiyat çıkardılar.valla istanbulda bi kaç yere sordum özellikle en pahalı olanı acıbadem benim sigortaya 5000 tl cik dedi  :k06: ne doğurucaksam artık  :k06:

senin oglan altin  :love9: :k06:

altın olsun benimki degil hepimizinki olsun altın  :love9:

bu arada kırk basması diye bişey varmış duydunuzmu kızlarr
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Nezo

KasrıCinan

ya yazık su paraya.yaptıkları aynı işlem çok farkı yok bebeğin baska bi ihtiyacını almak varken dünya para veriyoruz.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

sümeyracım haklısın da para vermeden de bakınamıyoruz işte  :-\ benim devlette doğum yapan arkadaşlarım var, anlattıklarını duysan 90 yıl o çocuğu içimde taşırım da çıkarmam dersin. özelde hiç olmazsa paranın hatrına insan muamelesi yapıyorlar

...ŞehzadEfe...

Nezim hosgeldin

benim bir arkadasım var 6 aylık hamile bir kere doktora gitti 15 kilo aldı sigara içiyo hiçbir testini yaptırmıyo git diyorum para yok diyo sigara alabiliyo ama  :violent1:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Haziran , 2011, 15:26:00
Nezim hosgeldin

benim bir arkadasım var 6 aylık hamile bir kere doktora gitti 15 kilo aldı sigara içiyo hiçbir testini yaptırmıyo git diyorum para yok diyo sigara alabiliyo ama  :violent1:
vicdansız  :violent1:

KasrıCinan

ayy canım o kadar çok şey çekiyorki acıktım herhalde yemekler menüsüne baktım yalandım durdum  :ehi: :ehi: :ehi: eristeli makarna yaptım çok canım istedi.ay bide sucuklu kasarlı milföy hamuru.off annem olsada yapsa bana.ev de yemek koktu.ayy şişecek bi yerim ekmeğin arasına peynir domates koydum bi güzel onu yedim kessin diye ama yok içim baska bisi istiyo.aşermek de kötüymüs ilk defa aseriyorum.