2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bilmiyorum dünürüm yaa :-\ama böyle canının yakan sancılarım yok hanı oluyor ya bele vururmuş ,kasıklarda falan agrı.benım sadece karnımda nasıl oluyo anlamadım bende,onlar sonramı baslıcakki :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

bazisinin beline vurmaz canim

Allah hayirlisini nasip etsin insallah

sen sancin geldigi zaman mutlaka kaç dakikada bir geldigine dikkat et ve suyunu kontrol et gelir melir anlamazsin

kasılınca acıyor hafif canım aybükecim ama öyle dayanılmayacak kadar değil az acı.geçince rahatlıyorum ama malesef karnım tas gibi sert oluyor sertliği geçmiyo hemen suan mesela çok sert hala
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Doktor bana gerçek doğum sancısının şiddetinin gittikçe arttığını söylemişti canım. Yani pozisyon değiştirsen bile acısı geçmezmiş.. Benimde senin gibi oluyodu karnım sürekli taş gibiydi geçmiyodu o sertliği onda korkulcak bişey yok canım  :opucuk:  Tabi rahatsızlık veriyo insana .. Az kaldı canım seninde azcık daha dayan sonra çok güzel günler gelicek hayırlısıyla  :amin:

aminn canımm inşallah ya...aynı senın gıbı oluyor siddeti artmıyor canımm.suyun gelırse yada siddet olursa gel dedi doktorum neyse kızlar yatsam ıyı olacak öptüm sizi

...ŞehzadEfe...

kızlar bende özel hastaneye gidiyorum 60 tl muayne ücreti kan tahlilleri falan ücretli normal doğum 2000 sezeryan 2500 niye bukadar pahalı ki hem bide özel sigortalı olmama rağmen bu kadar sigortalı daha pahalı  ???
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Nagihan özel sigortan oldugu halde mi okadar ücreti  :icon_scratch:

muhribe

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Haziran , 2011, 15:05:10
kızlar bende özel hastaneye gidiyorum 60 tl muayne ücreti kan tahlilleri falan ücretli normal doğum 2000 sezeryan 2500 niye bukadar pahalı ki hem bide özel sigortalı olmama rağmen bu kadar sigortalı daha pahalı  ???
canım nerde yaşıyorsun sen? istanbulsa fiyatların bu kadar yüksek olması normal. benim de normal 1300 sezeryan 2000 dediler. tabi kaça çıkarız o ayrı. ıvıra zıvıra fatura kesiyorlar

izemsevi

valla kızlar benimde arada böyle burkulur gibi oluyor karnımın içi bu nedemek  :dontknow:

Aytii

toptan yalanci sancilar basladi demek Seval hoobbaaa  :basardim:

izemsevi

nasıl yani ayten böyle hani çamaşır sıkar gibi sanki karnım bükülüyor gibi oluyor ama devamlı olan bişey değil arada bazen günde bir bazen 2

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 15:11:16
nasıl yani ayten böyle hani çamaşır sıkar gibi sanki karnım bükülüyor gibi oluyor ama devamlı olan bişey değil arada bazen günde bir bazen 2
canım bebek hareketlerindendir. içerde toplanıyordur, sonra hareket edince sen öyle hissediyorsundur. evhama verme kendini

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 15:11:16
bebegin hareketleri canim o

yeri dar oyüzden öyle hissediyo olman normal

sen dün beni görseydin  :-ooo kaburgam kirildi sandim  :-\ öyle bi ittiki ayaklariyla

<<AyBüKe>>

Bu senenin bebişleri hep erkenci yaa  :k06:   Kızlar benim bebiş uyanmak üzere mızırdanıyo öpüyorum hepinizi  :opucuk:  Kendinize ve bebişlerinize iyi bakın  :)

...ŞehzadEfe...

evet aytencim özel sigortam olmasına rağmen okadar fiyat çıkardılar.valla istanbulda bi kaç yere sordum özellikle en pahalı olanı acıbadem benim sigortaya 5000 tl cik dedi  :k06: ne doğurucaksam artık  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var